رشد COVID-19 همه گیر می تواند تا دو سال با پتانسیل موج دوم در پاییز با توجه به سطح ملی مشهور دانشگاه مینه سوتا اپیدمیولوژی مایکل Osterholm و یک تیم از محققان.

مسیر دقیق این بیماری را نامشخص است اما با هیچ واکسن و جهانی جمعیت که تا به حال هیچ ایمنی جدید coronavirus COVID-19 می تواند به دنبال الگوهای قبلی دیده می شود در بیماری های همه گیر.

که بدان معنی است که دولت را باید به طور مستمر خود را تنظیم کنید همه گیر پاسخ به امواج از عفونت است که می تواند دارای چندین قله و نه از یک دوره متمایز از بیماری است که می سوزد در یک ماده از ماه.

“ما در حال یادگیری چگونه به مرگ با این ویروس و ما باید به یاد بگیرند که چگونه با آن زندگی می کنند” گفت: Osterholm مدیر مرکز تحقیقات بیماری های عفونی و سیاست در تو و عفونت های مکرر بیماری کارشناس ملی در کابل برنامه های خبری.

Dr. Anthony Fauci, ملت را بالا بیماری های عفونی پزشک این هفته گفت که او فکر می کند یک سقوط موج جدید موارد بود “اجتناب ناپذیر است.”

بررسی هشت جهانی آنفلوانزا بیماری های همه گیر بیش از صدها سال محققان اشاره کرد که سه بیماری های همه گیر از سال 1918 شده اند و توسط یک موج اولیه از موارد در بهار و پس از یک موج بزرگتر در پاییز.

اولین موج تمایل به متمرکز در برخی از مناطق متهم در طول تابستان و پس از آن گسترده می شود در پاییز.

“در موج اول آنفلوآنزای همه گیر شما یک آمار-و-miss پدیده برخی از شهرستانها در حال ضربه سخت و برخی از آنها نه” Osterholm گفت. “هنگامی که موج بزرگ آمد در سراسر در پاییز است که در این مورد نیست.”

آن است که هنوز معلوم نیست چه چیزی منجر به این موج الگوهای Osterholm گفت: اما این ویروس را ادامه گسترش آن تا زمانی که یک توده مهم از جمعیت توسعه ایمنی از طریق عفونت — تقریبا 70 ٪ است. در حال حاضر حدود 5 تا 6 درصد از افراد آلوده شده اند و حتی پس از آن معلوم نیست چه مدت ایمنی خواهد داشت.

COVID-19 مردم گرفتار کردن گارد و حتی آن را به عنوان در حال ظهور در چین در اواسط ماه دسامبر.

“حتی با تجربه ترین بین المللی سلامت عمومی کارشناسان پیش بینی نیست که این امر به سرعت در حال گسترش برای ایجاد بدترین جهانی بحران بهداشت عمومی در بیش از 100 سال” محققان اشاره کرد.

در ایالات متحده بسیاری از نظارت بر بهداشت عمومی سیستم ها در ابتدای سال اشتباه COVID-19 برای آنفولانزا که دارای علائم مشابه با توجه به مطالعه منتشر شد جمعه توسط مراکز کنترل و پیشگیری بیماری در آتلانتا. علاوه بر این وجود دارد گسترده کمبود آزمون است که می تواند تشخیص جدید کروناویروس.

موارد بودند نیز وارد شده از مسافران بازگشت از چین و همچنین اروپا و کشتی کروز مسافران نقش به عنوان به خوبی.

کسانی که شامل 101 نفر از جمله چند Minnesotans که cruised رودخانه نیل در ماه فوریه یا اوایل ماه مارس و بعد از آزمایش مثبت CDC اشاره کرد.

بازگشت خود را به 18 متحده دو برابر تعداد موارد شناخته شده در کشور در آن زمان است.

حتی اگر وجود نداشته است آزمایش در ایالات متحده COVID-19 را ballooned برای تبدیل شدن به یک مشکل عمده سلامت عمومی.

“حتی کسانی که آزمایش اولیه آنها به طور مداوم به مبارزه با این” Osterholm گفت. “سنگاپور است که در حالت اضطراری است. ژاپن است که در حالت اضطراری است.”

هنوز هم ملت باید به توسعه یک استراتژی جامع برای ارائه تست بیشتر از جمله marshaling شیمیایی پنبه سواب و شخصی دنده محافظ مورد نیاز برای انجام تست.

“به من می گویند نا امید خواهد بود ناخالص کتمان حقیقت,” Osterholm گفت.

مینه سوتا دیده است دستاوردهای قابل توجهی در آن تست اعداد با حدود 4500 تست های انجام شده پنج شنبه. به عنوان یک نتیجه تعداد موارد مثبت همچنان به صعود با 594 جدید عفونت جمعه اعلام کرد.

بیست و هشت مرگ و میر نیز اعلام کرد آوردن این دولت در مجموع به 371 مرگ و میر. حدود 80 درصد از مرگ و میر شده است در میان ساکنان تسهیلات مراقبت دراز مدت.

وجود دارد 221 خانه های سالمندان و یا به کمک امکانات زندگی است که باید حداقل یک مورد در یک مقیم و یا کارکنان با 21 امکاناتی که باید 20 یا بیشتر موارد. اما در حدود نیمی از این امکانات باید یک یا دو مورد اشاره کریس Ehresmann بیماری های عفونی مدیر در مینه سوتا وزارت بهداشت.

او افزود که بدون علامت انتقال ویروس به این معنی است که برخی از کارکنان که کامپیوتر آلوده در جوامع خود ممکن است ناخواسته به ارمغان آورد COVID-19 به امکانات.

آزمون تشخیصی معمولا نمی تواند تشخیص ویروس در کسی که ندارد علائم.

هنوز دولت برنامه برای تست بیشتر افرادی که علائم بنابراین کسانی که آلوده می تواند جدا توقف زنجیره ای گسترش یافته است.

HealthPartners جمعه اعلام کرد که آن را به افزایش آن تست ظرفیت تا 2000 آزمون در روز یک sevenfold افزایش آن زمان تست سطح.

آزمون ارائه خواهد شد در شش مکان در منطقه مترو و همچنین هاچینسون و اولیویا. مردم تنها با علائم خواهد بود واجد شرایط برای تست که نیاز به برنامه ریزی توسط تلفن درمانگاه از قبل.

Allina Health گفت: این امید به انجام 1,000 روزانه آزمون آغاز هفته آینده با هدف ramping تا 2000.

تمام سیستم مراقبت های بهداشتی هنوز در حال مبارزه برای به دست آوردن منابع مورد نیاز برای انجام آزمایش.

M بهداشت فرویو گفت: کمبود به معنای آن است که اولویت آن تلاش های تست را در معرض خطر افراد از جمله کارکنان مراقبت های بهداشتی اولین پاسخ دهندگان و بیماران بیمارستان. آن را در حال حاضر در حال پردازش 1,000 تست های تشخیصی و 1000 آنتی بادی آزمون روزانه است.

مینه سوتا کمیسیون بهداشت و درمان Jan مالکوم روز جمعه گفت که دولت انتظار برای دریافت 190,000 پنبه سواب از دولت فدرال این ماه است. این سواب مورد نیاز به بیماران جمع آوری نمونه از بینی یا دهان.

Osterholm گفت بیشتر تست مورد نیاز است به “نگاهی به متوسط ویروس” برای دلایل بهداشتی.

اگر چه وجود دارد بیش از 100 تلاش های در دست انجام به منظور توسعه یک واکسن آن را می تواند 12 تا 18 ماه برای آزمایش یک واکسن و سپس زمان مورد نیاز خواهد بود برای تولید و توزیع.

“این است که به عنوان نزدیک به چیزی است که به نظر من یک معجزه اگر ما می توانید دریافت واکسن,” او گفت:. “بزرگترین هدیه ما به همه از خودمان واکسن است و نه یک ویروس است.”

 

توییتر: @GlennHowatt

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله