فلوید Dalseth سعی در وحشت به عنوان او را تماشا سه نفر از هم اتاقی خود را در سنت ترزا از جدید امید خانه سالمندان مرگ در عرض چند ماه گذشته است. او پرسید: اگر مرگ و میر ناشی شد coronavirus اما کارکنان کاهش یافته است برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات.

در حال حاضر Dalseth, 85 است قرارداد این ویروس کشنده و ترس او ممکن است هرگز آن را از صفحه اصلی. “من فقط می خواهم به خارج شدن از اینجا گفت:” Dalseth که نقل مکان کرد و به خانه سالمندان در ماه اکتبر برای بهبود یافتن از یک بد قرار می گیرند. “مرگ در همه جا.”

برای چند دردناک هفته بسیاری از سالمندان زندگی در این آلاینده ارشد جامعه حدود 15 مایلی شمال غربی شهر مینیاپولیس نگه داشته شده است در تاریکی در مورد بزرگی در مقیاس بزرگ شیوع رمان coronavirus.

وجود دارد گزارش های پراکنده از افراد بیمار شدن اما بسیاری از بیماران و بستگان خود را گفت: آنها نمی گفت که ده ها تن در حال مرگ بودند از COVID-19 بیماری تنفسی ناشی از ویروس است که نمره بیشتر شد آلوده شدن.

دلیل افزایش نگرانی عمومی در مسئولان 258-تخت تسهیلات را آغاز کرده اند که به افشای جزئیات بیشتر در مورد ویرانگر تلفات و وقوع مرگبارترین در مینه سوتا پس از همه گیر آغاز شد. در یک بیانیه سنت ترزا را بالا اجرایی گفت: 47 ساکنان درگذشت از COVID-19 و دیگری 130 ساکنان آزمایش مثبت برای این بیماری پس از این تاسیسات شروع تست در اواخر ماه مارس زمانی که آزمون در دسترس قرار گرفت.

حدود یک سوم از کسانی که با این بیماری بدون علامت بودند بدین معنی که تا به حال هیچ علائم زمانی که آنها مورد آزمایش قرار گرفتند.

باربارا سوار جمهور و رئیس اجرایی از سنت ترزا در بیانیه ای گفت که شیوع کروناویروس “شده است ویرانگر به یک جامعه است که به خود می بالد در ارائه کیفیت مراقبت توام با عشق.”

نصب مرگ و میر در سنت ترزا تأکید دلخراش مقیاس بحران مواجه مینه سوتا را در دراز مدت ارائه دهندگان مراقبت در طول همه گیر و همچنین چالش های نگه داشتن ساکنان و خانواده ها مطلع است. از 343 مرگ و میر در سطح ایالت از ویروس 271 شده اند در دراز مدت مراقبت از امکانات مانند سنت ترزا که در آن سالمندان زندگی می کنند در نزدیکی, و اغلب مشکلات اساسی.

در سراسر ایالت ارشد مراقبت امکانات هنوز در تلاش برای تعادل پزشکی و حفظ حریم خصوصی با خواسته های فوری برای اطلاعات بیشتر. خانه های پرستاری و کمک امکانات زندگی هنوز هم قریب به اتفاق اختیار بیش از این گزارش COVID-19 موارد و مرگ و میر است که کاشته سردرگمی و اضطراب است. لخت-حداقل رویکرد به افشای برخی از ارائه دهندگان مجبور است بسیاری از خانواده ها برای تحمل غم انگیز منتظر اطلاعات خود را در مورد عزیزان سالمند طرفداران می گویند.

مینه سوتا را در دراز مدت مراقبت از گروه های صنعت مقصر این وضعیت در تغییر ارشاد از فدرال و ایالت و شهرستان سازمان بهداشت و درمان در زمانی که و چه مقدار به افشای زمانی که COVID-19 شیوع بیماری رخ می دهد.

“این یک تعمیق اضطراری برای بهداشت عمومی و امکانات ایجاد وحشت بیشتر با نه گفتن خانواده چه خبر است” گفت: Eilon Caspi یک gerontologist و کمکی عضو هیات علمی در دانشگاه مینه سوتا در دانشکده پرستاری. “به نام حریم خصوصی ما در حال انجام بسیاری از آسیب.”

سنت ترزا گفت: آن را ثبت و آن دو مرگ و میر ناشی از این ویروس در مارس 6 یک ماه پس از این تاسیسات شروع به تلاش برای جلوگیری از این ویروس گسترش یافته است. اما بسیاری از ساکنان و خانواده های آنها گفت: آنها گفته اند از میزان شیوع و تنها آموخته است که مردم در حال مرگ بودند در تسهیلات از گزارش های رسانه ای اخیر. در نامه ای در اوایل ماه آوریل سنت ترزا گفت: دستياران خانواده از یک “مثبت مورد کوروناویروس” اما هیچ اشاره ای از مرگ و میر و یا وجود یک شیوع گسترده تر در خانه سالمندان سوابق نشان می دهد.

به عنوان کشنده عفونت گسترش خانواده گفت: آنها تحمل تاخیر برای دریافت اطلاعات اولیه از تسهیلات مدیران. مردم از جان گذشته برای ارتباط با پدر و مادر خود را توضیح داده بودن shunted بین کارکنان و مدیران به عنوان کوره در رفته تماس ها و ایمیل ها رفت unreturned. اضافه کردن به اضطراب این خانواده ها گفته شد که عدم توانایی خود را برای دیدار اقوام خود در خانه سالمندان به دلیل گسترده تر مستند ارشد مراقبت امکانات در سراسر کشور.

کمبود اطلاعات ساخته شده است آن را دشوار برای برخی از خانواده ها به قضاوت در مورد عزیزان خود’ مراقبت. در مصاحبه چند نفر گفتند که باید در نظر گرفته شود در حال حرکت عزیزان خود را از سنت ترزا به حال آنها شناخته شده است که بسیاری از آنها در حال مرگ از بیماری است. در حال حاضر بستگان خود را آزمایش مثبت برای COVID-19 و آنها از ترس که آنها را در حال حرکت را انجام آسیب بیشتری با گسترش این ویروس در جای دیگر.

“ما نگهداری می شدند به طور کامل در تاریکی تا زمانی که خیلی دیر به قانون گفت:” هالی بی باک از مندوتا هایتز که 95 ساله و مادر زندگی در سنت ترزا.

Dalseth گفت: او در حال حاضر بخواهد او تا به حال تحت فشار برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مردم او متوجه مرگ او در اتاق تنگ در سنت ترزا. او بیشتر بهبود از سقوط جدی و آسیب که منجر به او را در قرار داده شده در یک خانه سالمندان و هفته دور از حرکت بازگشت به خانه اش در کریستال, او گفت:. او حتی به انتظارنشسته بودند تا یک پرستار در خانه برای کمک به انتقال.

اما در حال حاضر او قرارداد COVID-19 و جدا شده است به یک طبقه از سنت ترزا با دیگر ساکنان آلوده.

چند بار در روز او رول را از طریق راهروها در صندلی چرخدار خود و گاهی اوقات متوجه مردم گرفته شده بر روی برانکارد. تخت بودند که پس از اشغال با افراد بیمار در حال حاضر خالی است. Dalseth نظر دارد به بازگشت به خانه به عنوان به زودی به عنوان او آزمایش منفی برای ویروس.

“این یک مورد از وحشتناک زمان” گفت: Dalseth که نشان داده است هر گونه علائم کروناویروس. “در حال حاضر من احساس به دام افتاده و من لگد زدن خودم برای اقدام هر چه زودتر.”

بی باک گفت که او برای اولین بار می خواست در مورد کوروناویروس در طی یک کنفرانس تلفنی با کارکنان در سنت ترزا در مارس 7, و او اطمینان تسهیلات در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی و مادر او امن بود. هیچ کس در این تماس او گفت: ذکر موارد مثبت و یا مرگ و میر. پس از آن آمد سکوت: ده روز گذشت زمانی که بی باک و سه خواهر و برادر نمی تواند رسیدن به مادر خود که به زوال عقل شدید و قادر به پاسخ به تلفن. کارکنان نمی بازگشت تماس های متعدد او گفت:.

مانند بسیاری از عزیزان در سنت ترزا بی باک شوکه شده بود به یادگیری از طریق گزارش های رسانه ها در هفته گذشته که حداقل یک دوجین از ساکنان در حال حاضر در اثر ویروس. بی باک آموخته شنبه که مادر آزمایش مثبت برای ویروس.

“هیچ کس تا به حال تماس با ما برای تا زمانی که من شروع به فکر می کنم وحشتناک افکار مانند” چه می شود اگر من مادر است دیگر زنده است؟’ “بی باک گفت. “شما شروع به تصور بدترین.”

ویکتوریا بل از کریستال گفت: او را “به طور جدی در نظر گرفته شود” او در حال حرکت 56 ساله مادر از سنت ترزا او تا به حال شناخته شده است قبل از آن که ده ها تن از ساکنان در تاسیسات در حال مرگ بودند از ویروس. در حال حاضر او احساس می کند آن را خیلی دیر شده: بل دریافت اطلاع در هفته گذشته که او مادر است که در اواخر مرحله سرطان, آزمایش مثبت برای COVID-19.

“این است که زندگی یا مرگ در اینجا” گفت: بل به عنوان او آماده را به یک بشقاب غذا به مادرش. “مردم حذف مرده همه بیش از آن محل و ما تا به حال هیچ ایده. ما تا به حال یک حق می دانند.”

در بیانیه سوار ارشد اجرایی در سنت ترزا گفت: گزارش می دهد که شیوع پنهان شده بود و یا که مراقبت بود و عام هستند “ناعادلانه و نادرست است.” او گفت: خانواده های نگهبان و مسئول پزشکان مطلع شدند به محض مثبت COVID-19 نتایج آزمون دریافت شد و پس از آن توصیه شد از “عظیم جنبش” در مرکز. همه از سنت ترزا ساکنان در حال حاضر تست شده برای ویروس.

این ویروس نیز گرفته می شود بسیار زیاد تلفات در خانه سالمندان کارکنان. تمام گفته 65 کارگران در سنت ترزا به نمایش گذاشته اند علائم کروناویروس و یا در معرض شده اند. همه به خانه فرستاده شدند در قرنطینه تا زمانی که بهبود و پاک شد به بازگشت تسهیلات گفت.

سوار اشاره کرد که در همراهی با سنت ترزا سنت کارکنان همچنان به افتخار مرحوم ساکنان با بارداري خارج از درب جلو serenaded با آهنگ و نماز. “اندوه ما در باز به ما ضرر و زیان” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله