نیویورک — ایالات متحده آمریکا انرژی های تجدید پذیر صنعت وضعیتی وخیم از جدید کروناویروس همه گیر است که تاخیر در ساخت و ساز قرار داده و هزاران نفر از کارگران ماهر از کار و پاشیدند و تردید در مورد انرژی خورشیدی و باد پروژه ها بر روی تخته رسم.

در قفل شده-پایین کالیفرنیا برخی از سازمان های محلی است که صدور مجوز برای کار جدید به طور موقت بسته و برخی از شرکت های خورشیدی furloughed نصب شده است.

در نیویورک و نیوجرسی SunPower مدیر عامل توماس ورنر متوقف نصب و راه اندازی بیش از 400 مسکونی سیستم های خورشیدی ترس برای ایمنی کارگران.

به عنوان بسیاری از 120,000 مشاغل خورشیدی و در 35,000 باد می تواند از دست گروه تجارت می گویند.

“وجود دارد بسیاری از شرکت های کوچکتر بیرون رفتن از کسب و کار به عنوان ما صحبت می کنند” گفت: ابیگیل راس قیف رئيس جمهور از انرژی خورشیدی انجمن صنایع. “تا نصف ما شغل در معرض خطر هستند.”

رهبران اعتماد به نفس آینده روشن است. اما در سراسر جهان از رکود با تاخیر در انتقال به انرژی پاک است که دانشمندان می گویند نیست اتفاق می افتد به سرعت به اندازه کافی برای جلوگیری از تغییر آب و هوا.

حتی به عنوان برخی از کشورها حرکت به سوی بازگشایی مدیران از ترس کاهش درآمد و کار مختل اخراج و اجتماعی فاصله انجام خواهد شد آسیب پایدار است.

باد صنعت گرفتار slowdowns در به دست آوردن قطعات از خارج از کشور آنها را به کار سایت و ساخت جدید توربین های.

“صنعت بود فوق العاده ای رول راست تا یک یا دو ماه گذشته گفت:” تام Kiernan مدیر عامل شرکت American Wind Energy Association. “که برگشت خیره کننده و مشکل ساز است.”

مسکونی انرژی خورشیدی کسب و کار شده است و آمار به خصوص سخت قیف گفت: با درب به درب فروش و دیگر امکان پذیر است و مشتریان بالقوه مشاهده کیف پول خود را. معاملات تجاری با خریداران نیز کاهش یافت.

جدید تاسیسات انرژی خورشیدی می تواند 17 درصد پایین تر در سراسر جهان کمتر از حد انتظار در این سال و توربین بادی تولید می تواند به سقوط تا 20 درصد با توجه به شرکت مشاوره وود مکنزی.

“قبل از همه گیر وجود داشت رویاها و آرمان برای یک سال رکورد تنظیمات” گفت: پل Gaynor, مدیر عامل شرکت Longroad انرژی یک ابزار در مقیاس باد و انرژی خورشیدی توسعه دهنده. “من مطمئن هستم که ما در حال رفتن به آن را داشته باشند.”

سوخت های فسیلی مانند گاز و ذغال سنگ باقی می ماند پیشرو ارائه دهندگان این کشور برق با انرژی هسته ای کلید دیگر نویسندگان با توجه به اطلاعات انرژی ایالات متحده.

اما منابع تجدید پذیر — باد خورشیدی, آبی, زیست توده و زمین گرمایی — شروع به پریدن کرد در دهه گذشته به عنوان هزینه های تولید کاهش یافته و بسیاری از کشورهای دستور داده اند که آب و برق را به استفاده بیشتر از انرژی های تجدید پذیر به منظور کاهش انتشار گازهای گلخانه ای. انرژیهای تجدید پذیر تولید نزدیک به یک پنجم از انرژی کشور در سال گذشته است.

EIA پیش بینی انرژی های تجدید پذیر اخیر با وجود موانع رشد 11 درصد در این سال — نشانه ای از این بخش را در موج قوی قبل از اقتصاد چهار. در ضمن زغال قدرت است که انتظار می رود به کاهش 20 درصد و تولید گاز به رشد فقط 1%.

این شکست برای انرژی های تجدید پذیر هنوز است درد — حتی در کالیفرنیا که در آن انرژی خورشیدی مسکونی و تقاضا در زمان خاموش با توجه به خاموشی مکرر و قوانین ایالتی نیاز به خانه های جدید برای تولید انرژی زیادی که مصرف می کنند.

“بسیاری از شرکت ها فقط تلاش همه چیز آنها می توانید به فقط لنگی همراه و حفظ نیروی کار خود را گفت:” برنادت دلم Chiaro, مدیر اجرایی کالیفرنیا خورشیدی و ذخیره انجمن.

همه 20 کارمند بودند به طور موقت furloughed در دارچین سیستم های انرژی است که به فروش می رساند مسکونی و تجاری سیستم های خورشیدی در شمال کالیفرنیا.

“من مطمئن هستم که ما به گزاف گویی فقط کوچکتر” مدیر عامل بری, دارچین, گفت:, و اضافه کرد که مردم ممکن است نه صرف تا آنجا که آنها یک بار بود چرا که درآمد خود را به احتمال زیاد خواهد شد پایین. “آیا این که ماه یا سال هیچ کس نمی داند.”

Luminalt, یک سان فرانسیسکو خورشیدی شرکت furloughed بیشتر از آن 40 کارکنان. و هنگامی که کار رزومه مدیر عامل جانین Cotter انتظار دارد که پروژه ها را طولانی تر و هزینه بیشتر به خاطر نصب امن است.

“فکر می کنم در مورد کار بر روی یک سقف با یک ماسک” Cotter گفت. “و فکر می کنم که قادر به عبور از یک ابزار قدرت برای کسی مگر اینکه شما آن را ضد عفونی قبل از شما آن عبور کند.”

پس از او کردند در اواسط ماه مارس Luminalt خورشیدی تکنسین تام هیکس شده است جمع آوری مزایای اما هیچ حقوق و دستمزد — و او را نگران پرداخت وام مسکن.

“من 401k خرد کردم 30% درست مثل هر کس دیگری گفت:” هیکس 55. “چقدر زمان باید به بهبود می یابند؟”

هنوز هم وجود دارد افت. بوستون مبتنی بر توسعه دهنده Longroad به تازگی شروع یک ابزار در مقیاس پروژه های خورشیدی در کالیفرنیا و امن جدید برای تامین مالی دیگر در تگزاس است.

Sunnova انرژی بین المللی مستقر در هوستون مسکونی خورشیدی و ذخیره سازی انرژی ارائه دهنده خدمات در حال انجام است بیشتر ویدئو کنفرانس و کمتر فرد در ارتباط با مشتریان است. اما مدیر عامل شرکت جان برگر گفت: “ما تاسیسات هنوز هم در حال حرکت جلوتر خدمات است که هنوز هم در حال حرکت رو هنوز هم مشتریان پرداخت ما.”

در شرق کانزاس ساخت و ساز همچنان ادامه دارد و در جنوب قدرت 200 مگاواتی خواندن وزش تسهیلات با وجود تاخیر در بخش حمل و نقل, شرکت, سخنگوی هلن Northcutt سفید گفت. شصت و دو توربین در حال برنامه ریزی برای تسهیلات, برنامه ریزی برای رفتن حاضر در اواسط ماه مه.

باد خورشیدی و صنایع خواسته قانونگذاران فدرال و سازمان ها برای کمک به, از جمله یک فرمت از چهار سال مهلت برای تکمیل پروژه ها بدون از دست دادن مزایای مالیاتی. مشابه کمک های اعطا شد در طول 2008-09 رکود است.

انرژی های تجدید پذیر در صنعت بهداشت و درمان بسیار مهم است برای بهبود آب و هوا و قوی اقتصادی گفت: Matthew Davis, قانونی مدیر برای لیگ حفاظت از رای دهندگان.

“این کسب و کار این کارگران سزاوار تسکین فوری,” دیویس گفت:.

این مهم است برای فشار بیشتر مسئول استفاده از انرژی به عنوان اقتصاد بازگشایی در سراسر جهان گفت: اندرو Pershing, افسر ارشد علمی با خلیج مین موسسه تحقیقاتی در پورتلند مین که مطالعات تغییرات آب و هوایی و اقیانوس ها.

“امید من این است که ما با استفاده از این به عنوان یک فرصت برای ساخت به سمت یک اقتصاد است که بستگی ندارد سوختن زغال سنگ و نفت که بیشتر انعطاف پذیر به اثرات آب و هوا است که می رویم راه ما” Pershing گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله