Two children in Karen training dance during an “Open up Arbys” protest.

دو کودک در Karen آموزش رقص در یک “باز کردن Arbys” اعتراض.
تصویر: توییتر

Karens منحصر به فرد نژاد است. آنها معمولا می تواند خال در سر تا پا شکاف لباس نوشیدن یک کدو تنبل با طعم نوشیدنی. آنچه بیشتر قابل توجه است بزرگتر از حد معمول اشاره گر انگشت است که همیشه آماده برای شماره گیری 9-1-1. آنها معمولا قادر به صحبت می کنند به همکاران فروش و اغلب تنها می توانند به برقراری ارتباط با مدیران. آنها قوی هستند اما صدای جمعی خود را با آن حمل وزن هزاران سال صرفا ادعا قربانی به خصوص زمانی که هیچ جرم اتفاق می افتد. آنها خود را همه چیز و هیچ چیز. آنها هر دو تحت اللفظی و تنبل است. و تا زمانی که ما تا به حال هیچ ایده اگر Karens متولد شده اند و یا ساخته شده است.

تبلیغات

در حال حاضر ما باید کمی بیشتر بینش پس از چند معترضان با حضور در دولت و کنگره آمریکا در لانسینگ, Mich., در روز پنج شنبهبه میزبانی “باز کردن Arbys” اعتراض ایمن ماندن از coronavirus. Karens دیوانه در مورد دو چیز است: stay-at-home منظور اجرا توسط فرماندار دموکرات گرچن Whitmer و گفت: “نه.” ببینید Karens نیست فقط مبارزان خیالی ظلم و ستم آنها نابینا به حماقت خود را مبارزه با.

با تشکر از گور و خلقت او از این چیزی به نام اینترنت که به اعتقاد من اسپایک لی را “دا اینترنت” ما قادر به دیدن Karens در pre-کارن دولت است.

تبلیغات

نگران نباشید من به تماشای کل تصویری بنابراین شما لازم نیست که به; آن را فقط 20 ثانیه اما آن را دشوار 20 ثانیه.

اول دو فرزند—من نمی خواهم به فرض که آنها دختران از آنجایی که آنها هر دو با پوشیدن ماسک—پوشیدن ستاره ها-و-راه راه, رقص, لباس. Karens عشق پرچم. برای آنها این پرچم بیش از همه چیز. بتسی راس ممکن است یک کارن. در واقع او ممکن است شده ام اولین کارن. ما حتی نمی دانیم که اگر بتسی راس ساخته شده پرچم , اما شما می دانید که دروغ در مورد ساخت پرچم ؟ Karens.

به هر حال دو فرزند در حال انجام نوعی از مسابقه-طعمه افراد سفید آزمایشی-پیاده روی. یکی پوشیدن دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دیگر پوشیده است باراک اوباما ، جمعیت شنیده می شود خنده زیرا هیچ چیز وجود دارد که Karens عشق ورزیدن بیش از تماشای کمی Karens رقص کردن-ضرب و شتم مانند آنها استفاده می شود. به کل صحنه و حتی بیشتر مزاحم تغییر نسخه از “Candyman” بازی می کند در پس زمینه.

تبلیغات

در زیر تنها Candyman که مردم سیاه و سفید اذعان کرد:

در یک نقطه یکی از کودکان از دست می دهد کفش و چون Karens می دانید که کفش میمون متوقف نخواهد شد یک blackface نشان می دهد او با تأکید ضربات کفش خود را به طرفداران عاشقانه که خوردن آن را تا آنجا که آنها را دوست دارم کفش چرم. کاهش ویدئو قبل از این کودکان می تواند بارگذاری و شلیک انگشت اسلحه اما چرا نمی خواهد آنها, با توجه به این که آنها در حال بازی برای یک باز-حمل جمعیت.

تبلیغات

این مسلما اولین تصویری که تا کنون دیده از کارن-در آموزش-و من می خواهم استدلال می کنند که آن را اثبات قطعی که Karens ساخته شده است. این کودکان هیچ ایده چه جهنم آنها انجام می دهند و نه مخاطبان اما آن را شامل تمام عناصر که Karens عشق: رئیس جمهور تهمت کمی blackface اوباما (همیشه اوباما) ستاره و راه راه و شعر در مورد دولت دور گرفتن حقوق خود است. اگر فقط کودکان بودند حمل تلفن همراه در حالی که آنها لگد کوبید و خارج از ضرب و شتم این کارن تحول خواهد بود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله