یک جمهوریخواه دولت سناتور مواجه است, انتقاد گلف در طول یک کنترل از راه دور کمیته شنیدن این هفته است.

تصویری از یک شنبه جلسه سنا بهداشت و خدمات انسانی کمیته نشان می دهد سناتور. اسکات Jensen, R-Chaska, رانندگی در یک ماشین, پیاده روی در خارج از منزل و نشستن در یک سبد خرید گلف به عنوان او خطاب به همکاران از طریق زوم. در یک نقطه و یک DFL سناتور chimed در به می گویند که او می خواست به “درخواست سناتور. جنسن چگونه او هدف قرار دادن آنها را در خارج وجود دارد” باعث خنده از کمیته صندلی.

جنسن یک دکتر که در خدمت به عنوان معاون رئیس کمیته جذب ملی توجه و موشکافی پس از نظرات اخیر سوال دستورالعمل های فدرال در شمارش coronavirus مرگ رفت, ویروسی, سوخت رسانی تئوری های توطئه آنلاین.

جدید تصویری برانگیخته تازه انتقاد از بالا دموکرات مینه سوتا. مینه سوتا DFL حزب کن صندلی مارتین این سناتور گفت: باید عذر خواهی کرد و گفت “واقعیت این است که جنسن نمی توان به زحمت از انجام کار او این است که توهین به کسانی که Minnesotans که کار از دست داده اند و رنج می برند که با توجه به شیوع بیماری است.” رهبر اقلیت سنا سوزان, Kent, DFL-وودبری به نام رفتار “کاملا نامناسب است.”

“اقدامات او بودند بی احترامی نه تنها به Minnesotans اما به همه ما سنا همکاران و کارکنان که در حال کار فوق العاده سخت برای پاسخ به بهداشت عمومی اورژانس ما در حال حاضر در,” او گفت:. “این ناامید کننده است که اقدامات غیر مسئولانه از یک عضو ضعیف در کل سنا بدن.”

سخنگوی رهبر اکثریت سنا پل Gazelka نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر.

جنسن تایید کرد که او گلف در طول شنیدن اما گفت که او “به طور کامل درگیر” در بحث. او با تشبیه اقدامات خود را به دیگران نگهداری یا پخت و پز در طول زوم جلسات.

“من تا به حال لپ تاپ و گوشی و شارژر و بله, من لذت بردن از آب و هوا” او گفت:. “من نمی بینیم آن را به عنوان یک مسئله است. من توجه دارد.”

این دانشجوی سال اول قانونگذار گفت که او تا به حال ساخته شده برنامه ای برای گلف با یک گروه که شامل مبارزات انتخاباتی خود خزانه دار بعد از ظهر پنجشنبه در انتظار شنیدن به آخرین 45 دقیقه یا کمتر. او گفت: پیشنهاد خود را به “چند وظیفه در یک راه کار نمی کند” زمانی که جلسه کشیده دیگر با توجه به اصلاحات و توپ را روی گوه زمان اوایل آغاز شده است. او تصمیم گرفت برای شرکت از این دوره به جای لغو شده است.

“من هرگز unengaged,” او گفت:. “آیا من هدف قرار دادن یک زن و شوهر از عمل عکس های تراشه و یا قرار دادن در قرار دادن رنگ سبز من هرگز نمی رود.”

یک DFL سناتور ایالت که خدمت در این کمیته به چالش کشیده جنسن را شناسایی جلسه که با تمرکز بر مراقبت های بهداشتی لایحه سیاست انتظار برای پیشبرد در فینال سه هفته از جلسه.

“آن آغاز شده در زمان و موکول در برنامه” گفت: سناتور. مت کلاین, DFL-مندوتا هایتز.”آن را نیز جهانی درک به عنوان آخرین فرصت برای پیش نویس یک دو حزبی اتوبوس در سال جاری به آدرس … بهداشت و نظام سلامت با چالش های دولت ما روبرو خواهد شد.”

تصویری را نشان می دهد جنسن در ماشین ظرف پنج دقیقه از این جلسه شروع و خارج کمتر از 15 دقیقه بعد.

جنسن است که به دنبال انتخاب مجدد او با بیماران جمعه و تا به حال دیده نشده انتقاد است. “من قطعا می توانید درک کنند که چرا آنها در حال رفتن به یک اوج,” او گفت:. “من سعی نمی کنید بیش از حد هیجان زده در مورد اپتیک.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله