است Pharrell جدید بسکتبال کفش کتانی ارزش چیدن?


Illustration for article titled Is Pharrells New Basketball Sneaker Worth Picking Up?

تصویر: آدیداس

دونده و Kanye ستان به طور یکسان ممکن است استدلال می کنند در غیر این صورت اما این واقعیت باقی می ماند: Basketball کفش محور که بر اساس آن کفش کتانی جهان چرخد. حتی به غیر ورزشکاران مانند ویرژیل Abloh و Travis Scott به ادامه تسلط کفش کتانی فضا و ایجاد سطح بی سابقه ای از اعتیاد, ریشه این همه هنوز بصورتی پایدار و محکم تعبیه شده در بسکتبال. انتشار جدید امضا کفش NBA ستاره های بزرگ مانند له برون جیمز و جیمز هاردن باقی می ماند و قابل اعتماد سالانه قطره به عنوان جدید colorways و به روز رسانی در مورد علاقه های قدیمی (چند ماه گذشته دیده می شود بازگشت معشوق LeBron 7 یک دهه پس از آن نسخه اصلی). آنها فقط به عنوان بسیار برای عملکرد آنها به عنوان سبک این روز و جدید کفش کتانی بسکتبال است که همیشه باعث توجه است.

تبلیغات

صحبت که یکی از بزرگترین نامها در کفش کتانی فضا به تازگی راه اندازی اولین کفش بسکتبال. Pharrell Williams او از N. E. R. D “مبارک” و “صبر کنید, این مرد؟!” شهرت بوده است مغز یک دیوانه موفق خط آدیداس, کفش ورزشی بیش از چند سال گذشته با کار خود را در NMD شبح ساخت برای برخی از هفتمe پرطرفدار ترین کفش های این دهه است. در حالی که NMD همواره در مرکز کار خود را با این سه راه راه آن بوده است هرگز محدود به این مدل است. ویلیامز نیز مشغول به کار بر روی سایه ها مانند دیوانه BYW و حتی ایجاد شده خود را در کفش از زمین تا. مورد در نقطه: آدیداس 0 به 60 اولین بسکتبال کفش با نام تجاری است.

از 0 به 60 کاهش یافته است در ماه مارس در پیش بینی چه خواهد شده اند مارس جنون. با لغو آن ما هرگز به دیدن کفش در دادگاه اولین بار در تلویزیون, اما وجود دارد هیچ چیز متوقف کردن شما را از برداشتن یک جفت ارز در حال حاضر و گرفتن سطل (توان آنها را در اندازه کامل حلقه نصب شده در جلوی خانه خود را و یا یک کوچک حلق آویز کردن خود درب اتاق خواب).

تبلیغات

ما رو به آدرس colorway اول: Pharrell اولین کفش بسکتبال آدیداس با صدای بلند به عنوان جهنم است. این ویژگی های نقاشی با مداد رنگی کراوات رنگ رنگ است که شما نمی تواند کمک کند اما توجه کنید برای بهتر یا بدتر. یک کفش که به نظر می رسد مثل این است که نمی تواند برای همه, اما اگر شما به آمار دادگاه در چیزی از این زرق و برق دار شما خواهد بود خوشحال با عملکرد تکنولوژی است که با آن می آید.

Illustration for article titled Is Pharrells New Basketball Sneaker Worth Picking Up?

تصویر: آدیداس

این کفش ساخته شده در اطراف یک نیم پوتین به سبک داخلی فراهم می کند که یک تن از ثبات در مچ پا و پا بسیار مهم در hooping به عنوان ورزش حول محور پراکنده شتاب و pivoting. سنگین بند در اطراف مچ پا و آشنایی به این عنوان است.

این شبح همچنین مهمترین آنها فاقد laces به جای امید بستن برای چارپایان زیپ نگه می دارد که پای خود را قفل شده است به کفش. آن را غیر متعارف برای اطمینان و برخی از purists ممکن است مردد به حلقه در یک کفش است که نمی شود از ویژگی های laces اما کسانی که مایل به رفتن به خارج از منطقه راحتی خود را خواهد شد پاداش. زیپ در 0 تا 60 ثابت می کند فوق العاده موثر در نگه داشتن پاهای خود را امن در طول بازی.

اگر وجود دارد یک حرکت نزولی (و بسیار ذهنی یک) این اختلاط آدیداس را امضا افزایش مواد به تخت کفش. افزایش یک کفش کتانی وحی شده است و پس از آن برای اولین بار معرفی شد بیش از پنج سال پیش. اما در حالی که فوق العاده-مواد سبک وزن است که برای شیوه زندگی سایه و یا در حال اجرا آن بوده است هرگز مورد علاقه من در دادگاه است. به طور کلی پیدا کنم که افزایش در دادگاه ندارد که ثبات تر ، کمی weightier مواد مانند نایک زوم جذب می کند.

به من گفت: هر چند که کاملا نظر ذهنی. و در هر صورت این کفش به نظر می رسد بزرگ بر روی پا و مانند هر بزرگ کفش بسکتبال, با این نسخهها کار فقط به عنوان به خوبی به عنوان یک شیوه زندگی روزمره کفش کتانی. اگر شما به دنبال یک کفش کتانی به عنوان چشم نواز آن را به عنوان کاربردی, Pharrell اول بسکتبال کفش کتانی است که در حال حاضر در دسترس در FarFetch, StockXو بسیاری دیگر از خرده فروشان کفش کتانی.

تبلیغات

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر