مستند تمدید مارس 17 اما شما می توانید شروع به تنفس در حال حاضر

دهلی نو: دولت مرکزی روز جمعه اعلام کرد که این مستند در سراسر کشور بود که برای پایان دادن به در مارس 3, در حال توسعه یافته به مدت دو هفته تا مارس 17. این مجموع تعداد روزهای تعطیل به 54.

سوم گسترش به همه-هند مستند است که در جای خود از مارس 24, آغاز می شود, on May 4.

برای دو هفته تمدید این کشور شده است تقسیم به سه منطقه قرمز (نقاط) و نارنجی و سبز مناطق — با جدا کردن تسهیلات و محدودیت برای هر بسته بر روی تعدادی از coronavirus موارد آنها.

سبز مناطق ولسوالی با هر دو صفر موارد تایید شده تا تاریخ و یا هیچ مورد تایید شده در طی 21 روز. مناطق قرمز بر تعداد کل موارد دو برابر نرخ مورد تأیید و میزان تست و نظارت مورد نیاز است.

مناطق که نه قرمز نه سبز شده اند و طبقه بندی شده به عنوان پرتقال مناطق. طبقه بندی مناطق تجدید نظر خواهد شد و به اشتراک گذاشته شده توسط اتحادیه وزارت بهداشت با آمریکا و اتحادیه سرزمین (UTs) هفتگی. در حالی که آمریکا و UTs می توانید اضافی شامل مناطق با رنگ قرمز یا نارنجی مناطق آنها نمی تواند پایین تر از طبقه بندی.

به عنوان بخشی از تجدید نظر در دستورالعمل برخی از فعالیت های شما باقی می ماند به طور کامل ممنوع مانند سفر های ریلی مترو و بین دولت و جنبش توسط جاده به جز کسانی که به طور خاص مجاز; در حال اجرا از مدارس و دیگر مراکز آموزشی و آموزش/مربیگری موسسات; خدمات هتل از جمله هتل ها و رستوران ها; مکان های بزرگ و مجامع عمومی مانند سینما, سالن مراکز, سالن مجتمع ورزشی ، اجتماعی ، سیاسی و فرهنگی و انواع دیگر از اجتماعات و اماکن مذهبی/اماکن عبادت.

در مناطق مهار مناطق خواهد بود مشخص که در آن فعالیت های خاص ممنوع است مانند پیمودن از چرخه و autorickshaws در حال اجرا از تاکسی و تاکسی aggregators درون منطقه ای و بین منطقه پیمودن اتوبوس باربر و مغازه ها و چشمه های معدنی و سالن. در مناطق حرکت افراد و وسایل نقلیه مجاز است تنها به صورت مجاز فعالیت با حداکثر دو نفر (کنار راننده) در چهار چرخ و هیچ ترک سوار سوار در مورد دو چرخ.

همه مستقل و مغازه های محله فروشگاه ها و مغازه ها در مجتمع های مسکونی مجاز به باز کردن در مناطق شهری بدون هیچ گونه تمایز از ضروری و غیر ضروری کالا یا خدمات است.

تمام محصولات ترافیک مجاز است و هیچ دولتی/دانشگاه تهران باید متوقف کردن حرکت محموله برای عبور زمین-تجارت مرزی ضروری است که برای حفظ زنجیره تامین کالا و خدمات در سراسر کشور در طول مستند دوره است.

در تمام مناطق افراد بالاتر از 65 سال سن کسانی که با شرکت morbidities زنان باردار و کودکان زیر سن 10 سالگی باید در خانه بماند, به جز برای رفع نیازهای ضروری و برای مقاصد بهداشتی.

از بیمار بخش (OPDs) در بیمارستان ها و کلینیک های پزشکی مجاز به کار در تمام مناطق با اجتماعی فاصله هنجارها و دیگر اقدامات ایمنی و این را نمی توان مجاز در مهار مناطق.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر