پس از همه گیر او را مجبور به توقف ارائه سرامیک کلاس های جنی تانگ تصمیم به درخواست برای مواقع اضطراری بخشایش وام ارائه شده توسط شهر مینیاپولیس.

این بود تا پس از او آمار “ارسال” که او آموخته است که او واجد شرایط نیست — چرا که او کسب و کار نیست و در واقع در یک بخش از شهر در حال حاضر در نظر گرفته مضطرب و یا در غیر این صورت آسیب پذیر است.

“وای” تانگ گفت. “این به من خیره کننده است که ما نمی واجد شرایط. … حتی اگر ما می تواند باز کردن آن را برای رفتن به یک چالش هنگامی که ما انجام می دهیم.”

این شهرستان با دریافت بیش از 1 ، 200 برنامه های کاربردی از کسب و کار به دنبال $5000 یا 10000 $در ماه رجب وام برای کمک به آنها برای زنده ماندن این بیماری همه گیر. حدود 400 به احتمال زیاد رد صلاحیت می شود چون آنها در خارج از مناطق تعیین شده توسط شهر برای کمک.

مینیاپولیس شهردار یعقوب فری و رهبران در شهر جامعه برنامه ریزی و توسعه اقتصادی بخش گفت: شهر نمی تواند به اندازه کافی پول برای کمک به همه آنها می خواستند به اولویت بندی جوامع که در حال حاضر رنج می برند و به احتمال زیاد خواهد بود نامتناسب آسیب این بیماری همه گیر از جمله مردم رنگ.

“به رها کردن ما اعتقاد در طول یک بحران خواهد بود برای مقابله زینتی در سیاست” فری گفت.

اما برخی از صاحبان کسب و کار کوچک و دیگران در سالن شهر باید پس سوال که آیا ممکن است راه های دیگر برای به انجام رساندن همان اهداف است.

عضو شورای جرمی شرودر که نشان دهنده یکی از سه شهرستان بخش نیست که شامل هر یک از واجد شرایط مناطق خواسته است به شهرستان در نظر گرفتن تغییرات و برای سرعت بخشیدن به اجرای یکی دیگر از وام اضطراری برنامه ای است که می تواند در دسترس در سراسر شهر بود.

“آنچه من می خواهم برای دیدن اگر آن را به توان بر اساس نیاز باید آن را بر اساس نیاز و جغرافیایی منطقه” شرودر گفت. “این کسب و کارهای کوچک ستون فقرات برای جامعه است.”

شرودر گفت که او نگران این بخشایش برنامه وام در حال حاضر “از دست رفته بسیاری از بحرانی کسب و کار” مانند گوشه فروشگاه ها وجود دارد که خارج از واجد شرایط مناطق اما هنوز هم سرپا نگه داشتن بلوک های خود را.

برای واجد شرایط برای بخشایش وام کسب و کارهای کوچک باید در واقع در برخی مناطق در حال حاضر هدفمند برای کمک ویژه مانند فرهنگی مناطق و یا مناطق متمرکز فقر است. شهر ندارد داده است که نشان می دهد چند درصد از شهر در کسب و کار واقع در داخل آن مناطق با توجه به شهرستان سخنگوی سارا مکنزی.

عضو شورای شهر مخفی گوردون در نشست ماه گذشته گفت که زمانی که او یاد گرفته از برنامه او بلافاصله به فکر کسب و کار است که می تواند سود نامگذاری گاندی محال رستوران عشایری واحه آرایشگاه و آفریقایی دلی به عنوان نمونه. اما زمانی که او در نقشه, او گفت:, او متوجه شد که آنها نمی خواهد واجد شرایط.

شهردار همواره در دفاع از این تصمیم به تمرکز بخشایش وام در شرایط خاص مناطق. در ابتدا برای ایجاد برنامه های مختلف در این منطقه شده بودند در اطراف مناطق که در آن داده ها نشان داد که وجود داشته است “سیستمیک نابرابری” در گذشته یا به دلیل redlining یا دیگر عوامل فری گفت.

برخی از این مناطق کشیده شد با استفاده از داده های سرشماری. این شهر با استفاده از معیارهای دیگر مانند درآمد مستقیم به برخی از کسب و کار خود را کمک در گذشته به خصوص اگر از برنامه هایی بودند که بودجه فدرال دلار است. هر دو روش را ترک کردن برخی از کسب و کار از جمله برخی متعلق به مردم رنگ مکنزی گفت.

هنگامی که آن را به ایجاد جدید بخشایش برنامه وام های شهر سعی در تمرکز بر روی مناطقی که “از لحاظ تاریخی باید زیان های عمیق تر و طولانی تر از دوره های بهبودی در طول رکود اقتصادی” او گفت:.

آن را خیلی زود به بگویید که کسب و کار را دریافت خواهد کرد بخشایش وام و اینکه آیا این شهر خواهد رسیدن به هدف خود را ترویج نژاد حقوق صاحبان سهام.

از حدود 800 کسب و کار است که به نظر می رسد به ملاقات جغرافیایی معیار برآورد اولیه نشان داد که حدود 45 درصد از متقاضیان توصیف خود را به عنوان سیاه و سفید و یا آفریقایی-آمریکایی و 35% به عنوان سفید و 10 درصد به چند نژادی, مکنزی گفت. حدود 13 درصد ذکر شده خود را به عنوان هیسپانیک یا Latinx.

تنها اقلیتی از کسانی که اعمال می شود — به احتمال زیاد کمتر از 200 — دریافت بخشایش وام. با تقاضای بیش از مقدار پول در دسترس است که این شهر را با استفاده از یک قرعه کشی برای انتخاب کسب و کار است که دریافت کمک.

این شهر قصد دارد در هفته های آینده به رول کردن یک کسب و کار کمک برنامه که در دسترس خواهد بود در سراسر شهر بود. خواهد شد که یک نسخه اصلاح شده از این شهر 2% برنامه وام ارائه می دهد که وام های بزرگتر با این شهر به اشتراک گذاری به طور معمول در محدوده بین 50.000 دلار به $75,000. کسانی که وام های داده شده به کسب و کار است که مطابق کمک از یک وام دهنده خصوصی.

چرا که پول از آن برنامه منتقل شد به اورژانس بخشایش وام های شهر را فقط باید در مورد $500,000 در دسترس و یا به اندازه کافی برای شش تا 10 وام های این سال است.

برای صاحبان کسب و کار کوچک در خارج از واجد شرایط مناطق جغرافیایی محدودیت در این شهر بخشایش وام نشان دهنده مانع دیگری در حال حاضر خسته کننده جستجو برای کمک.

تنگ نبود با تکیه بر این شهر برنامه به تنهایی برای کمک به او studio, کارگاه Mpls., در Keewaydin محله.

او برای اعمال فدرال اقتصادی آسیب فاجعه وام اما دریافت نکرده یک به روز رسانی نشده است. او برای یک وام اعمال شود از طریق چک Protection Program اما بانک از پول اولین بار. او در نهایت یکی از این هفته. کمک خواهد کرد که با حقوق و دستمزد برای او شش, کارکنان, اجاره و آب و برق هستند هنوز با توجه.

تانگ سعی در ایجاد درآمد جدید از طریق فروش را خانه رس کیت از طریق استودیو. او همچنین راه اندازی آنچه که او به نام خود او “محرک طرح” پذیرش کمک های مالی از برخی از حامیان او.

تانگ گفت که او می داند این شهر تمایل به ترویج سهام اشاره کرد که زنان و مردم رنگ به احتمال زیاد به صورت موانع مختلف که در حال اجرا یک کسب و کار — اما شگفتی چگونه آنها را در رسیدن به این هدف با توجه به مقدار محدود از پول است.

“من می خواهم سهام بیش از هر کسی,” او گفت که او ساخته شده آن را یک اولویت در کسب و کار خود را “ولی این به نظر نمی رسد به بسیاری از حس.”

“برخی از مناطق شهر ممکن است چالش های بالاتر از دیگران, اما همه ما نیاز به کمک.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله