چنای: Google, Facebook و توییتر مواجه شده اند یک کاهش در درآمد حاصل از تبلیغات به عنوان همه گیر متوقف عملکرد همه شیوه ای از کسب و کار به جز تحویل کالا ضروری است.

دارایی رئیس گوگل شرکت مادر الفبا اموزش Porat گفت که درآمد شده بود در مسیر به ضرب و شتم انتظارات در دو ماه اول از سه ماهه و پس از آن آنها کاهش یافت و در ماه مارس زمانی که مستندات آغاز شد

در حالی که گوگل محصولات در تقاضا مانند گوگل ملاقات برای ویدئو کنفرانس یوتیوب, برای, سرگرمی, Maps برای تعیین محل در نزدیکی کسب و کار فروش ملزومات استادیوم برای بازی و مهمتر از Google Cloud Computing Services, تبلیغات کاهش یافته است که مردم دیگر نمی تواند سفر یا خرید غیر ضروری محصولات.

یوتیوب درآمد پرید 33 درصد به 4 میلیارد دلار برای سه ماهه و Google cloud computing بخش شات بیش از 55 درصد به $2.8 میلیارد دلار و گوگل “سایر درآمدها” یعنی موسیقی یوتیوب و پرداخت خدمات تلویزیون به عنوان صفحه و سخت افزار های دیگر افزایش فروش 22 درصد به $4.4 میلیارد دلار است.

حروف الفبا را به دست آورده و در مجموع $6.8 میلیارد دلار سود در فروش $41.2 میلیارد دلار در این سه ماهه. اما در حالی که درآمد تا 13 درصد درآمد خالص است و تنها 1.5 درصد عمدتا به دلیل سقوط در تبلیغات است که یک نان آور درآمد..

در ضمن واقعیت سرگرم کننده در گوگل تنها شروع به اعلام آن در یوتیوب و Google Cloud درآمد برای اولین بار در ماه فوریه در ایالات متحده آمریکا کمیسیون بورس و اوراق بهادار خواستار شفافیت بیشتر.

آماده شدن برای درآمد کمتر از حد انتظار در سه ماهه آینده حروف الفبا, اعلام کرده است, استخدام انجماد و کاهش هزینه به خصوص در بازاریابی است.

Facebook یک مشکل مشابهی روبرو. تبلیغات را تشکیل می دهند بخش عمده ای از Facebook درآمد اما درآمد تبلیغ شد “مسطح در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته است. با این وجود شبکه های اجتماعی شرکت گزارش سود $4.9 میلیارد دلار در درآمد که رشد 17 درصد به $17.4 میلیارد دلار در طول سه ماه اول این سال است.

Facebook بیش از حد بریده شده تا بیشتر کاربران پس از همه گیر قفل شده است تا مردم در خانه های خود. آن کاربران فعال ماهانه رشد 10 درصد به 2.6 میلیارد دلار در حالی که Instagram و کاربران واتساپ نزدیک سه میلیارد دلار است.

هزینه تبلیغات است که انتظار می رود به منظور بهبود کمی به عنوان کشور آماده شدن برای خروج از مستند در مراحل. اما هزینه های تنظیم شده به افزایش است.

در حالی که آن را ایجاد کرده است آنچه در آن خواستار “روزنامه نگاری صندوق امداد” به پرداخت مقداری پول به, اخبار سازمان های صدمه زدن از رکود اقتصادی وجود دارد این است که تقاضا از دولت ها در استرالیا, فرانسه و اسپانیا برای Facebook به عنوان یک خبرخوان به پرداخت اخبار ناشران برای محتوایی که به اشتراک گذاشته شده است در سراسر پلت فرم.

اگر چه Facebook هنوز ارسال شده سود با وجود رشد کاهش نسبت به اهداف خود را در دیگر شبکه های اجتماعی محبوب توییتر ارسال شده در از دست دادن در سه ماهه گذشته. کاهش درآمد حاصل از تبلیغات بود و علت اصلی آن باشد. بخش بزرگی از تبلیغات در توییتر آمد از رویدادهای ورزشی همه از آن لغو شد پس از coronavirus شد یک بیماری همه گیر.

یک نقطه روشن در میان گریم سه ماهه برای توییتر است که کاربر آن پایه شروع به پریدن کرد 24 درصد 14 میلیون کاربران جدید با تعداد روزانه کاربران فعال در میکرو وبلاگ نویسی پلت فرم ایستاده در 166 میلیون.

در حالی که درآمد بالا رفت و با یک حاشیه 3 درصد توییتر ارسال شده است از دست دادن $8.4 میلیون دلار به عنوان درآمد آگهی کاهش یافت 27 درصد در مقایسه با یک سال پیش بین مارس 11 و 27.

تبلیغات به طور کلی در هر سه tech-فعال سیستم عامل, گوگل, Facebook و توییتر انتظار می رود به آرامی دوباره به عنوان محدودیت در سفر شروع به سهولت در ماه های آینده.

اما هر سه سیستم عامل نیز سرمایه گذاری در مبارزه با اطلاعات غلط مضر و کلاهبرداری به خصوص مربوط به کروناویروس است که اضافه کردن به هزینه های.

اما با تکنولوژی فعال خدمات و شبکه های اجتماعی در حال تبدیل شدن همه مهم اجتماعی در-دور دنیا, Google, Facebook و توییتر در حال انتظار برای جستن به عقب در عرض چند ماه. علاوه بر این در مقایسه با غیر عمده-tech-فعال شرکت هایی که ویران شده اند در طول سه ماهه گذشته یکی می گویند که سه نفر در حال رشد است.

با کلیک بر روی دکن کرونیکل تکنولوژی و علم برای آخرین اخبار و بررسی است. ما را دنبال کنید Facebook Twitter.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله