ریچارد اندرسون اشتغالی سرگرمی عامل در رککفرد تماشا قرارداد خود را ناپدید می شوند و درآمد خود را تبخیر زمانی که دولت stay-در-خانه جهت اجرا شد و در اواخر ماه مارس است.

بنابراین او سپاسگزار بود که خود شرکت وام مسکن ارائه شده به او اجازه پرش سه پرداخت. استرس بازگشت و هنگامی که یک نامه وارد شده گفت: همه قلم, پرداخت, باید پرداخت “در هنگام امداد رسانی دوره به پایان می رسد.”

“به نام من و گفت:” چگونه است که کمک کند اگر ما نمی’ می دانم که اگر این خواهد بود که بیش از ، “او گفت:.

این هفته اندرسون بسیار کمتر است تاکید کرد در مورد چشم انداز خود را برای استراحت در آن پرداخت وام مسکن. روز دوشنبه فردی مک و فانی می و این سازمان که نظارت بر همه آنها را صادر اظهارات گفت که وام گیرندگان نمی خواهد نیاز به ایجاد توده-پرداخت مبلغ پس از تحمل دوره به پایان می رسد.

کسانی که اطلاعیه بودند با هدف تسکین سردرگمی و برخی می گویند که اطلاعات غلط در مورد تعهدات مالکان که ثبت نام برای فدرال امداد برنامه. فردی مک مدیر عامل دیوید Brickman در بیانیه ای گفت که وام مسکن کنندگان موظف به کار با وام گیرندگان برای پیدا کردن بهترین گزینه است.

“اگر شما صاحب خانه به دنبال تحمل و فردی مک صاحب وام خود را, شما هرگز نیاز به پرداخت های از دست رفته در یکجا. سیاست های ما ارائه تعدادی از گزینه های را به وام گیرندگان در حال حاضر.”

این گزینه ها شامل یک طرح بازپرداخت را قادر می سازد که وام گیرندگان به بازپرداخت پرداخت های از دست رفته طی ماه; دسفرال است که اجازه می دهد تا آنها را به رویه پرداخت به پایان مدت وام و یا اصلاح وام است که تغییر شرایط وام مسکن خود را. Freddie Mac گفت که 30 روز قبل از پایان دوره تحمل کنندگان خواهد بود در تماس با وام گیرندگان به بازپرداخت طرح است.

برای اندرسون و دیگران, اطلاعیه کمک به روشن شدن تعهدات خود در زمانی که عدم اطمینان و شک و تردید بیش از برنامه تشدید شد. از اواسط ماه مارس میلیون ها نفر از آمریکایی ها باید کاربردی برای وام مسکن تحمل برنامه. کسانی که تحت تاثیر مالی توسط COVID-19 خواهد بود واجد شرایط برای شش یا 12 ماه استراحت از وام مسکن خود را پرداخت اگر آنها تحت حمایت دولت وام مسکن. (FHFA.gov یک lookup tool برای کسانی که می خواهند به منظور بررسی که آنها را فنی می و فردی وام مسکن).

هفته گذشته وام مسکن بانکداران انجمن گفت که نزدیک به 7 درصد از دارندگان وام مسکن — یا 3.5 میلیون وام — درخواست کرده بود یک منکر به عنوان از آوریل 19 و این رقم همچنان رو به افزایش.

جولی Gugin, مدیر اجرایی, MN مالکیت خانه مرکز گفت: COVID مربوط به تماس های افزایش 30 ٪ تا 50 ٪ در ماه آوریل است. تعداد فزاینده ای از کسانی که تماس او گفت: آیا از وام گیرندگان که نگران هستند و اشتباه در مورد فدرال تحمل برنامه با هدف کمک به آنها. این مرکز کار می کند با سازمان در سراسر کشور به ارائه منابع و اطلاعات در مورد مالکیت خانه, اما همچنین کمک می کند تا کسانی که مبارزه را به خانه خود پرداخت.

“علاقه به آنچه که در آینده به ارمغان بیاورد برداشت کرده است,” او گفت:. “ما در حال تشویق این واقعیت است که آن را احساس می کند مانند شرکت های وام مسکن بیشتر آماده به کار با صاحب خانه در پیش از دوران بحران سلب حق اقامه دعوی.”

قول او گفت: بسیاری از خصوصی-شرکت های وام مسکن نیز با ارائه تغییرات وام برای افرادی که درخواست تحمل آنها را قادر می سازد برای اضافه کردن پرداخت ها به پایان وام مسکن.

Gugin شده است که در راس این سازمان از سال 2007 گفت که در حالی که وضعیت فعلی خرس برخی از شباهت به رکود سال 2008 او را امیدوار نمی توان آن را یک پخش از رکود بزرگ. مصرف کنندگان در حال حاضر دسترسی به منابع مالی بیشتر از طریق افزایش و گسترش مزایای بیکاری با هدف جایگزین درآمد از دست رفته. علاوه بر سازمان های دولتی و وام دهندگان بیشتر فعال بودن. هنوز, او پیش بینی یک افزایش چشمگیر در تعداد زیادی از مردم خواهد شد که سقوط بر روی وام مسکن خود را در حالی که آنها در انتظار آن منافع.

“بیش از نیم میلیون نفر ثبت برای مزایای بیکاری,” او گفت:. “بنابراین وجود خواهد داشت پیش فرض اما قدر بستگی دارد که چگونه این می رود و چگونه مردم بیکار باقی می ماند و آنچه اتفاق می افتد با بیکاری پرداخت.”

او به مردم توصیه می شود که نگران ساخت پرداخت وام مسکن خود را و یا که شرایط بازپرداخت نخواهد بود مناسب بلافاصله پس از تماس با شرکت وام مسکن خود را و یا شرکت است که خدمات است که وام مسکن. و او گفت: مالکان هستند که می توانند باید در حفظ و ساخت خود پرداخت.

“تحمل است نه بخشش و مردم نیاز به عمل,” او گفت:. “اقدام اولیه است که همیشه مهم قبل از اینکه شما حتی در حال فکر کردن در مورد از دست رفته پرداخت.”

کنندگان از وام های مسکن امن توسط دولت فدرال را تا به حال به سرعت انطباق با جدید فدرال مراقبت عمل می کنند که با هدف کمک به مردم آسیب دیده COVID-19 شده اند و از جمله اطلاعات در وب سایت خود و آگاه وام گیرندگان و یا گزینه های خود را.

Keosha برنز, معاون رئیس جمهور, روابط عمومی برای تعقیب صفحه اصلی وام که خدمات اندرسون وام مسکن گفت: وام دهنده به تازگی موفق به دریافت اضافی بازپرداخت ارشاد از فنی می و فردی.

“تعقیب خواهد بود به ماندن در تماس با مشتریان در سراسر این زمان و اطمینان حاصل شود آنها را به کمک آنها نیاز دارند. برای وام های متعلق به فنی فردی و یا تعقیب صاحب خانه می تواند حرکت پرداخت های از دست رفته به پایان مدت وام مسکن,” او گفت:. “ما تشویق می شوند که برای بسیاری از وام های ما خدمات به مشتریان خواهد شد که این گزینه به راحتی حرکت پرداخت های از دست رفته به پایان مدت وام مسکن از بین بردن بسیاری از نگرانی مردم داشته اند.”

برای Anderson, جدید, بخشنامه کمک می کند تا ارائه تضمین که گرفتن یک استراحت از وام مسکن خود را پرداخت نمی در نتیجه حتی بیشتر مشکلات در چند ماه. او گفت که با اجتماعات بزرگ به احتمال زیاد ممنوع برای ماه, آن می تواند چند ماه قبل از او و دیگران در صنعت موسیقی در حال میزبانی رویدادهای دوباره.

مانند دیگر کارگران خود اشتغال او را واجد شرایط برای گسترش بیکاری و کمک به برنامه های که او برای اعمال بلافاصله پس از رزرو زمین را متوقف کند. اگر چه خود نرم افزار آنلاین گفت که او واجد شرایط او به نام مینه سوتا مزایای بیکاری و مطمئن بود که او تا به حال تایید شده است. بیش از شش هفته پس از اعمال او هنوز برای دریافت هر گونه پرداخت حتی $1,200 محرک را بررسی کنید.

در حالی که او به اندازه کافی پس انداز برای پرداخت صورتحساب برای چند ماه او در حال حاضر فکر کردن در مورد وضعیت بلند مدت و چگونه او را از اولویت های خود پرداخت. هر چند او دریافت تضمین که مزایای بیکاری را در نهایت پرداخت می شود عطف به ماسبق او هنوز هم نگران او مالی بلند مدت چشم انداز. پس از حمایت از طرح اولیه خود را برای ادامه سه ماه تحمل اخیر هدایت است و به او اعتماد به نفس را یکی دیگر از پرس و جو.

“من فقط زندگی کردن هر آنچه که من تا به حال stashed و تا به حال درآمد صفر از مارس 15,” او گفت:. “چه کسی می داند چه اتفاقي مي افتد؟”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله