در کارناتاکا سبز منطقه به قرمز پس از یک ماه آرامش در موارد جدید

Hubballi: خلق و خوی روانیش از امداد رسانی به افسردگی در Davangere, Karnataka در یک ماده از 30 روز. یک بار سبز منطقه در حال حاضر تبدیل به یک منطقه قرمز با هشت Covid-19 مورد گزارش وجود دارد این هفته پس از یک سکون از یک ماه.

همه چیز شروع به رفتن چپ چپ در اوایل این هفته و در روز جمعه در این منطقه ثبت شده آن Covid-19 مرگ, اضافه کردن به, Karnataka را در مجموع 23.

این 69 ساله که تا به حال یک ایست قلبی پس از بستری در بیمارستان منطقه شکایت های جدی و مشکل در تنفس. او پسر سه دختر در قانون و یک ساله نوه تمام آزمایش مثبت برای coronavirus در روز جمعه.

پزشکی سرپرست منطقه, بیمارستان,,,,, Dr Nagaraj گفت: فرد متوفی شده بود تحت درمان برای فشار خون بالا و دیابت قبل از او آزمایش مثبت برای کوروناویروس. او تا به حال قرار داده شده است بر روی یک دستگاه تهویه در روز چهارشنبه.

Davanagere در حال حاضر دارای هشت coronanvirus مثبت پس از سه بيماران ترخيص شده پس از بهبودی.

چیز شده بود و برای بیش از 30 روز با هیچ مورد جدید. سه تاج موارد از جمله دختر سابق اتحادیه وزیر G M Siddeshwar بهبود بود. مردم رها یک آه امداد و دولت شروع به سهولت برخی از محدودیت. اما همه آنها دوباره.

در میان جدید مثبت هستند 35 ساله پرستار خدمت در شهری مرکز بهداشت در Davangere. او حتی با حضور پس از یک زن باردار که تحویل یک نوزاد در 23 آوریل.

معاون کمیسر Mahantesh Bilagi گفت که 20 نفر بود که تماس اولیه با پرستار شده اند شناسایی و قرنطینه. او گفت: سلامت و مقامات پلیس در حال حاضر گسترش جستجو به ثانویه تماس با ما.

“این امکان وجود دارد که از این ویروس آلوده پرستار در بازدید از تاج کانون ولسوالی Vijayapur و بگلکت. ما همچنین در این سفر در تاریخ و اعضای خانواده. ما مهر و موم شده کل محل Basha نگر و Jali ناگار” Bilagi گفت.

منابع گفت: دولت این است که پیدا کردن آن دشوار است برای ردیابی سفر تاریخچه ویروس-افراد آلوده به علت عدم همکاری از آنها.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر