KARE 11 بخش راه با سون Sundgaard ادعای اخلاق نقض

KARE 11 راه از هم جدا دیرین هواشناس سون Sundgaard. محلی NBC وابسته نوشته شده در جمعه تصمیم خود در Facebook صفحه.

“با توجه به ادامه نقض KARE 11 news اخلاق و سیاست دیگر ما را ساخته اند این تصمیم به قسمت راه با سون Sundgaard,” ارسال به عنوان خوانده شده. “ما امیدواریم که شما همچنان به نوبه خود به KARE 11 برای اخبار خود را, ترافیک, آب و هوا و بیشتر.”

در عرض دو ساعت از ارسال کرده بود موجب بیش از 3300 نظرات بینندگان بسیاری از آنها تقدیر ایستگاه تصمیم در حالی که دیگران عهد کرد که هرگز دیده بان KARE 11 دوباره.

جان Remes, KARE, رئيس جمهور و مدیر کل گفت که او نمی خواهد اظهار نظر فراتر از ایستگاه خود را عمومی کرد. Sundgaard بیوگرافی و عکس های حذف شده از KARE وب سایت.

دلیل دقیق برای خروج نامشخص است اما خبری, شخصیت, باعث تفسیر در رسانه های اجتماعی این ماه گذشته زمانی که او اعلان مجدد یک نظر از مینیاپولیس خاخام Michael Adam Latz در مقایسه با کسانی که در اعتراض های اخیر اقتصادی آتن به “سفید ملی نازی ها هوادار تفنگ گروهی miscreants.”

سابق کنگره ایالات متحده Jason Lewis بود در میان کسانی که انتقاد Sundgaard برای ترجمه.

“امروز هوا: آفتابی w/ احتمال حماقت” با مشخصات بالا جمهوریخواه سابق و رسانه های شخصیت توییتی در 30 آوریل. “#Covid_19 مدل مورد به عنوان دقیق که خود را پیش بینی. @kare11 باید آتش او را!”

دیگران شروع به پریدن کرد به هواشناس دفاع پس از KARE اعلام کرد تصمیم خود را.

“شما از دست دادن راه بیشتر بینندگان با ترک او از شما می خواهم که با مردم اعتراض خود را به عبارت” یک پیرو گفت. “من وفادار viewer اما در حال حاضر من هستم.”

Sundgaard که متولد و بزرگ شده در شهرهای دوقلو پیوست ایستگاه در سال 2006 پس از روی لئامت دادن در دولوت. محبوبیت خود را فراتر از فقط پیش بینی آب و هوا به عنوان او در میزبانی های متعدد جمع آوری اعانه و افزوده چندین روزنامه را پوشش می دهد, اسطو خودوس عادی, محلی مجله را پوشش می دهد که جامعه همجنسگرایان.

او هرگز خجالتی در مورد ابراز افکار خود را.

در 2015 استار تریبیون مصاحبه از او پرسیده شد که او در واکنش به کسانی که دست تکان دادند این مؤتلفه پرچم, پس, تبریک, رئیس جمهور, باراک اوباما.

“نفرت و نژادپرستی” او گفت:. “من تا به حال یک great-great-grandfather که مبارزه در جنگ داخلی در 38, آیووا پیاده نظام است. مجروح به دلیل آن چه کلمه ما باید با استفاده از کودن ها و نژادپرستان در جنوب می خواستم برای حفظ راه خود را از زندگی است. آنها از دست داده است. در واقع آنچه من تشبیه آن به, و من فکر نمی کنم آن را اغراق بیایید وانمود کنیم که آلمان شد و دولت در ایالات متحده و آنها هنوز هم می خواستم به پرواز پرچم نازی. دریافت واقعی است.”

زمانی که با تلفن رسیده جمعه Sundgaard کاهش یافته است به نظر خروج خود را از KARE.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر