Covid-19: 137 Hazur صاحب زائران که در بازگشت به امریتسار تست مثبت

Category: کیمیا | No comments

امریتسار: به عنوان بسیاری از 137 نفر آزمایش شده است مثبت برای Covid-19 پس از بازگشت به پنجاب از Hazur صاحب در ناندید ماهاراشترا گفت: Punjab تحقيقات و آموزش پزشکی وزیر OP Soni.

صحبت به آنی سینگ گفت: “55 بیشتر جانبازان آزمایش مثبت امروز (جمعه) شب. مردم باید پایبند به دولت مشاوره و دنبال تمام اقدامات پیشگیرانه. آنها باید در داخل خانه های خود بمانند. آنها نیاز به نگرانی نیست.”

در ضمن فیلم های پاکستان روز جمعه گزارش 105 جدید Covid-19 موارد گفت: دولت در بخش بهداشت و درمان. با توجه به وزارت بهداشت و درمان تعداد کل موارد در دولت در حال حاضر در 585 و مرگ و میر 20 است.

تعداد کل مثبت coronavirus موارد در سراسر کشور است 35,365 از جمله 25,148 فعال موارد است. تا کنون 9,064 بیماران یا درمان شده و یا تخلیه شده در حالی که 1,152 مرگ و میر گزارش شده است که طبق اطلاعات ارائه شده توسط اتحادیه وزارت بهداشت و رفاه خانواده.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>