Illustration for article titled Joe Biden Categorically Denies Former Staffer Tara Reades Sexual Assault Allegations: This Never Happened

تصویر: توییتر

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن شخصا خطاب اتهامات که به او تجاوز جنسی یک دستیار سنا برای اولین بار در صبح روز جمعه در بیانیه ای به متوسط حساب و متعاقب آن نشسته مصاحبه با MSNBC را صبح جو بحث نشان می دهد.

تبلیغات

“این درست نیست,” او گفت:. “من گفت: به صراحت آن را هرگز اتفاق افتاده است.”

تبلیغات

در حالی که مبارزات انتخاباتی خود شده است انکار اتهامات برای هفته این اولین بار بود که presumptive دموکراتیک نامزد برای رئیس جمهور صحبت در مورد ادعاهای ساخته شده توسط یکی از دستیاران سابق تارا Reade عمومی.

در ماه مارس Reade متهم سابق رئیس وادار کردن او در مقابل یک دیوار و نافذ او را با انگشتان خود را در سال 1993 زمانی که او یک سناتور نمایندگی دلاور. سابق کارمند قبلا ادعا کرد که بایدن ساخته شده او را ناراحت کننده با ناخواسته لمس و نظر بود اما نه صحبت علنی در مورد این اتهام حمله تا این سال است.

Reade این اتهامات برای اولین بار ساخته شده در مفسر سیاسی کیت Halper پادکست دریافت اندک مطبوعات در ابتدا, اما به عنوان عناصر داستان او شده اند تایید توسط خانواده و دوستان ادعا تبدیل شده اند غیر ممکن است برای حزب دموکرات و بایدن انتخاباتی را نادیده بگیرد.

در بیانیه نوشته شده است متوسط بایدن رهبری تصدیق کرد که آوریل بود Sexual Assault Awareness Month. قدیمی سیاستمدار دفاع و پشتیبانی سال 1994 خشونت علیه زنان در قانون مشخص شده است که اولین قوانین فدرال اذعان خشونت خانگی و تجاوز جنسی جنایات. در مصاحبه با صبح جو‘s میکا برژینسکی بایدن فشرده شد در مورد واجد fides به عنوان یک حامی حقوق زنان است.

تبلیغات

بایدن گفت: همه زنان تا به حال حق به شنیده می شود زمانی که آنها می آیند به جلو با اتهام آزار و اذیت جنسی و خشونت است. اما او اصرار داشت که او در مورد Reade نیست گفتن حقیقت است.

“او راست می گویند هر آنچه که او می خواهد به می گویند:” بایدن در پاسخ. “اما من یک راست می گویند, ‘نگاهی به حقایق” و ” این درست نیست.'” وی با اشاره به تناقضات در داستان او.

تبلیغات

همانطور که نیویورک تایمز یادداشت بایدن سکوت بیش از دو ماه گذشته تا به سرخوردگی برخی اعضای حزب خود را. به عنوان های متعدد رسانه ها گزارش داده اند مبارزات انتخاباتی خود را علنا رد اتهامات و خصوصی منتشر شد صحبت کردن در نقاط دیگر دموکرات مشاوره آنها را به نقطه را به یک اخیر نیویورک تایمز رسیدگی به Reade داستان است که در آن دروغ مشخص می شود به عنوان نتیجه گیری او اتهامات “معتبر نیست.”

هر چند کمپین مشتاق به حرکت به دیگر مسائل—مانند بسیار پیش بینی انتخاب بایدن را در حال اجرا mate—گفتگو در اطراف Reade ادعا می کند به احتمال زیاد ادامه خواهد داد. یک مسئله به وجود آمد که در بایدن را صبح جو مصاحبه بود که آیا 1993 حادثه گزارش شده بود. به عنوان ABC News’ مریم بروس در توییتر نوشت صبح روز جمعه Reade گفت که او در زمینه شکایت به مجلس سنا پرسنل دفتر در سال 1993 گفت او “ساخته شده او را احساس ناراحت کننده” اما ذکر این اتهام حمله. در طول مصاحبه خود با ارسال نامهای به اسناد ثبت شده به این کشور ایالات متحده آمریکا منتشر خواهد شد گفت: آن فایل خواهد بود که در آرشیو ملی.

تبلیغات
تبلیغات

اما فشرده در سنا مقالات در حال حاضر بایگانی شده در دانشگاه دلاور بایدن گفت که او نمی خواهد به انتشار آن اسناد. در متوسط پست بایدن اصرار داشت هیچ فایل های پرسنل خواهد بود در میان فایل های خود در دانشگاه اما سخنرانی ها و مقالات سیاست او گفت که می تواند از متن گرفته شده.

در طول دو هفته گذشته برجسته حزب دموکرات رهبران آوازی است در مورد ادامه حمایت خود برای بایدن با اشاره به سابقه طولانی به عنوان یک مقام دولتی. در میان حامیان آنها بالقوه در حال اجرا آمپول بهداشت ، کامالا هریس و سابق گرجستان فرمانداری نامزد استیسی آبرامز.

تبلیغات

“من می دانم که جو بایدن و من فکر می کنم او را به گفتن حقیقت است که این اتفاق رخ نداد” آبرامز گفت: در اوایل این هفته.

تبلیغات

هریس صحبت کردن در مورد این موضوع قبلا در ماه آوریل گفت که او می تواند “تنها صحبت به جو بایدن من می دانم” و اشاره او به “مادام العمر” وکالت “در شرایط توقف خشونت علیه زنان است.”

مجلس نانسی پلوسی ارائه بایدن او را تایید شنبه گفته او “احترام کامل برای تمام #MeToo جنبش” در حالی که با اضافه کردن “نیز وجود دارد که با توجه روند.”

تبلیغات

“جو بایدن است جو بایدن” او گفت:.

بایدن حتی تعجب آور متحد در جمهوری دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز پنج شنبه حتی به عنوان اعضای حزب خود اقدام به استفاده از تجاوز جنسی ادعا می کند به عنوان اهرم سیاسی خواستار آزادی خود را از دانشگاه دلاور فایل های.

تبلیغات

“من فکر می کنم او باید پاسخ دهند. آن می تواند اتهامات کاذب, من می دانم همه چیز در مورد اتهامات نادرست” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: قبل از بایدن ساخته شده خود را در بیانیه های عمومی است. “من به دروغ متهم شده اند که چندین بار. وجود دارد چنین چیزی.”

تهمت متهم شده است در حدود دو دوجین زنان در مورد انواع سوء استفاده جنسی—از آزار و اذیت به عنف. او با رد تمام اتهامات.

تبلیغات

در حالی که بایدن روشن بود در خود انکار از حمله به او گفت که او را درک نمی کنند چرا Reade به جلو می آیند با یک ادعای نادرست.

“من نمی دانم که چرا او گفت: این” بایدن گفته برژینسکی “اما من قصد ندارم برای رفتن و سوال خود انگیزه. من قصد ندارم به او حمله کند.”

تبلیغات

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله