برای اولین بار در یک سال دبیر مطبوعاتی کاخ سفید در حال رفتن به صحبت می کنند و آن را برای رفتن به یک فاجعه


Illustration for article titled For the First Time in a Year, the White House Press Secretary Is Going to Speak, and It’s Going to Be a Disaster

عکس: برنده McNamee (گتی ایماژ)

قبل از Trumps در زمان بیش کاخ سفید و پارک شکسته به پایین باشگاه وانت ترامپلاین و بادی استخر شنا در چمن وجود دارد استفاده می شود به طور منظم برنامه ریزی جلسات مطبوعاتی.

تبلیغات

اما رئیس جمهور یک دروغگو است و به عنوان دبیر مطبوعاتی کاخ سفید, من می خواهم تصور کنید که آن را سخت به توضیح رئیس جمهور نهفته است که خیره به دریا از خبرنگاران که در اینجا برای شما تماشا گه. مگر اینکه شما یک بی عاطفه کیسه آسیا کفش پاشنه بلند به نام سارا Suckabee ساندرز Kayleigh McEnany و سپس شما احتمالا به اندازه کافی گنگ به یک شات بدهید.

برای اولین بار در یک سال McEnany کاخ سفید وزیر مطبوعات در حال رفتن به نگه رسمی مطبوعاتی و او را برای رفتن به steamrolled. این است که باید ببینید تلویزیون و آن را قرار است به اتفاق می افتد در 2 p. m. و اگر آنها نمی, لغو آن, بلومبرگ گزارش.

تبلیغات

کاخ سفید اعلام کرد که McEnany—که نام من در حفظ و خواندن به عنوان McEnema است که اساسا یک مک بزرگ—استفاده می شود که به تهمت مجدد انتخابات سخنگوی خواهد بود گرفتن به تریبون اواخر روز پنجشنبه مانند او انداختن یک mixtape.

آن را “حمله وحشیانه” سابق وزیر مطبوعات سارا هاکبی ساندرز که قطع عمل در ماه مارس سال گذشته است. شیطان سخنگوی اساسا دروغ در هر زمان او در زمان مرحله و دروغ مخلوط با تهمت و دروغ درست شد بیش از حد به نگه دارید تا با. او جانشین استفانی گریشام نه از سر آنها بود چرا که او به معنای واقعی کلمه بدترین.

رئیس جمهور شنیده بود که باز میکروفون و مانند هر مترidwesterner به شما خواهد گفت باز میکروفون و اسیر مخاطبان است که اساسا کارائوکه رایگان! مانند یک SoundCloud رپ هل دادن خود را انت آلبوم رئيس جمهور شروع میزبانی وب خود را coronavirus جلسات و که تبدیل به فاجعه پس از او پیشنهاد کرد که امریکا ساقه سفید کننده.

بلومبرگ اشاره می کند که McEnany “یک دانشکده حقوق دانشگاه هاروارد فارغ التحصیل و سابق مفسر در سی ان ان آمد به کاخ سفید پس از ورود علامت مراتع مغلوب ساختن پیشی جستن جدید رئیس ستاد ساخته شده است که چندین پرسنل تغییرات.”

تبلیغات

چیزی به من می گوید که این تمام چیزی است که برای رفتن به یک شکوه میکشید چون هیچ تهمت و دولت انجام شود تا به این نقطه موفقیت آمیز بوده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر