دهلی نو: وزارت امور روز شنبه روشن است که آرایشگر مغازه ها و سالن های اجازه خواهد داشت برای باز کردن رنگ سبز و نارنجی مناطق در مرحله سوم از مستند ابتدا مارس 4, علاوه بر فروش غیر موارد ضروری با سیستم عامل های تجارت الکترونیک.

این MHA در روز جمعه در حالی که گسترش مستند برای دو هفته بیشتر تا مارس 17 برداشته بسیاری از محدودیت های سبز و نارنجی مناطق.

وجود دارد هیچ محدودیتی در فروش غیر موارد ضروری با سیستم عامل های تجارت الکترونیک در رنگ های سبز و نارنجی مناطق اصلی سخنگوی وزارت گفت باربر مغازه ها و سالن ها نیز مجاز به باز کردن در این مناطق است.

در مناطق تجارت الکترونیکی شرکت های مجاز به فروش تنها کالاهای ضروری.

آرایشگر مغازه ها و سالن های مجاز به باز کردن در مناطق قرمز به عنوان این خدمات نه کالا.

فروش مشروب مجاز است در, سبز, نارنجی و قرمز در مناطق که تحت مهار.

مشروب فروش مجاز است در, سبز, نارنجی و قرمز مناطق آن است که اگر یک فروشگاه مستقل و واقع در بازار و یا مراکز خرید در منطقه قرمز.

در مشروب و مغازه ها و مشتریان را مجبور به حفظ حداقل شش فوت فاصله (2 گز کی دوری) از یکدیگر و همچنین اطمینان حاصل شود که بیش از پنج نفر در حال حاضر در یک زمان در مغازه.

معافیت موثر خواهد بود از مارس 4, زمانی که مرحله سوم از مستند آغاز خواهد شد.

در اجازه می دهد داخلی خدمتکاران به کار در مناطق اصلی مقام وزارت گفت: RWAs باید یک تماس در مورد اجازه دادن به جنبش غیر خودی.

اما سلامت پروتکل نگهداری می شود باید توسط داخلی کمک می کند و همچنین کارفرمایان و مسئولیت نهفته است با کسی که استخدام خدمتکار در صورت هر گونه mishappening.

طبقه بندی مناطق به ‘Red’, ‘نارنجی’ و ‘سبز’ مناطق انجام شده است بر اساس COVID-19 خطر پروفایل.

یک منطقه در نظر گرفته خواهد شد به عنوان یک ” سبز ” منطقه وجود نداشت و اگر هم موارد تایید شده تا کنون و یا هیچ مورد گزارش شده برای گذشته 21 روز.

با توجه به وزارت بهداشت به عنوان روز جمعه وجود دارد 130 ‘Red’ مناطق در کشور با حداکثر 19 در اوتار پرادش و به دنبال آن 14 در ماهاراشترا در کشور است. تعداد ‘نارنجی’ منطقه بود 284 و ” سبز ” بود 319.

تمام مناطق از سرمایه های ملی قرار داده شده است تحت عنوان ‘Red’ منطقه.

با توجه به این وزارت خانه سفر های جاده ای (inter-state) ریلی و هوایی و مترو ممنوع در سراسر کشور در طول مستند.

صفحه اصلی وزارت ممکن است اجازه بدهد در موارد خاص با توجه به ضرورت.

آموزشی موسسات آموزشی مانند مدارس و کالج ها مربیگری مراکز مجاز به باز کردن در طول مستند. با این حال, آنلاین, آموزش از راه دور مجاز است.

خدمات هتل از جمله هتل ها و رستوران ها بسته باقی می ماند.

اماکن اجتماعات بزرگ مانند سالن تئاتر, مراکز, میله, مذهبی, اجتماعی, سیاسی و تجمعات جنبش مردم بین 7 ساعت و 7 صبح به صورت غیر ضروری فعالیت هستند ممنوع است.

هر فعالیت به جز حرکت افراد برای تامین کالاهای اساسی و خدمات و برای شرایط اضطراری پزشکی OPDs و کلینیک های پزشکی باقی خواهد ماند ممنوع در مهار مناطق یک منطقه قرمز.

خارج مهار مناطق از منطقه پیمودن از ریکشا در تاکسی و اتوبوس و باربر مغازه ها و چشمه های معدنی باقی می ماند ممنوع است.

آنچه مجاز است خارج از مهار مناطق یک منطقه قرمز (با محدودیت قانونی):

در مناطق شهری:

حرکت افراد و وسایل نقلیه به صورت مجاز فعالیت های صنعتی و موسسات در مناطق شهری مانند SEZs تولید کالاهای ضروری مانند مواد مخدر و دستگاه های پزشکی و غیره و زنجیره تامین خود را ساخت و از آن سخت افزار گونی صنعت ساخت و ساز (اگر کارگران ساکن در سایت).

مستقل مغازه, مغازه در محلات و مجتمع های مسکونی (ضروری و غیر ضروری موارد) تجارت الکترونیکی فعالیت برای کالاهای ضروری دفاتر خصوصی با 33 درصد قدرت عملیات از خانه برای شهروندان ارشد, کودکان, destitutes و غیره ادارات دولتی و اورژانس سلامت, بهداشت و خدمات امنیتی نیز مجاز خارج مهار مناطق از مناطق قرمز.

آنچه مجاز است در مناطق روستایی:

صنعتی و ساخت و ساز فعالیت همه مغازه ها به جز در مراکز خرید, همه, کشاورزی, دامپروری و کشت و زرع فعالیت های خدمات بهداشتی و بخش مالی از جمله بانک ها و NBFCs و غیره, عمومی, نرم افزار, پیک و خدمات پستی, چاپ, رسانه های الکترونیکی آن موار انبارها خدمات توسط خود افراد شاغل به جز آرایشگران.

در منطقه نارنجی:

آنچه ممنوع است:

درون و داخل مناطق پیمودن اتوبوس به جز کسانی که مجاز توسط MHA.

اجازه فعالیت:

تمام فعالیت های مجاز در منطقه قرمز (خارج از مهار منطقه) تاکسی (راننده با 2 مسافر تنها).

بین منطقه حرکت افراد و وسایل نقلیه به صورت مجاز فعالیت 4 چرخ با 2 مسافر با راننده ترک سوار شدن بر روی 2 چرخ.

در منطقه سبز:

تمام فعالیت های مجاز و جز آن ممنوع در سراسر کشور است.

اتوبوس و اتوبوس انبارهای می تواند با 50 درصد ظرفیت است.

با توجه به این وزارت خانه آمده و UnionTerritories ممکن است قرار دادن محدودیت در موارد فوق مجاز فعالیت خود را بر اساس ارزیابی های مورد نیاز شامل Covid-19.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله