کشورها باید آماده برای ویروس تجدید حیات پس از کاهش مستند: که

ژنو/لندن: کشورها باید بلند مستندات به تدریج در حالی که هنوز هم “در نگاه کردن” برای COVID-19 و آماده برای بازگرداندن محدودیت اگر ویروس جهش پشت سازمان بهداشت جهانی (WHO) گفت: در روز جمعه.

مردم آسیب پذیر در موسسات از جمله کسانی که در دراز مدت مراقبت از امکانات زندانها و مهاجر خوابگاه باید حفاظت آن بالا اضطراری متخصص دکتر مایک رایان گفت.

حتی اگر ویروس در حال آمدن است تحت کنترل جوامع باید بدانید که هنوز هم به دنبال فیزیکی فاصله و اقدامات بهداشتی و تست موارد مشکوک باید همچنان او گفت:.

“این واقعا مهم است که به عنوان کشورهای سهولت آن دسته از اقدامات است که آنها به طور مداوم در نگاه کردن برای یک پرش در عفونت ها و به طور خاص در برخورد با این انتقال در ویژه تنظیمات” رایان گفت: در یک کنفرانس خبری.

این ویروس در امکانات برای سالمندان در اروپا و آمریکای شمالی در حالی که در سنگاپور آن را نیز آلوده کرده است کارگران مهاجر در خوابگاه او گفت: “از آنجا که یک جرقه در یک وضعیت که تبدیل به یک آتش سوزی بسیار بسیار به سرعت.”

که به رسمیت می شناسد مشکل برای دولت به حفظ مستندات در طول همه گیر “به صورت اجتماعی و روانی و اقتصادی دلایل” رایان گفت.

“بنابراین ما بسیار مشتاق است که ما می تواند به یک وضعیت که در آن بیماری را می توان تحت کنترل نگه داشته با کمتر شدید از اقدامات,” او گفت:.

“اما در همان زمان ما می خواهیم برای جلوگیری از یک وضعیت که در آن ما به انتشار اقدامات بیش از حد به راحتی و پس از آن ما به گزاف گویی به شدید انتقال و ما باید آن را انجام دهد همه را دوباره و دوباره,” او گفت:.

حتی به عنوان برخی از کشورهای غربی شروع به کاهش مستندات وجود دارد نگرانی در روند گسترش در کشور از هائیتی به سومالی و یمن رایان گفت. او همچنین با اشاره به سودان جنوبی, سودان, سوریه, یمن, افغانستان, سیر لئون, جمهوری آفریقای مرکزی و “جدی خوشه” در کانو در شمال نیجریه است.

با توجه به جدید کروناویروس که اولین ظهور در اواخر سال گذشته در مرکز چینی ها در شهر ووهان او تصریح کرد که دانشمندان در بررسی توالی ژنتیکی آن باید مطمئن باشید که که “این ویروس طبیعی در مبدا”.

که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus به قوی دفاع از خود و این که “به موقع” اقدامات در اعلام جدید کروناویروس بین المللی اضطراری در پایان ماه ژانویه است.

ژانویه 30 اعلام شده بود در “زمان کافی برای بقیه جهان به پاسخ” چرا که در آن مرحله خارج از چین وجود دارد تنها 82 مورد از عفونت و مرگ او گفت:.

Tedros گفت: چه کسی است که به دنبال رهبری واکنش جهانی به COVID-19 گیر استفاده کرده بودند روز قبل از اعلام اورژانس جهانی به عنوان زمان برای سفر به چین برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این ویروس جدید است.

در طول این سفر آنها نیز برنده یک “زمین شکستن توافق” با چین برای ارسال در محققان Tedros گفت.

Tedros پرسید: در مورد روابط با ایالات متحده آمریکا – بزرگترین اهدا کننده است که به حالت تعلیق در بودجه پس از نخوری که دست زدن به این بیماری همه گیر — گفت: “ما در واقع در تماس دائم و ما با هم کار کنند.” او هیچ اطلاعات بیشتر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر