سئول: کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد ساخته شده است که اولین حضور عمومی خود را در نزدیک به سه هفته رسانه های دولتی گزارش روز شنبه, زیر شدید حدس و گمان است که رهبر هسته ای کشور بود که به طور جدی بیمار یا احتمالا مرده است.

شمالی گزارش داد که کیم حضور داشتند افتتاح یک کارخانه کود و منتشر شد که تصاویر آن را نشان داد و گفت: رهبر برش روبان در مراسم روز جمعه در Sunchon شمالی از پیونگ یانگ اگر چه به ظاهر نمی تواند تایید.

شایعات در مورد کیم سلامت شده اند پس از چرخش خود را آشکار هیچ نشان می دهد در 15 آوریل برای جشن تولد پدر بزرگ خود را, شمال بنیانگذار — مهم ترین روز در این کشور سیاسی تقویم.

غیبت او باعث یک سری از fevered شایعات و گزارش های تایید نشده بیش از وضعیت خود در حالی که ایالات متحده و کره جنوبی اصرار آنها تا به حال هیچ اطلاعات به این باور هر یک از حدس درست بود.

او مرگ ناگهانی را در سمت چپ پیونگ یانگ مواجه ناخواسته جانشینی برای اولین بار در تاریخ آن مطرح شده و سوالات پاسخ داده نشده که چه کسی موفق خواهد او را بیش از شمال به زرادخانه هسته ای.

کره ای خبرگزاری مرکزی گفت که تماشاچیان “شکست را به صاعقه وار به سلامتی از ‘هورا!'” زمانی که کیم به نظر می رسد.

تصاویر منتشر شده توسط Rodong Sinmun روزنامه نشان داد کیم در علامت تجاری خود را دست کت و شلوار سیاه خندان به طور گسترده به عنوان او در اطراف کارخانه است.

او flanked توسط مقامات ارشد دولتی-از جمله خواهر او و مشاور کیم یو جونگ-و نشان داد هیچ علائم ظاهری بیماری.

همانطور که با قبلی تصاویر منتشر شده توسط شمال در طول جهانی coronavirus همه گیر کیم نبود پوشیدن ماسک بر خلاف صدها نفر از کارگران تشویق برای او و آزاد کردن بالن.

تحلیلگران گفت: کیم نمی تواند به نظر می رسد در پوشیدن ماسک به عنوان آن را به او به نظر می رسد آسیب پذیر به کره شمالی مردم است.

شمال اصرار دارد که آن را دیده است و نه تنها یک مورد از coronavirus اگر چه کارشناسان می گویند بعید است.

کیم تکرار حضور بدون ماسک و تا به حال منجر به حدس و گمان که او ممکن است گرفتار این ویروس.

گزارش از داخل جدا شمالی بدنام دشوار است, به ویژه در امور مربوط به رهبری آن است که در میان آن بسیاری از اسرار حفاظت.

شایعات از بیماری

این رهبر کره شمالی ساخته شده است ظاهر عمومی پس از ریاست حزب کارگران دفتر سیاسی جلسه در آوریل 11 و روز بعد رسانه های دولتی گزارش داد که او تا به حال بازرسی جت های جنگنده.

Daily NK آنلاین خروجی رسانه ها اجرا عمدتا توسط کره شمالی گروگان حال گزارش داد که کیم بود تحت درمان پس از یک قلب و عروق روش در ماه گذشته.

با استناد به یک منبع ناشناس در داخل کشور گفت: کیم — که در اواسط 30s — تا به حال نیاز به درمان فوری با توجه به سنگین سیگار, چاقی و خستگی.

به زودی پس از آن سی ان ان گزارش داد که واشنگتن “نظارت بر هوش” که کیم در “خطر” پس از عمل جراحی به نقل از یک ناشناس ما رسمی.

مقامات سئول به حال همواره به عنوان گزارش و ریاست جمهوری مشاور امنیت گفت که کیم بود “زنده و سالم” و ماندن در شرق شهر رفت و آمد مکرر از ونسن.

Leif-اریک ایزلی استاد مطالعات بین المللی در دانشگاه Ewha در سئول گفت: کیم ناپدید شدن تا به حال مشخص شده است که جهانی شد “تا حد زیادی آمادگی برای بی ثباتی در کره شمالی”.

“واشنگتن سئول و توکیو نیاز به سخت تر هماهنگی در برنامه های احتمالی,” او گفت:.

راشل لی سابق آمریکا در دولت کره شمالی تحلیلگر گفته است که هفته گذشته نیز نشان داده شده است که “اشتهای سیری ناپذیر برای اخبار در مورد کره شمالی به رهبری”.

او برجسته “بالقوه منطقه ای و بین المللی و خطرات آمده است که کیم جونگ سازمان ملل متحد سلامت” در حالی که تاسف خوردن “فقیر و تحلیل از کره شمالی است که بر اساس برداشت و حدس و گمان نیست سخت داده”.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد در اوایل این هفته که واشنگتن بر این باور کیم برای زنده ماندن و به خوبی کاهش یافته است و بلافاصله به اظهار نظر در مورد کیم آشکار ظهور مجدد.

مغلوب ساختن پیشی جستن و کیم ملاقات سه بار اگر چه مذاکرات در شمال به قابلیت های هسته ای به مدت طولانی متوقف شده است با هیچ نشانه ای از آنها از سرگیری.

قبلی غیبت از چشم های عمومی در کیم بخشی نیز گمانه زنی ها در مورد سلامت خود را. شمال بسیار مرموز به خصوص در مورد رهبری آن است.

کیم پدر و سلف بوده است مرده برای دو روز قبل از هر کسی در خارج از محافل درونی از کره شمالی رهبری بود که هر عاقل تر.

در سال 2014 کیم جونگ سازمان ملل متحد کاهش یافته و از چشم برای نزدیک به شش هفته قبل از کرد با یک عصا. روز بعد, جنوب جاسوسی آژانس گفت که او تا به حال تحت عمل جراحی برای برداشتن کیست از مچ پا خود را.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله