Illustration for article titled During COVID-19, Black Women Are Still Dying From Not Being Taken Seriously

عکس: شاتر

حدود یک سال پیش من ساخته شده ذهن من هرگز به هنگام تولد به یک کودک در ایالات متحده است. این تصمیم پس از من تصادفا به اورژانس درمانگاه در شیکاگو محله من در زندگی پس از چند ساعت از دراز کشیدن بر روی نیمکت در آپارتمان من احساس ضعف و شدت خشک و در عین حال قادر به حفظ کردن حتی جرعه آب.

تبلیغات

بدن من شروع به لرزش بیاختیار در حالی که من در تلفن با مادر بزرگ من در جامائیکا بود که تجویز یک درمان خانگی و او نگران بود به اندازه کافی در مورد لرزش به من بگویید تا خودم را به یک دکتر حتی اگر او فکر نمی کند که آنها می دانند که بسیار است.

زمانی که من راه می رفت به درمانگاه پرستار که سرنشین دار میز پذیرش صحبت شد مهربانانه به یک زن و شوهر در تلاش برای دریافت سوابق واکسیناسیون سریع ردیابی. من حافظه فازی و من خم شد چک در میز تلاش به ضعف در آن زمان, اما من به یاد داشته باشید آن صدایی مانند آنها مورد نیاز پرونده برای مواقع اضطراری. هنوز پرستار صحبت کردیم و به آنها در طول در مورد او چگونه می تواند کمک به آنها را—به آنها راهنمایی و گفتن آنها را به بازگشت به زودی قبل از او منتظر برای تائید من است.

تبلیغات

پس از زن و شوهر ترک پرستار از من خواست brusquely آنچه که من مورد نیاز است. زمانی که من به او گفتم من می توانم نگه داشتن هر گونه آب به او گفت که من احتمالا خوب است و فقط نیاز به نوشیدن برخی از Pedialyte. سپس من به اشتباه درخواست چگونه به زودی من قادر خواهد بود به دکتر مراجعه کنید. برای برخی از این دلیل ساخته شده است که او را خشمگین. او فریاد زد و مرا به بیرون از درمانگاه و فریاد زد که من احتمالا یک مست یا یک druggie.

خارج در پیاده رو به عنوان من shakily گرفته تا بارگذاری را من به خانه من به یاد داشته باشید با خودم فکر اگر چه من در حال مرگ بود? اگر چه من با داشتن یک نوزاد است ؟

من خوانده ام در مورد مرگ و میر مادران در آمریکا, چگونه زنان در اینجا از دست دادن زندگی خود را در حدود 3 برابر رای سفید زنان در هنگام زایمان چگونه حتی سرنا ویلیامز تقریبا درگذشت از لخته شدن خون پس از تولد دخترش المپیا چون مردم مراقبت از او در بیمارستان گوش نمی هنگامی که او به آنها گفت که او نیاز به یک CT اسکن. اما شروع مرگبار COVID-19 عفونت نشان داده است که زنان را می توان رد کرد و رنج می برند عواقب کشنده حتی در خارج از زایمان تجربه است.

که برای رعنا زو Mungin, a 30-year-old, سیاه, زن و بروکلین ساکن که به تازگی درگذشت از coronavirus عوارض و که از قضا نوشت: در مورد نژادپرستی نهادی در حالی که یک استاد دانشجو در دانشگاه ماساچوست با توجه به بوستون گلوب.

تبلیغات

Mungin دنبال کردن درمان چندین بار در هفته قبل از مرگ او. پس از تجربه یک تب و سرفه و تنگی نفس برای نزدیک به یک هفته او رفت و به اورژانس درمانگاه برای کمک به. اگر او نگران بود او COVID-19 آنها درمان خود را برای یک حمله آسم.

از درخواست تجدید نظر:

Mungin وضعیت بدتر شده و از آنجا که او بیش از حد ضعیف به مترو به نزدیکترین بیمارستان او به نام 911. هنگامی که آمبولانس رسید EMTs متقاعد شدند آن را یک حمله وحشت نمی COVID-19. یکی از آنها نشسته با Mungin که سیاه و سفید است, پرسیدن سوالات خود را برای کمک به آرام کردن. هنگامی که از او خواست تا او را در مورد بلند مدت اهداف و رویاهای او پاسخ داد: از طریق زحمت کشیده نفس “هدف من این است و نه مرد امروز”.

EMTs چپ او را به سر خود را به بعد تماس بگیرید. هنوز هم مصمم به دریافت کمک Mungin در بر داشت راه خود را به اتاق اورژانس در بروکدل بیمارستان. وجود او قرار داده شده در یک منطقه با افرادی که تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 اما آزمایش شد خودش. به گفته پزشکان ریه ها او را صدا روشن است. وحشت زده او خواهد قرارداد این ویروس اگر او تا به حال در حال حاضر او به خانه رفت.

تبلیغات

“هدف من این است و نه مرد امروز” Mungin گفت.

آوریل 27, او مرده بود.

یک داستان مشابه بیرون آمد به تازگی از میشیگان که در آن 63 ساله سیاه زن از درگذشت COVID-19 بعد از اینکه تبدیل به دور چهار زمان مختلف از بیمارستان که در آن او کار می کرد برای 31 سال.

تبلیغات

چگونه بسیاری از زندگی از دست خواهد رفت چرا که سیاه زنان علائم صداها و درد هستند جدی گرفته نمی?

اگر پیدا کنم مادر بزرگ من خیره بی اعتمادی نسبت به طب غربی مساوی خنده دار و ترسناک, گاهی اوقات من نمی توانم او را سرزنش برای قرار دادن اعتماد خود را در خانه درمان است. برخی از چیزهایی مانند به دنبال کمک به شما می دانید شما نیاز به زندگی می کنند— تنها به تبدیل دور بی نهایت ترسناک.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله