در میان ملی کمبود تست سواب و دنده محافظ, پزشکی برخی از تامین کنندگان و سیاست های بهداشتی کارشناسان در حال نگاه به آینده به یکی دیگر از فوق العاده تقاضا در تولید: ارائه یک واکسن است که به طور بالقوه می تواند پایان دادن به بیماری همه گیر.

ساخت یک واکسن است که آسان نیست. بیش از دو دوجین شرکت اعلام کرده اند برنامه ها به منظور توسعه یک واکسن علیه coronavirus اما آن را هنوز هم ممکن است یک سال یا بیشتر قبل از عبور فدرال ایمنی و اثر بخشی آزمایشات در انسان می شود و در دسترس عموم است.

در اینجا در ایالات متحده بیش از 300 میلیون نفر از مردم ممکن است نیاز به تلقيح شده. این بدان معناست که حداقل به عنوان بسیاری از ویال و سرنگ و یا دو برابر این مبلغ اگر دو عکس مورد نیاز است. برای دیدار با این تقاضا شرکت را به سطح شیب دار بالا تولید; محصولات است که پزشکان کمی فکر به در حال حاضر به راحتی می تواند تبدیل به موانع به تحویل واکسن در آینده است.

“ما در حال فکر کردن در مورد واکسن, اما اگر ویال آن ذخیره شده است و یا لاستیک جلو در ویال یا پیستون در سرنگ تبدیل به محدودیت ؟” Prashant Yadav که مطالعات مراقبت های بهداشتی در زنجیره تامین در مرکز توسعه جهانی در واشنگتن ،

زمان سفارشات محصولات پزشکی مانند سرنگ و تمام مواد اولیه مورد نیاز به آنها را ضروری خواهد بود. تولید کنندگان تجهیزات پزشکی می تواند به افزایش موجودی و یا پیدا کردن جایگزین زنجیره تامین برای محصولات که در حال اجرا هستند کم اما همه چیز را باید به طور منظم برنامه ریزی شده است. اضافه کردن ظرفیت به میلیون ها نفر بیشتر سرنگ می تواند یک تولید کننده زمانی که 18 ماه ،

“این COVID-19 همه گیر است ایجاد industrywide چالش ها از جمله انتظار و تاخیر در دوباره پر کردن موجودی برای محصولات خاص گفت:” لوسی Bradlow سخنگوی کاردینال سلامت یک تولید کننده است که باعث می شود ویال و سرنگ و همچنین دیگر لوازم پزشکی.

چند تولید کنندگان نگران هستند که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ممکن است انتظار بیش از حد طولانی قبل از سفارش برای یک کافی تامین تجهیزات پزشکی مورد نیاز برای ارائه یک واکسن. یک تولید کننده گفت: آن را به تازگی دریافت سفارش برای سرنگ اما نگران بود که پزشکی پیشرفته تحقیقات و توسعه قدرت شاخه ای از بهداشت و خدمات انسانی بخش ساخته شده است برای کمک به آمادگی همه گیر شد و هنوز هم خواهان بیش از حد چند لوازم به سراسر کشور تحویل واکسن.

Elleen کین یک سخنگوی HHS گفت: این اداره شده بود “کار روزانه با تولید کنندگان ما برای حفظ آن منابع و کمک به آنها با هر گونه پیش بینی از موانع در زنجیره تامین خود را.”

در مارس HHS راه اندازی یک مشارکت عمومی-خصوصی برای پیدا کردن مواد مخدر راه حل های بسته بندی است که در ایالات متحده است. از آن می توان برای آینده درمانی و یا تحویل واکسن به صورت استراتژیک ملی ذخایر فدرال کش از لوازم و دارو برگزار شد در مورد شرایط اضطراری.

کاخ سفید نیز در حال توسعه یک طرح به نام عملیات پیچ و تاب سرعت بخشیدن به تولید واکسن و سعی کنید برای رسیدن ظرفیت تولید مجموعه در پیشبرد یک واکسن تصویب. اما برخی از کارشناسان می گویند که معلوم نیست که آیا این طرح اعمال خواهد شد به واکسن تحویل دستگاه های مانند سرنگ و هنوز جزئیات کمیاب که در مورد آژانس فدرال را بر عهده دارد.

پیشتر در ماه آوریل نیوهمپشایر سناتور جین شاهین و مگی حسن, با ارسال نامه ای خطاب به معاون رئیس جمهور مایک پنس اصرار او “را به اطمینان حاصل شود که دولت فدرال به دست آوردن مواد برای دیدار با تقاضا برای یک واکسن هنگامی که آن را در دسترس می شود.”

البته خیلی بستگی به نوع واکسن و هنگامی که آن تایید شده است. انواع RNA و DNA-based واکسن تحت بالینی و همچنین انواع سنتی که ساخته شده با قرار دادن راهنمای coronavirus سنبله پروتئین در داخل متفاوت مرده و یا ویروس بی ضرر.

RNA یا DNA واکسن ممکن است ذخیره سازی مختلف و تبرید مورد نیاز به دلیل تکنولوژی هرگز استفاده می شود برای تایید واکسن قبل از. نهایی واکسن ممکن است در بسته بندی آماده-به-استفاده از سرنگ شیشه ای که معمولا استفاده می شود در آنفولانزا مبارزات در اروپا و یا در یک تک دوز یا multidose ویال خواهد بود که اداره با سرنگ یکبار مصرف پلاستیکی که استاندارد برای بسیاری از واکسن ها در ایالات متحده است.

مقدار واکسن تولید شده توسط یک شرکت همچنین می تواند تحت تاثیر قرار دهد تعدادی از تحویل سیستم مورد نیاز گفت: Michael Gusmano بهداشت و درمان سیاست متخصص در هیستینگز مرکز و راتگرز مدرسه بهداشت عمومی. بعید است که یک شرکت دارویی قادر خواهید بود برای مطابقت با تقاضای بلافاصله — در سطح ملی یا بین المللی است.

“خبر خوب این است که ما باید زمان” Gusmano گفت. تولید کنندگان تجهیزات پزشکی می تواند به آرامی تا ویال و سرنگ به عنوان یک واکسن تر می شود به طور گسترده ای در دسترس است.

اوایل برآورد از coronavirus را infectiousness نشان می دهد که حداقل 70% از جمعیت نیاز به واکسن کزاز برای رسیدن به آنچه که کارشناسان گله ایمنی هنگامی که مردم به اندازه کافی سیستم ایمنی بدن به یک بیماری است که آنها نیز می تواند به طور غیر مستقیم حفاظت از دیگران که ایمنی نیست.

“است که یک تعداد قابل ملاحظه ای بالا و من فکر نمی کنم ما در هر نقطه نزدیک به آن فقط با افرادی که در معرض ویروس و توسعه بادی” Gusmano گفت. “بنابراین شما در حال صحبت کردن در مورد یک نسبتا گسترده واکسیناسیون مبارزه است.”

مقدماتی نظرسنجی در کالیفرنیا و نیویورک نشان می دهد که از 4 درصد به 21 درصد از افراد توسعه داده اند آنتی بادی به کوروناویروس. اما دقت بسیاری از آنتی بادی آزمایش شده است به سوال نامیده می شود. و آن است که هنوز مشخص نیست که آیا داشتن برخی از این آنتی بادی ها را فراهم می کند موثر و طولانی مدت ایمنی در برابر coronavirus. به علاوه بسیاری از واکسیناسیون مبارزات هدف به نقصان نسبت بالایی از جمعیت — حدود 90% — برای موفقیت در جلوگیری از انتقال بیماری است.

برای تولید تعداد ویال و سرنگ مورد نیاز برای یک coronavirus واکسن پزشکی تامین کنندگان نیاز به افزایش تولید شیفت و اضافه کاری برای کارکنان خود و همچنین همکاری با ایالات متحده در تجارت خارجی و مقامات به منظور تسریع حمل و نقل و کوتاه بار منجر شود.

یک تعداد انگشت شماری از تولید کنندگان مستقر در ایالات متحده, اما بسیاری هنوز هم به واردات لوله شیشه ای به صورت ویال های پلی پروپیلن برای سرنگ و لاستیک و یا سیلیکون به صورت قطعات کوچک مانند جلو و پیستون در این دستگاه است. Becton دیکینسون & Co., یکی از بزرگترین تولید کنندگان در جهان از سوزن و سرنگ گفت: از آن ساخته شده و تقریبا تمام اجزای آن سوزن و سرنگ در خانه در ایالات متحده است. شرکت های دیگر ممکن است منبع از کارخانه های خود و شرکای واقع تا حد زیادی در چین و هند که در آن مستندات و ممنوعیت صادرات در حال حاضر به کاهش تولید و صادرات است.

اگر چه سرنگ تولید است که عمدتا خودکار با قطعات مانند بشکه و پیستون ساخته شده از یک قالب قرار داده و با هم در یک خط مونتاژ Yadav گفت: تولید کنندگان در هند به او گفته بود کارکنان کمتر قادر به کار از مورد نیاز برای ظرفیت کامل.

حداقل 69 کشور نیز ممنوع و یا محدود صادرات تجهیزات پزشکی و داروها و تجهیزات حفاظتی با توجه به تجارت جهانی هشدار پروژه در دانشگاه سنت Gallen در سوئیس به دلیل نیازهای خود را در طول بیماری همه گیر. تولید کنندگان از سرنگ های پزشکی ممکن است به یافتن منبع جدید کانال های از جمله مشارکت با شیشه و پلاستیک و تولید کنندگان است که کار خارج از صنعت مراقبت های بهداشتی.

برخی از نمایندگان مجلس نگران هستند که بدون فدرال هماهنگی شرکت های فردی نمی خواهد باید از این ظرفیت برای مطابقت با تحویل واکسن به تقاضا.

“مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نیاز به آماده سازی ما داخلی زنجیره تامین در حال حاضر برای تحویل نهایی واکسن است که نیاز به تحویل داده می شود به کل کشور” شاهین گفت. “آن را حیاتی است که سازمان های فدرال ورزش بهتر دوراندیشی به طوری که ما نمی بینیم کمبود عرضه مانند ما همچنان به تجربه برای تست و تجهیزات حفاظتی.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله