زمانی که رژیم صهیونیستی. تیم Walz ایستاده بود با Ecolab مدیر عامل داگ بیکر هفته گذشته اعلام کرد یک شورای اقتصاد برای کمک به دولت ذخایر ضروری است تجهیزات و دستگاه های, بسیار, کار در حال حاضر انجام شده است در پشت صحنه.

جهانی تدارکات غول C. H. Robinson برای مثال گفته است که عطف به آن آداب و رسوم و تخصص آن نزدیک به 1000 کارگران در چین به کمک مینه سوتا واردات تجهیزات حفاظت فردی. آن را با استفاده از منابع خود در ووهان چین برای کمک به پیدا کردن تامین کنندگان جدید برای مینه سوتا و کمک به فروشندگان جدید شکل U. s. آداب و رسوم و مقررات گفت: Chris o’brien, the Eden Prairie-بر اساس ارشد شرکت تجاری افسر.

“ما احساس خوش شانس می شود قادر به کمک به یک بحران مانند این و کمک به حرکت همه چیز در اطراف جهان” اوبراین گفت.

مپلوود مبتنی بر 3M تیم کمک سر و گوش آب های جعلی تامین کنندگان و یا محصولات. هدف کمک به دولت در توسعه یک ابزار مبتنی بر وب است که می تواند کمک به کسب و کار پیگیری سلامت نیروی کار خود را.

و بلومینگتون مبتنی بر تصفیه غول دونالدسون Co. و سنت پل-بر اساس Ecolab در حال کمک به زنجیره عرضه تخصص.

“ما از نظر ما بهترین فرصت برای کمک به با N95 ماسک” دونالدسون سخنگوی براد Pogalz گفت. “ما اختصاص داده اند اعضای ما بسیار با استعداد تدارکات عملیات و تیم فنی برای شناسایی تامین کنندگان واجد شرایط محصول و در نهایت منبع N95 ماسک برای افرادی که در مینه سوتا است.”

در یک کنفرانس خبری هفته گذشته Walz گفت که شرکت کنندگان نیز شامل تورو Polaris پترسون Cos., کلینیک مایو و هدف است.

تلاش شروع ماه گذشته زمانی که Walz رسیده به بیکر که یک عضو کمیته اجرایی مینه سوتا مشارکت کسب و کار. بیکر به نام بر مشارکت اعضای داوطلب و به زودی گروهی از رهبران تجاری وام کارکنان منابع و عرضه مخابرات به دولت در تلاش است.

“به عنوان آنها خاموش کردن برخی از عملیات خود را [با توجه به این ویروس,], آنها درخواست شد که چگونه آنها می تواند کمک به دولت” طرفدار بونو اساس Walz گفت. شرکت های مشارکت محوری بود چرا که این شرکت را درک و “زد زنجیره تامین در سطح جهانی با شرکت های بین المللی.”

Walz گفت: دولت شده است و رقابت نه تنها با کشورهای دیگر بلکه کشورهای دیگر برای به دست آوردن تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) برای مراقبت های بهداشتی و کارگران ضروری. مقامات به سرعت متوجه شد که آنها نیاز به کمک متخصص.

در علاوه بر این به ایجاد مشارکت عمومی-خصوصی دولت همچنین ایجاد یک داشبورد است که آهنگ که چگونه بسیاری از ماسک صورت, چهره, سپر, N95 ماسک پزشکی لباس و هواکش ها در مینه سوتا بیمارستان ها و دولت انبارها.

برای مثال دولت بیمارستان ها و پزشکی انبارها به اندازه کافی N95 ماسک برای حدود 30 روز با توجه به Minnesota Department of Administration.

Walz تلاش برای ایجاد جدید مراقبت ويژه عرضه کار گروه محلی با شرکت رهبران “است که همه در راستای این ایده که وجود خواهد داشت مراقبت ويژه زمانی که تجهیزات مورد نیاز” Walz گفت. “وجود خواهد داشت و افزایش تجهیزات حفاظت شخصی, بنابراین ما می تواند به گسترش بیشتر و محافظت از مردم در سراسر جامعه است. ما ramping تا لوازم داخل بیمارستان.”

بیکر که منصوب Ecolab را جیل wyant, رئيس منجر به این شرکت تلاش از طرف دولت گفت: تلاش های مشترک گروه کاری جدید باید بیشتر منابع به بیمارستان.

اگر موفق بیکر گفت: آن را باید به کمک “باز کردن دولت است.”

“از آنجا که اگر شما لازم نیست که PPE و شما لازم نیست شکل و [PPE] ذخایر حق آن را بسیار سخت برای فرماندار و تیم او را به رفتن پیش به بازگشایی دولت” بیکر گفت.

در پیوستن به دیگر مینه سوتا شرکت برای کمک به افزایش منابع در دولت “من می دانم که ما ذخیره زمان و تلاش است و من مطمئن هستم که ما گرفته اند و روز از [فرایند تهیه] ساخت آن را آسان تر به پردازنده کنندگان گفت:” اوبراین از C. H. Robinson.

Donaldson Pogalz گفت دیزل صنعتی و فیلتر تا حد زیادی متفاوت از موارد مانند N95 ماسک استفاده توسط کارکنان بیمارستان.

“بنابراین ما انتظار داریم سهم ما را بیشتر به احتمال زیاد از اعمال نفوذ ما توانایی های فنی و زنجیره تامین جهانی,” او گفت:. “که گفت: ما یک گروه از نوآوران و ادامه خواهد داد به دنبال راه هایی برای کمک به جامعه است.”

 

نویسنده کارکنان Kavita کومار کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله