حیدرآباد: زمانی که وزرا مرکزی تیم (IMCT) از مقامات بازدید Telangana در اوایل این هفته, پزشکان عمومی و متخصصان سلامت آنها ملاقات کرده بود شگفت انگیز نقطه به نقطه را: دولت تحت آزمایش و گزارش دهی Covid-19 موارد است. و آن را گزارش Covid-19 مرگ و میر.

به سادگی قرار دادن چهره شما در بولتن رسمی نیست تصویر واقعی در همه.

تحت پرچم پزشکان برای Seva این پزشکان و انتشار متخصصان سلامت گفت: IMCT که آنها عمیقا نگران است که Covid-19 بیماران در اثر mingling در جامعه است.

اگر آنها شناسایی و جدا شده به زودی وجود دارد می تواند نمایی افزایش در تعداد موارد و این که مفاهیم گسترده تر برای کنترل این بیماری همه گیر در دولت ملی و بین المللی و سطح آنها اعلام کرد.

پزشکان برای او خواسته IMCT به نگاه به شکاف ها و اصلاح آنها. پزشکان اصرار آنها می خواهند به بخشی از تیم مبارزه با Covid-19 اما آنها می خواهند دولت را روشن و شفاف است.

دولت آمار افزایش نگرانی های زیادی به ویژه هنگامی که در مقایسه با کشورهای دیگر. برای اضافه کردن به این وجود دارد سفارش توسط Telangana وزارت بهداشت در آوریل 20 که نمونه گرفته نمی شود باید از بدن Covid-19 مشکوک به مرگ و میر.

پزشکان برای Seva گفت: در یک بیانیه مشترک: “این مخاطره آمیز است. آن را یک بیماری همه گیر. این خواسته که دولت به دنبال دستورالعمل های بین المللی شده اند که chalked و (که) آورده وضعیت کنترل در اروپا و چین و ایالات متحده آمریکا. ما باید به دنبال پروتکل برای حفاظت از مردم ما است. تصمیم TS به آزمون بسیار نگران کننده خواهد شد و نتیجه معکوس بسیار بد است.”

پزشکان برای او ذکر شده به عنوان مثال در سوریپت که در آن دوم-بیشترین تعداد موارد در دولت — 83 — گزارش شد. اما پس از آن هیچ تست انجام شده وجود دارد از مارس 23. از آن شده است بیش از یک هفته در حال حاضر و پزشکان نگران هستند که این تعداد ممکن است منفجر شده اند. بدون تست وجود دارد که بدون دانستن چگونه گسترده Covid-19 است.

در سطح زمین مردم رنج می برند از دو جانبه ذات الریه و سینه و اسکن نشان دادن شرایط غیر طبیعی و بیماران در بخش های مراقبت های ويژه بيمارستان های خصوصی در حال آزمایش برای Covid-19. پزشکان می گویند این است که برابر دستورالعمل شورای تحقیقات پزشکی هند.

“نگرانی ما است (که) بار واقعی بسیار بالاتر است و هنگامی که مستند آرام است تعداد از دست رفته بیماران می تواند افزایش در دولت” پزشکان برای Seva بیانیه ای گفت:.

بیانیه مشترک امضا شد توسط Dr Santhosh Kraleti بهداشت عمومی و متخصص Dr Vijayanand J. مشاور paediatrician Dr G. وداع Prakash, ارتوپدی, جراح, Dr M. Srikanth مشاور paediatrician Dr M. Rajender Reddy, مشاور, اورولوژیست و Dr کارونا مشاور paediatrician.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله