حیدرآباد: این مرکز ممکن است تمدید مستند به مارس 17, اما Telangana خود را افکار در مورد آن. اين مرحله از مستند در Telangana اجرا خواهد شد به مارس 7. بنابراین Telangana به خود را در تصمیم گیری اینکه آیا یا نه آن را گسترش دهد. کابینه را ملاقات خواهد کرد در مارس 5 به این تصمیم.

منابع نزدیک به دولت فاش کرد که پس از مرکز گسترش مستند روز جمعه وزیر K. Chandrashekar رائو مشورت افسران ارشد و کابینه همکاران و تصمیم را نهایی call on May 5.

دولت ملاحظات هستند و نه فقط همه گیر مربوط بلکه اقتصادی است. روزانه درآمد از طریق مالیات بر مجموعه غوطه ور است به کسری از نرمال است. بنابراین مشروب فروش ویژه نگاه جذاب به K Chandrashekhar رائو دولت است.

این مرکز اعلام کرد: تسهیلات در مشروب فروش هنگامی که آن تصمیم به گسترش مستند به مارس 17, اما منابع گفت: چاندرا Shekar رائو دولت ممکن است پرش در آن به باز کردن مشروب الکلی vends.

رئیس جمهوری است که از این نظر است که دولت باید با احتیاط حرکت در این جهت به عنوان زندگی شهروندان اهمیت است.

اتحادیه خانه وزارت در آن بخشنامه تصریح شده است که فروش مشروب, پان, gutkha و تنباکو خواهد بود با اجازه مغازه فروش آنها را در حالی که اطمینان از انجام گز کی دوری از سیاست. همچنین بیش از پنج نفر برای حضور در این فروشگاه در هر زمان داده شده. که یک چشم نادر در مشروب vends در Telangana.

منابع در دولت نشان داد که اکثر مقامات ارشد و بالای برنج از پلیس ایالتی هستند در حمایت از باز کردن.

نگه داشتن این نمایش نظرات نظر وزیر احساس می کند بیشتر مذاکرات در اجازه دادن به معافیت باید برگزار شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله