Illustration for article titled Tara Reade Says She Feels Discounted by Democratic Party in Wake of Joe Biden Sexual Assault Allegations

عکس: الکس ونگ (گتی ایماژ)

در مصاحبه منتشر شده در BuzzFeed شنبه سابق سنا کارمند تارا Reade گفت که او احساس خیانت های حزب او به مدت طولانی پشتیبانی می کند.

تبلیغات

Reade که متهم به معاون سابق رئیس جمهور و presumptive دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن از آزار او در سال 1993 بود در پاسخ به سراسیمگی از حمایت بایدن دریافت کرده است در هفته های اخیر از مشخصات بالا دموکرات بسیاری از آنها.

در میان آنها بود و پتانسیل بایدن همسر در حال اجرا استیسی آبرامز که به گفته سی ان ان به لیمو در سه شنبه شب که او معتقد است که سابق سناتور دلاور.

تبلیغات

“من باور دارم که او یک شخص است که نشان داده است که عشق خود را از خانواده و عشق خود را از جامعه ما شده است کاملا روشن از طریق کار خود را به عنوان یک رهبر کنگره و به عنوان یک رهبر آمریکا,” او گفت:. “من می دانم که جو بایدن و من فکر می کنم او را به گفتن حقیقت است که این اتفاق رخ نداد.”

Reade که به توصیف خودش را به عنوان یک “مادام العمر دموکرات” گفت BuzzFeed او طرفداران خاص آبرامز. سابق مجلس گرجستان رهبر اقلیت تبدیل به یک ستاره ملی پس از راه اندازی به شدت مورد بحث و مجادله در مبارزات انتخاباتی به نفع دولت باشند در سال 2018 است. آبرامز در نهایت از دست داد و سپس به-وزیر امور خارجه برایان کمپ بود که متهم به سرکوب هزاران نفر از آرا برای پیروزی در انتخابات.

Reade اشاره کرد که آبرامز به عنوان به خوبی به عنوان سناتور نیویورک کریستن جیلیبرند یک حامی سرسخت از #MeToo جنبش و وزیر سابق امور خارجه هیلاری کلینتون ابراز حمایت خود را از بایدن در همان روز. در هفته گذشته در ایالت کالیفرنیا و سناتور کامالا هریس نیز دیده می شود به عنوان یک پتانسیل بایدن همسر در حال اجرا نیز گفت: او بر این باور بایدن طرف داستان است.

از BuzzFeed:

“من فقط— من حیرت زده,” Reade گفت. “آنها فقط نمی گویند ما در حال ایستاده با جو بایدن تا زمانی که ما به شنیدن بیشتر است.’ آنها فقط با تخفیف من. آنها به حاشیه رانده شده من. آنها گفت: آنها مرا باور نیست. من نمی توانم به شما بگویم” Reade گفت: فرار کردن. “گریه کردم در حالی که به خاطر آنها مهم در زندگی من است. آنها بوده است و آمار و ارقام که من نگاه کردن به.”

تبلیغات

همیشه از #MeToo جنبش رز به شهرت ملی رسید و در اکتبر سال 2017 دموکرات—و به طور خاص دموکراتیک زنان ایران باید دفاع و پشتیبانی آن است. Gillibrand ویژه شد و یکی از اولین سناتور دموکرات به تماس برای Al Franken استعفای. این سناتور سابق از ایالت مینه سوتا بود متهم به سوء رفتار جنسی متعدد زنان در سال 2017 و استعفا داد و در اوایل سال 2018.

اما بسیاری از زنان انتخاب که موقعیت خود را به عنوان طرفداران تجاوز جنسی به بازماندگان خود را داده اند برکت به بایدن. مجلس نانسی پلوسی—قدرتمند ترین زن در حزب دموکرات بود غیر قابل انعطاف در حمایت از او:

تبلیغات

“من احترام کامل برای تمام #MeToo جنبش” پلوسی گفت: پنج شنبههمان روز او به بایدن او را تایید رئیس جمهور است. “نیز وجود دارد به دلیل فرایند و واقعیت این است که جو بایدن است جو بایدن.”

حداقل هفت زنو نه از جمله Reade آمده اند رو به جلو در طول سال به می گویند که بایدن تماس با آنها ساخته شده است که آنها در بر داشت نامناسب و یا ناراحت کننده باشد. به تازگی به عنوان 2019, Reade بود در ضبط و گفت که در طول زمان کار در مجلس سنای او را لمس گردن و شانه و هنگامی که از او خواست برای خدمت به نوشیدنی در یک رویداد از آنجا که او دوست داشت ،

تبلیغات

اما در یک پادکست مصاحبه با مفسر سیاسی کتی Halper در ماه مارس Reade گسترش در خرید اینترنتی با بایدن گفت که او یک بار دوخته او را به یک دیوار و قرار دادن دست خود را زیر دامن, groped, او و نفوذ او را با انگشتان دست خود را. Reade شد و در بیست سالگی خود را در زمان.

Reade ادعا به دست آورده اند توجه بیشتری در هفته های اخیر به دنبال گزارش از اتهامات را تایید برخی از بخش هایی از داستان او را وادار بایدن به طور علنی نظر خود را در صبح روز جمعه (مبارزات انتخاباتی خود کرده بود را رد اتهامات برای هفته).

تبلیغات

به عنوان BuzzFeed خلاصه:

سابق کارورزان از سنا دفتر به یاد داشته باشید Reade بودن reassigned دور از مدیریت آنها با توجه به نیویورک تایمز. پس از Reade ذکر است که مادر او تا به حال به نام Larry King Live, the Intercept منتشر رونوشت از یک سال 1993 قسمت که در آن تماس گیرنده توصیف دخترش را تجربه منفی با “برجسته سناتور” اگر تماس گیرنده می کند جزئیات طبیعت را تجربه کنند.

در سراسر رسانه های مختلف مردم که می دانستند Reade باید گفت که او به آنها گفت که او تا به حال تا به حال یک تجربه بد با رئیس خود در واشنگتن — با سطوح متنوع از جزئیات. در یک مصاحبه با Business Insiderسابق, همسایه, فیلم آموزش LaCasse گفت: Reade دقیق و کامل خود را در برابر اتهام بایدن در 1990s. نیویورک تایمز و واشنگتن پست هر گزارش آنها صحبت کرد و با ناشناس از دوستان که گفته بود Reade گفت: او در مورد اتهام در 1990s به عنوان به خوبی.

دیگران ارائه شده محدود تر حساب — یکی از دوستان گفته واشنگتن پست, مثلا, که او به یاد Reade گفت: بایدن بازوی او را لمس و رفتار نامناسب اما باید جزئیات دیگر. Reade برادر در ابتدا گفت: پست او به یاد او گفتن او را که بایدن بود “نامناسب” اما دنبال کرد تا روز بعد برای روشن است که او به یاد می آورد Reade گفتن او را که در آن زمان سناتور بود و قرار دادن دست خود را در زیر لباس های خود را.

تبلیغات

اما این بیشتر اثبات کرده است قابل توجه محدودیت. Reade گفت: نیویورک تایمز که پس از اتهام حمله به او شکایت کرده و به طور مستقیم به سه نفر دیگر از دستیاران سنا. آنها باید گفت: همه آنها هم نمی به یاد داشته باشید یک شکایت یا که آن را نمی گیرد.

Reade که می گوید: او دریافت کرده تهدیدات و سوء استفاده آنلاین پس از آمدن به جلو با داستان او متهم شده است اقدام به نمایندگی از تعدادی از احزاب و شخصیت: برخی از متهم او را از کار برای روس هادر حالی که دیگران را با اشاره به حمایت قبلی از سنسور. الیزابت وارن و برنی ساندرز در دموکراتیک primary و تعجب که آیا او تلاش برای اژدر بایدن در تلاش برای برنده شدن در انتخابات ریاست جمهوری.

تبلیغات

Reade خودش اذعان مخاطرات بالا از ادعای حمله به BuzzFeed.

“اکثر مردم من می دانم که در حال وحشت در این ایده از چهار سال بیشتر از مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری” او گفت:. “او فوق العاده خطرناک است.”

تبلیغات

او گفت: خروجی قصد ندارد به رای برای رئیس جمهور خواهد شد اما رای دادن در انتخابات محلی است. اما با وجود سرخوردگی با حزب دموکراتیک Reade گفت که او کاهش یافته است دعوت نامه به نظر می رسد در فاکس نیوز از جمله Hannity و Tucker Carlson چرا که او نمیخواهد داستان او “به لحاظ سیاسی ربوده است.”

“من می خواهم یک پلت فرم امن و به من بگویید تاریخچه کامل با جو بایدن” او گفت:.

اما در مصاحبه اخیر خود با BuzzFeed او اذعان او “ساخته نشده بود تصمیم نهایی” در مورد اینکه به نظر می رسد محافظه کار کانال کابل.

تبلیغات

“من استفاده می شود به فکر می کنم که یک جمهوری خواه صحبت کردن نقطه به تماس با رسانه های جریان اصلی مغرضانه” Reade گفت BuzzFeed. “بنابراین من استفاده می شود به فکر می کنم که فقط یک نقطه صحبت برای آنها. من آن را باور ندارد. اما در حال حاضر من زندگی آن [در] زمان واقعی و من آن را مانند من آن را برای آنچه در آن است. چون من یک دموکرات یا من. اما در حال حاضر من چیزی نیست واقعا. من از لحاظ سیاسی بی خانمان.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله