ریو دو ژانیرو: به ندرت دو واژه مشتعل مانند یک طوفان از جنجال.

“پس چی ؟” گفت: رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro روز سه شنبه زمانی که یک خبرنگار از او پرسید در مورد این واقعیت است که بیش از 5000 برزیل مرده بود از coronavirus.

رهبر راست را خاموش کاف نظر شده است جرقه خشم آنجا با فرمانداران سیاستمداران حرفه ای بهداشت و درمان و چهره های رسانه ها تمام وزن خود را برای ابراز خشم و انزجار خود را از عدم همدلی است.

Bolsonaro هیچ غریبه ای به بحث. اما آخرین سخن گفتن موجب چنین خشم چون برزیل مواجه شده است و به ظاهر غیر قابل کنترل شیوع این بیماری است و هنوز چند هفته دور از اوج این بیماری همه گیر با مرگ و میر است که تهدید به پیش افتادن حتی وخیم ترین پیش بینی.

شده اند وجود دارد بیش از 91,000 رسما تایید موارد تا کنون اما دانشمندان هشدار می دهند که رقم واقعی می تواند 15 تا 20 برابر بالاتر است.

با مرگ و میر است که در حال حاضر در صدر 6,300 غول آمریکای جنوبی کشور با آن مواجه است به عنوان ترسناک یک سناریو به ایتالیا و یا ایالات متحده است.

“پس چه ؟ من متاسفم. آیا شما می خواهید مرا به انجام?” Bolsonaro گفت: زمانی که سوال در مورد کشور خود عبور 5,000-مرگ علامت بیشتر از چین است. او به شوخی که حتی اگر نام میانی خود است مسیس یا مسیح “من نمی معجزه.”

ویلسون Witzel, فرماندار, Rio de Janeiro, دولت, نام رئیس جمهور اظهارات “کاملا غیر قابل قبول است.”

با خود دولت در آستانه بهداشت عمومی بحران Witzel ناودان رئیس جمهور برای “بودن نکته جالب در مورد مرگ” به جای “رهبر در چنین لحظه ای.”

“انجام کار خود را,” او گفت در توییتر چهارشنبه روز که طرفدار تفنگ رئیس جمهور بود و آموزش در یک محدوده هدف دور از گلایه های از برزیل به 210 میلیون نفر از شهروندان.

‘برازیلیا حباب’

Joao Doria فرماندار ایالت سائو پائولو که آن هم در خطوط مقدم نبرد در برابر coronavirus با بیش از 2500 مرگ و میر در حال حاضر پاسخ خشمگینانه به Bolsonaro در پایتخت برازیلیا.

“از خود برازیلیا, حباب” او جواب اصرار Bolsonaro به بازدید از بیمارستان “در این کشور است که گریه برای آن مرده و آلوده است.”

بر خلاف بسیاری دیگر از سران دولت برزیل رهبر شده است دیده نمی شود و در هر بیمارستان و نه او با بیان مقدار همبستگی با قربانیان این بیماری و خانواده های داغدیده و یا کارکنان بهداشتی که باید محکوم عدم وجود هواکش و یا تخت.

سر از پزشکان اتحادیه در سائو پائولو Eder Gatti نام در تلویزیون برای “جدی تر نگرش از رئیس جمهوری است.”

Bolsonaro “را نشان می دهد بسیار کمی حساسیت به مصیبت که خانواده های کسانی که به طور مستقیم تحت تاثیر این بیماری همه گیر در حال رفتن را از طریق” گفت: Lucio Renno مدیر موسسه علوم سیاسی در دانشگاه برازیلیا.

“سبک او مشت آهنین به سخت خواهد بود و نه برای نشان دادن همبستگی و یا همدلی” او به خبرگزاری فرانسه گفت.

این یک سبک است که به ناچار تساوی مقایسه با Bolsonaro خود مدل نقش رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

که نوع واکنش است “تکان دهنده برای بخش بزرگی از جمعیت” و “تقویت ایده برای بخش زیادی از نخبگان و مردم برزیل که او مناسب نیست به حکومت” Renno گفت.

میریام Leitao یک op-ed نویسنده در روزانه O Globo نوشت: روز پنج شنبه که با خود “که چی؟” Bolsonaro بود “در کنار ریاست جمهوری است.”

“هر کسی که نشان می دهد چنین تحقیر برای مردم خود دیگر نمی تواند رئیس جمهور بود,” او نوشت.

‘قضاوت تاریخچه’

در یک تاکتیک او honed پس از تبدیل شدن به رئیس جمهور Bolsonaro به سرعت رفت و به حمله در صورت انتقاد از فرمانداران و شهرداران که دیوان عالی کشور اعطا کرده است قدرت این عکس در مبارزه با این بیماری همه گیر.

“درخواست جاو Doria یا (Bruno) Covas [شهردار سائو پائولو] چرا مردم همچنان به مرگ حتی زمانی که آنها گرفته اند از جمله اقدامات محدود کننده گفت:” رئيس جمهور.

“آنها هستند که باید پاسخ شما نمی توانید پین که در من است.”

با این وجود مطبوعات روز جمعه سرزنش سنبله در عفونت و مرگ در Bolsonaro که به تشویق مردم برای رفتن به محل کار برای جلوگیری از سقوط اقتصادی و که پرشورترین حامیان گرفته اند به خیابان ها در اعتراض به مستند سفارشات.

Bolsonaro را “پس چی ؟” اتحاد “تأکید چگونه اهمیت کمی او متصل به این وضعیت گفت:” تحلیلگر سیاسی آندره پریرا Cesar.

“اگر رئیس جمهور نمی پذیرد یک جنگ به رهبری موضع در برابر ویروس او را مورد قضاوت قرار میگیرد — تاریخ و توسط رای دهندگان” او هشدار داد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله