– آن را تنها در زمان چند سال از حفر taconite برای بن Haines به صورت اول خود را اخراج و یادگیری حکمت و معادن: “فردا هرگز خاصی.”

“ما همیشه می دانیم که ما باید پول در بانک به در تکیه می کنند فقط در صورتی که بار مانند این آمده است,” او گفت: “این که آیا آن بود که اقتصاد یا دیوانه چیزی شبیه به این.”

هر چند در ابتدا این بود امان از شمال مینه سوتا منابع طبیعی اقتصاد در هفته های اخیر شروع به سقوط به همه گیر با معدن و کاغذ-آسیاب تعطیلی پاره کردن منطقه بزرگترین حقوق. هزینه های اقتصادی و کسب و کارهای کوچک بسته اند برخی برای خوب است.

محدوده آهن شده است از طریق بسیاری از رکود و ممکن است بهتر و آماده تر از دیگر بخش های دولت برای مقابله با این یکی.

این بدان معنا نیست که آن لطمه می زند و هر کمتر است.

“آن چیزی است که به آماده شدن برای اما شما نمی دانید که آنچه در واقع اتفاق می افتد تا زمانی که آن اتفاق می افتد گفت:” Haines, 31 بود که گذاشته برای یک سال طول 2015 رکود. “هر روز ما نشان می دهد تا به کار و تعجب جمعه رفتن به آخرین روز؟”

تا کنون چهار معادن اعلام کرده اند اخراج — Hibtac, Keetac, Northshore معدن و Minntac — که حدود 1,750 ، در حالی که بسیاری از کارگران شده اند قادر به بازگشت بعد از هر های اخیر رکود 1,600 معدن شغل ناپدید شده اند بیش از دو دهه گذشته 25 درصد افت.

هینز است که هنوز هم در حال اجرا تجهیزات در Minntac در کوه آهن در حال حاضر و نمی دانم که روز جمعه اگر موقعیت خود را خواهد بود در میان کسانی که قطع شروع ممکن است 10.

“امیدوارم آن را کوتاه مدت مانند آنها گفت:,” او گفت:.

خود را رئيس جمهور اتحادیه استیو Bonach شده بود تماس گرفتن هر روز آخرین هفته منتهی به جمعه را اخراج.

“آن را با تلنگر از یک سوئیچ نور گاهی اوقات” گفت: Bonach, 60, نسل سوم خیش.

هفته گذشته پیت Hyduke تماشا به عنوان برخی از آخرین بار از taconite شد trucked از هیبینگ عظیم هال زنگ Mahoning معدن برای هم بودن. او گذاشته است که از معدن دهه پیش بود اما آماده است که امکان; او در حال حاضر نزدیک شدن به دوران بازنشستگی پس از یک کار طولانی با شهر.

“من فکر می کنم مردم یاد بگیرند که به این راه زندگی می کنند,” او گفت:.

منطقه و اقبال ادامه خواهد داد تا به ثروت در زمین و رونق و رکود است که همراه با آن است.

“هر روز آنها در حال کار بر روی چیزی برای آینده” Bonach گفت. “این چیزی است که محدوده آهن است.”

‘اثر گلوله برفی’

Taconite تولید شده بود در حال اجرا در شیب کامل برای چندین سال در حال حاضر 37 میلیون تن حمل می شد به steelmakers سال گذشته است. منطقه ای که به طور معمول بالاتر از میانگین نرخ بیکاری حتی در دوران رونق بار بود که در نهایت با دیدن نشانه هایی از موفقیت پایدار.

“دو ماه پیش اگر شما می خواهید یک کار علائم وجود دارد در همه جا به دنبال کمک گفت:” براد Hadrava بازنشسته نگهداری مدیر Eveleth-گیلبرت مدارس دولتی و یک Eveleth عضو شورای شهرستان. “در حال حاضر شما می توانید صرفه جویی یک کار اگر شما می خواستم به.”

در نوعی رکود زمانی که معدن مشاغل بقیه دنبال کنید. در این زمان جهت معکوس شد و با مجبور تعطیلی رستوران ها و سالن های قبل از ماه آوریل اخراج.

Hadrava شروع به کار در معادن فقط قبل از سال 1980 مجسمه نیم تنه که هزینه 10,000 معدن کارهایی که هرگز آمد.

“من نفرت را به دیدن کسی رفتن را از طریق آنچه که ما انجام,” او گفت:.

آن را بعید است که این بیماری همه گیر از بین بردن بسیاری از معادن شغل دائم — Bonach گفت: وجود خواهد داشت مقید کردن تقاضا برای فولاد به عنوان ملت ظهور از قرنطینه — اما کارگران معدن مطمئن نیستند که همه چیز را بازگشت به حالت عادی است یا نه.

بسته به چه مدت تولید کند یک شیب در taconite تولید مالیات که سوخت مدارس و شهرستانها می تواند به گسترش این درد همه گیر بیش از چندین سال.

“این یک اثر گلوله برفی و آن را به صدمه دیده است بسیاری از مردم از یک سال از در حال حاضر اگر شهرستان و شهرستان نمی توانید پول خود را” Hadrava گفت.

ویرجینیا آماده کردند بیش از دو دوجین کارکنان شهرستان برای مقابله با کسر بودجه. شهردار لری Cuffe گفت: این اولین بار در این شهرستان تا به حال به چنین فراگیر کاهش است.

“ما در حال رفتن به همان ما یک بار شد فقط به عنوان خیابان اصلی نخواهد بود همان که بود,” او گفت: با توجه به دائمی بسته شدن دیرینه شمالی دروازه کافه. “کمتر کسب و کار کمتر و درآمد کمتر, شهرستان, کارکنان, اما به عنوان یک جامعه به عنوان یک کل ما انعطاف پذیر شود و ما گرد هم می آیند برای ایجاد تغییرات مورد نیاز است.”

که در آن به تنوع

اگر taconite بود با اوج قبل از همه گیر, تخته و الوار بود و در حال حاضر در مشکل.

اشتغال در این صنعت شده است به نصف کاهش دهد در 20 سال گذشته با بسیاری از ضرر و زیان در آینده از آسیاب.

در زمان خاموش شدن در UPM Blandin در گرند رپیدز قرار است حدود 240 از کار و همراه با گردان اخراج در Sappi آسیاب در کلوکت این بدان معناست که کار کمتر برای وبلاگ نویس که تعداد موفق به ثابت باقی می ماند, در سال های اخیر است.

“دیگر این چیزی که می رود بیشتر به چالش کشیدن آن می شود برای ما وبلاگ نویس و کسانی که کار در کف جنگل” گفت: Mike Birkeland, معاون اجرایی رئیس جمهور از مینه سوتا جنگل و صنایع و مینه سوتا چوب تولید کننده انجمن.

ایتاسکا شهرستان به ویژه آسیب پذیر به نوسانات در چوب و صنعت و معدن با نرخ بیکاری افزایش طول کار افتادگی — نرخ بیکاری شروع به پریدن کرد به 8.5 درصد در سال 2016 بیش از دو ایالت رای دادن. قبل از همه گیر این شهرستان نرخ بیکاری به طور متوسط در حدود 6٪.

“ما در منطقه با آن مواجه است برخی از فشارهای گفت:” تامارا Lowney مدیر عامل شرکت Itasca توسعه اقتصادی, شرکت, که همچنین با اشاره به پتانسیل بسته شدن Boswell سوخت زغال سنگ نیروگاه. “ما در حال تلاش برای کار بر روی تنوع حتی بیشتر از ما دارند.”

مارک فیلیپس کمیسر بخش آهن محدوده منابع و توانبخشی می بیند آینده ای روشن تر برای منطقه جنگل های محصولات صنعت و حتی به عنوان او گفت: آن را مصرف 1 میلیون کمتر کابل از چوب در هر سال از آن استفاده می شود.

“ما قصد داریم برای تنوع بخشیدن به ساخت موشک های ما در حال رفتن به آن را دریافت در منابع طبیعی — ساخت جانبداری و یا محصولات با تکنولوژی بالا و یا مواد شیمیایی از چوب” او گفت:.

فیلیپس همچنین با اشاره به idled, لوئیزیانا-اقیانوس آرام Corp. جانبداری گیاه در آشپزی است که او پیش بینی شده می تواند باز کرده اند در سال آینده در زمان عادی. او انتظار دارد که صنعت کاغذ به گزاف گویی به عنوان ماشین هایی که باقی می ماند بیش از حد رقابتی به راه رفتن به دور از.

“قوی زنده ماندن” فیلیپس گفت. “در حال حاضر UPM در گرند رپیدز و بویزی مقاله بین المللی می افتد دو از بازماندگان است.”

با وجود headwinds گراند رپیدز اضافه کردن ساکنان است و در یک موقعیت قوی گفت: تام Pagel شهرستان administrator. با شش پروژه های ساخت و ساز در مجموع 60 میلیون دلار در سراسر شهر 11,000 و امید برای قوی گردشگری فصل Pagel گفت: نگرانی نیست برای کسب و کارهای بزرگ اما آنهایی که کوچک است.

“کسانی که کوچک mom-and-pop کسب و کار شما فقط آنها را احساس کنید,” او گفت:. “این سخت است در همه جا.”

آب و هوا طوفان

در نوعی رکود زمانی که معادن نزدیک این پول متوقف می شود جریان از طریق جامعه گفت: Vicki Hagberg رئیس هیبینگ اتاق بازرگانی است.

“در طول تاریخ وجود یک فرهنگ برنامه ریزی و صرفه جویی در منطقه ما است که می تواند کمک به آب و هوا طوفان,” او گفت: اما نیاز به برخی از سطح محلی صرف به نگه داشتن کسب و کارهای محلی زنده است. “می رود که در هر زمان به خصوص در هنگام مواجهه با این چالش های اقتصادی است.”

زمانی که دولت shutdown سفارشات آمد پائولا VanBaalen تا به حال به اخراج او شش کارکنان در Ohana ماساژ درمانی و تاخیر در برنامه برای باز کردن یک مدرسه ماساژ در هیبینگ. حتی آخرین موج اخراج نمی صدمه دیده است که به شدت با توجه به طیف گسترده ای از مردم او خدمت می کند اما در حال حاضر حتی مراقبت های بهداشتی به کارگران هستند که به طور موقت گذاشته به عنوان منطقه پرانتز برای COVID-19.

VanBaalen پیدا کرده است یک راه برای ماندن در کسب و کار ارائه شده توسط دیجیتال خود مراقبت و فروش آنلاین در حالی که شوهر او همچنان به کار در Minntac.

“ما قادر به تغییر مسیر از آنچه که ما در حال انجام آنلاین” او گفت:. “مردم را متوقف نشده مجروح شدن خود را دارند.”

VanBaalen امیدوار است او قادر خواهد بود به عقب بر گردیم به دست در کار این تابستان. در عین حال او سپاسگزار به زمان بیشتری خارج با سگ جدید خود Hok ای و صبر کنید برای اقتصاد به افزایش دوباره مثل همیشه است.

“این است که هدف قرار دادن افراد مختلف در طول های مختلف از شدت” VanBaalen گفت. “هر کس در همان طوفان فقط در قایق های مختلف.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله