حیدرآباد: در یکی دیگر از شکست به Tollywood بازیگر Prabhas این Telangana دادگاه عالی پیدا کرده است گسل با دستور موقت تصویب توسط دادگاه بدوی که اجازه داده او را به طور موقت در اختیار داشتن یک ملک که دولت می گوید آن را صاحب است.

این 2,083-حیاط مربع زمین بسته واقع شده است در نظرسنجی شماره 5/3 در Raidurg پان Maktha از Serlingampally در Ranga Reddy منطقه. Prabhas گفت: او خریداری زمین سال پیش. او یک ثبت نام فروش سند. او گفت که دولت تا به حال حتی او را پذیرفته نرم افزار تحت regularisation طرح در سال 2014.

با وجود این که زمین کشف و ضبط شد و Prabhas نزدیک دادگاه عالی در سال 2018 به چالش کشیدن عمل است.

دادگاه دستور داد که دولت نه به از بین بردن ساختمان اما رد تقاضای خود را به او اختیار داشتن زمین. عنوان اختلاف منتقل شد به دادگاه.

دادگاه در Kukatpally اعطا دستور موقت به نفع Prabhas تا آوریل 3. با توجه به این مستند تمام دستور موقت تمدید شد تا هفته اول ماه ژوئن است.

آزرده با این درآمد مقامات ثبت دادخواست به تخلیه سفارش. هنگامی که تقاضای شنیده نمی شد, دولت نزدیک دادگاه عالی.

در حالی که برخورد با این درخواست تقسیم نیمکت متشکل از رئیس دادگستری Raghavendra سینگ چائوهان و عدالت P. Naveen رائو مشاهده شده است که منظور از دادگاه یک اشتباه بود و در اختیار داشتن اموال نباید با این بازیگر.

نیمکت, اما, به کارگردانی مقامات به تخریب اموال. آن را کارگردانی دادگاه بلافاصله به مقابله با تخلیه درخواست از دولت و دور از صورت بلافاصله بر روی میدهند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله