ممکن است سلامت روان آگاهی ، شما حلق آویز وجود دارد ؟


Illustration for article titled May Is Mental Health Awareness Month. You Hanging in There?

عکس: شاتر

چگونه شما doin’, fam?

بدیهی است که از اواخر سال ما صحبت زیادی در مورد سلامت اینجا را در ریشه. به عنوان جهان و ایالات متحده به طور خاص—چهره بی سابقه بحران بهداشتی در شیوع COVID-19 ما نگرانی را تا حد زیادی شده است با تمرکز بر جنبه های فیزیکی از coronavirus; چگونه برای جلوگیری از آن مبارزه با آن و زنده ماندن نه تنها بیماری خود اما متعاقب آن اقتصادی و پیامدهای سیاسی. و حتی آن را به عنوان تبدیل شدن به terrifyingly روشن است که جوامع ما آسیب پذیر هستند در این بیماری همه گیر وجود دارد و یک خطر برای سلامتی است که رفته تا حد زیادی نادیده گرفته شده: چگونه می خواهد این شیوع ترکیب موجود جمعی تروما بودن در امریکا ؟

تبلیغات

ما در حال حاضر می دانیم که سندرم استرس پس از سانحه (PTSD) یک چیز واقعی است که ممکن است به معنای واقعی کلمه تغییر DNA از نسل بعدی; برخی از مطالعات برآورد 30 تا 70 درصد شانس وراثت (h/t موسسه ملی بهداشت). اگر این درست است, چگونه ممکن است هر گونه باقی مانده تروما از برده داری جیم کلاغ و دیگر نهادی اشکال نژادپرستی و خشونت پلیسرای دهندگان, سرکوب, سیاه مرگ و میر مادران روزمره microaggressions و بیشتر بود تشدید جهانی وحشت از ما حاضر—و در نتیجه انزوا و بی ثباتی اقتصادی و پی در پی نگرانی بسیاری از ما در حال حاضر احساس ؟

تبلیغات

باور کنید یا نه ما صحبت های زیادی در مورد بهداشت روانی در ریشه و حتی بیشتر از آن پشت صحنه از روی صفحه. در درون ما جانشین خانواده از نویسندگان و سردبیران وجود دارد یک مقدار عادلانه از شفافیت در مورد مسائل و چالش های هر یک از ما ممکن است رو در هر لحظه که آیا تشخیص افسردگی یا اختلال دوقطبی یا ما انسان پاسخ به شایع تر وقایع زندگی مانند مرگ روابط شکست خورده و یا اساسی فرسودگی شغلی. در حالی که ما دائما در حال تلاش برای پیدا کردن راه های جدید برای حمایت از خودمان و یکدیگر ما به طور کلی هر چه آیات رخ می دهد برای سلامت روان آگاهی هر یک ممکن است.

اما این ممکن است آن را ایمن می گویند از آن بازدید متفاوت است.

محققان در سراسر جهان در حال حاضر به رسمیت شناختن آنچه که آنها خواستار یک “اکو همه گیر” به عنوان اثرات روانی از COVID-19 همه گیر شروع به آشکار خود را به عنوان ذکر شده در مقاله اخیر توسط MindBodyGreen:

تحقیقات بیشتر و بیشتر در حال ظهور است که بر روی مفاهیم این بیماری همه گیر در حال حاضر در سلامت روان در اطراف جهان است. کارگران ضروری مانند مراقبت های بهداشتی حرفه ای در خط مقدم هستند و دچار اضطراب و افسردگی و بی خوابی. برای کسانی که تمرین های اجتماعی فاصله و منزوی در خانه های خود تحقیقات نشان می دهد بسیاری از تجربه از دست دادن انگیزهبه معنی و یا ارزش خود را. در کل حدود 40 درصد از بزرگسالان آمریکایی هستند بیشتر در رابطه با سلامت روان خود را نسبت به سلامت جسمی خود را در حال حاضر با 68% گفت: آنها احساس همه چیز خارج از کنترل خود را در حال حاضر.

آن را بیش از یک احساس. این واقعیت فعلی ما به عنوان ما سعی می کنیم به درک این “new normal”; یک upending جامعه مؤثر به معنای واقعی کلمه هر جزء از زندگی ما: از ما چگونه خرید نیازهای اساسی به نحوه تعامل ما با دوستان و خانواده به چگونه ما دریافت درمان های پزشکیبه ما چگونه دست آوردن یک زندگی.

“همه ما باید متفاوت ترس. این یک قبر ناشناخته و سیستم عصبی ما فرایند است که متفاوت است. گاهی اوقات ما آن را احساس نمی و سپس از آن بازدید ما مانند یک تن آجر” روان کن صفحه می گوید MindBodyGreen. “این واقعا یک زمان بسیار حساس برای چه سیستم عصبی فرآیندهای این نوع مزمن استرس و تروما است.”

تبلیغات

با بسیاری از ما در ادامه به پناهگاه در محل و تنظیم تطبیقی اقدامات به ما وارد, بهداشت روان, ماه آگاهی ریشه خانواده باز خواهد شد تا شما را در مورد چگونه ما در حال مقابله با بحران (از جمله چگونه آن را ترکیبات موجود مسائل) و به اشتراک گذاری هر و همه استراتژی های ما می توانید برای کمک به شما در مقابله با این بحران در حال انجام. بله ما می دانیم که اثرات coronavirus احساس خواهد شد پس از این ماه به پایان می رسد—برخی از جنبه های زندگی هرگز همان خواهد شد دوباره. اما ما می خواهیم شما را به می دانم که هر آنچه شما احساس در حال حاضر شما تنها نیستید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر