بدون آزمون تنها برای COVID-19 ارائه می کنند 100% تضمین است که شما در میانهی شب به دست آورد این ویروس در چند روز گذشته.

این به طور گسترده ای اذعان کرد واقعیت در میان پزشکان و مقامات بهداشت عمومی از جمله کسانی که در سازمان غذا و دارو که نیاز به سازندگان تمام COVID-19 آزمون به چاپ تکذیبنامهها به بیماران گفت: آنها می تواند بیماری داشته باشد حتی اگر در این آزمون می آید و منفی است.

“ممکن است وجود داشته باشد قابل انتقال قبل از شروع و حتی با کسی که هرگز گزارش علائم” گفت: Michael Osterholm مدیر مرکز تحقیقات بیماری های عفونی و سیاست در دانشگاه مینه سوتا است.

اما سوء تفاهم گسترده در مورد معنای COVID-19 نتایج آزمون هنوز هم وجود دارد تأکید علنی این هفته به اظهارات کاخ سفید Coronavirus نیروی کار رئیس — معاون رئیس جمهور مایک پنس. او گفت: او می تواند تور کلینیک مایو بدون یک ماسک محافظ به خاطر او و همراهان او در حال آزمایش “به طور منظم” برای COVID-19.

“من نمی باید coronavirus” پنس و گفت: هر چند بدون آزمون و در عین حال ارائه به FDA می توانید مشورت که سطح اطمینان کامل. روز پنس با پوشیدن ماسک محافظ زمانی که او در سفر یک تعمیرات اساسی کارخانه GM در Kokomo, Ind.

طلا-استاندارد تشخیصی ابزار مورد استفاده در آزمایشگاه های امروز به شناسایی شواهدی از COVID-19 مولکولی RT-PCR تست.

اما حتی آزمایش های مولکولی است نه قطعی. در حالی که نتایج مثبت از تست PCR دیده می شود به عنوان “بسیار محتمل” بودن دقیق آشکار می گویند وجود دارد در معرض خطر بیشتری از گرفتن غلط-نتیجه منفی.

تست PCR نیاز به مقدار زیادی از چیزهایی که به حق درست مواد مورد نیاز نمونه ها و مواد شیمیایی نیاز به ذخیره می شود به درستی و نمونه باید به درستی کشیده شده است.

این ویروس همچنین می تواند از دست رفته در یک فرد که تا به حال آن را تنها برای چند روز. “محدودیت های تشخیص” و تحلیلی حساسيت مولکولی در آزمون متفاوت است به طور گسترده ای.

“منفی کاذب نتایج تبعی,” پژوهشگران در کلینیک مایو نوشت: اوایل این ماه. “افراد با این نتایج ممکن است استراحت فیزیکی فاصله و شخصی دیگر اقدامات طراحی شده برای کاهش انتقال ویروس به دیگران است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله