David Corenswet (left) and Janet Mock on the set of Hollywood (2020).

دیوید Corenswet (سمت چپ) و جانت ساختگی در مجموعه ای از هالیوود (2020).
عکس: سعید Adyani (Netflix)

هالیوود به بهترین روزنامه نگار در بازی. برای سال آن را گرفته در هویت یک شهر با “خیابان های سنگفرش طلا” هنگامی که واقعی خیابان آسفالت شده با گرد و غبار از رویاهای تحقق نیافته لجام گسیخته گردشگری و شما می دانید شایع فقر است.

تبلیغات

من همیشه با وسواس هالیوود است. به عنوان یک کودک من به طور معمول تابیده کوچک من رنگ سرخ شیشه به عنوان تخیل من در زمان من بر روی Walt Disney Studios بسیاری در داخل و صدای بیش غرفه برخی از مورد علاقه من فیلم های متحرک. زمانی که متوجه شدم که من سر ذهن کامل بود که از یک نویسنده حرفه ای—یک خالق—من می دانستم که آنچه که من می خواستم. اگر من کامل بزرگسالان زمان من بازدید لس آنجلس برای اولین بار و من هنوز در آرزوی قدم زدن در بلوار هالیوود و در نهایت به ایستادگی حق در مقابل معروف دالبی تئاتر (که قبلا به عنوان شناخته شده تئاتر کداک) من همیشه تحسین به من شرعا تماشا جوایز اسکار در تلویزیون من هر سال است.

آنچه من دیدم در فرد نبود که من انتظار داشتم. من قطعا تا به حال هیچ تردیدی در مورد طلایی هالیوود اما بمب افکن بالون بود مسلما تخلیه کمی (هر چند من هنوز هم می دانستم که من می خواستم به حرکت به LA). قطع به امروز و من به طور کامل غوطه ور در صنعت رویای من از اما jadedness است در زمان ضعف من. هنوز هم که رویایی Tonja همچنان ادامه دارد.

تبلیغات

Netflix بکشد هالیوود reimagines ایده آل ‘سرزمین خواب وخیال’ که در آن لب— به نظر من انتشار آن است که زمان مناسب در هنگام فرار از واقعیات است که به شدت لازم برای مقابله است. آن را نه بیش از حد گل و بلبل فانتزی; هنوز هم وجود دارد استارک peeks هالیوود در سراسر مجموعه. پس از همه, ما نیاز به یک درام کوچک ما نمی کنید ؟

Laura Harrier in Hollywood (2020)

لورا تازی مخصوص شکار خرگوش در هالیوود (2020)
عکس: سعید Adyani (Netflix)

رسمی خلاصه ارائه شده به ریشه:

جدید سری محدود از رایان مورفی و Ian Brennan, هالیوود به دنبال یک گروه از مشتاق بازیگران و فیلمسازان پس از جنگ جهانی دوم هالیوود به عنوان آنها سعی کنید به آن را در بلوغ ژاپنی, قدیمی — بدون توجه به هزینه. هر یک از شخصیت ارائه می دهد یک نگاه اجمالی منحصر به فرد در پشت طلاکاری پرده هالیوود را عصر طلایی spotlighting ناعادلانه سیستم ها و تعصبات در سراسر نژاد و جنسیت و تمایلات جنسی است که در ادامه به این روز است. تحریک آمیز و نافذ, هالیوود در معرض و بررسی چندین دهه قدرت پویایی و چه سرگرمی چشم انداز ممکن است مانند نگاه کنید اگر آنها برچیده شده بود. هالیوود ستاره داوود Corenswet به عنوان جک, Darren Criss به عنوان ریموند جرمی پاپ به عنوان مورچه لورا تازی مخصوص شکار خرگوش به عنوان کامیل سامارا بافی به عنوان کلر, Dylan McDermott به عنوان جدیدترین کشور هلند, تیلور به عنوان الن Kincaid, Patti LuPone به عنوان Avis جیم پارسونز به عنوان هنری Willson, جیک چیدن به عنوان Rock Hudson, جو Mantello به عنوان آلت و Maude apatow آمده به عنوان هنریتا.

تبلیغات

من آن را می گویند در حال حاضر: من binged از طریق کل سری و به سرعت غرق شد با هالیوود, مجموعه تلویزیونی با همان انرژی کوچکتر من خود تا به حال با هالیوود ، این سری است که با نشاط و آسیب پذیر در راه است که شما را احساس زنده است.

زمانی که سری اجرایی و تهیه کننده و نویسنده و کارگردان nilan امضا شده خود را به طور کلی مقابله با Netflix بکشد در ژوئن 2019, او اولین سیاه ترانس زن به امضای یک قرارداد با یک استودیوی بزرگ. من هیجان زده بود برای نشستن و یک مکالمه تلفنی با مسخره پس سری نیز خم به لحظات تاریخی اعم از واقعی یا داستان تخیلی.

تبلیغات

Jeremy Pope in Hollywood (2020).

جرمی پاپ در هالیوود (2020).
عکس: سعید Adyani (Netflix)

با معرفی امید سیاه برای اولین بار فیلمنامه (پاپ) و یا سیاه برای اولین بار منجر شود (Harrier) از عمده motion picture استودیو هالیوود ماهرانه توازن مطلق امید و ویرانگر واقعیت است که بیشتر چیزهایی که تغییر بیشتر آنها اقامت. “این راه همه چیز می گوید:” یک مدیر اجرایی در یک poignantly ساده خط.

تبلیغات

در سال 2020 ما هنوز جشن “اولین” متاسفانه. در حالی که نخبگان تعیین آن نیز می آید با یک بار: بله اولین بار است که یک دستاورد تاریخی, اما شما می خواهم به تنها?

“من فکر می کنم در مورد بار از نمایندگی که می افتد بر روی شانه ها از کسانی که برای اولین بار من فکر می کنم در مورد راه هایی که در آن اغلب ما مجبور به انجام اضافه کار آموزش به مردم در مورد اینکه چرا ما سزاوار به در اتاق که چرا ما از ماده [و] چرا ما باید آنهایی که به گفتن آن را” ساختگی گفت: ریشه با استناد به notorieties مانند هتی مک دنیل (به تصویر کشیده شده توسط Queen Latifah در سری) Dorothy Dandridge و لنا هورن. “من فکر می کنم که چه دروازه بان و تصمیم گیرندگان می توانید امروز انجام دهید این است مطمئن شوید که آنها نه تنها استخدام متنوع استعداد به اتاق اما مطمئن شوید که آنها در حال تجهیز آنها را با مهارت های لازم برای رشد در این فضا و این که آنها اطمینان حاصل شود که آنها نه نشانه; که آنها عمیقا درگیر شدن همه آنها و همه استعدادهای خود را [و] همه از مهارت های خود را. من فکر می کنم آنچه واقعا گاهی اوقات خطرناک است که صنعت gatekeepers پت خود را در پشت برای داشتن یک. اما داشتن یک پیشرفت نیست. که قصد ندارم به موسسه هر نوع تغییر دهید. این زمانی که شما در واقع می توانید مطمئن شوید که شما در حال توسعه کشت [و] یک گروه از همکاران مختلف با دیدگاه های مختلف هویت و راه های مختلف انجام داده است.”

تبلیغات

Laura Harrier (l) and Queen Latifah (r) in Hollywood (2020).

لورا تازی مخصوص شکار خرگوش (l) و Queen Latifah (r) در هالیوود (2020).
عکس: سعید Adyani (Netflix)

هالیوود هرگز shies به دور از پرداختن به مسائل مانند نژاد پرستی و همجنسگرا ستیزی تبعیض جنسی و سن گرایی که همه آنها به طور کامل مربوط به امروز است. بنابراین ما به عنوان نگاه به عقب با یک باردار نسبت به آینده نگاه کنید چگونه این سری جا به ما مترقی ،

تبلیغات

“من امیدوارم که آنچه [این مجموعه] می کند این است که آن را اجازه می دهد تا به طور خاص سیاه و سفید و قهوه ای, LGBTQ مردم و زنان از رنگ است که می گویند که شما مستحق بودن که صفحه نمایش و شما مستحق دیدن داستان خود را در آن نمایش” مسخره گفت. “و ما نیاز شما را به آن را بگویید. من امیدوارم که آن را الهام بخش مردم را به انجام درست آن. همچنین امروز صنعت برق بازیکنان که دسترسی به امتیاز از تصمیم گیری که در واقع آنها را به تصمیم گیری های جسورانه مانند Avis آمبرگ (Lupone) و…است که آنها را به ضرب گلوله یک ناشناس فیلمنامه با استعداد ستاره کوچک است که ممکن است یک غیر متعارف انتخاب برای سرب…که ما را از این بزرگتر نوسانات بزرگتر خطرات و چالش های بزرگتر برای پاداش های بزرگتر.”

هالیوود قطره در Netflix بکشد در مارس 1.

این مصاحبه ویرایش شده و تغلیظ شده برای وضوح.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله