Illustration for article titled The Happiest Place on Earth Could Become the NBAs New Home, Thanks to COVID-19

عکس: تاد اندرسون (دیزنی از طریق گتی ایماژ)

آیا شما تا به حال به دیزنی جهان است ؟

آن را به یک مکان جادویی پر از هیجان انگیز سواری یک بار-در-یک-عمر جاذبه و هیپنوتیزم کودکان است. وجود دارد یک حیوان پادشاهی پارک به حمام افتاب گرفتن در زیبایی طبیعت وجود دارد پارک آب و منحصر به فرد تورهای و Soarin’ در سراسر جهان ارائه می دهد فرصت منحصر به فرد برای انجام دقیقا همان است که.

تبلیغات

اما یکی از جاذبه های وجود دارد که بیشتر نیست مستراح به تجربه NBA که عرضه در ماه اوت گذشته فراهم می کند و بسکتبال هنردوستان با فرصت برای زندگی کردن حلقه خود رویاهای از طریق عکس-ops بازی ها و چالش ها. بدیهی است که آن را به چیزی که واقعی است اما با NBA ثبت شرکت و آن را در مورد به عنوان نزدیک به تبدیل شدن به یک ورزشکار حرفه ای به عنوان بسیاری از ما تا به حال خواهد شد. هر چند اگر NBA می شود راه خود را از آن به خود بازیکن می تواند تجربه دیزنی جهان مانند قبل از هرگز.

CBS Sports گزارش که به NBA علاقه مندی گزینه های خود را در مورد چگونه به بهترین رزومه خود را آشفته فصل یک راه حل که ارائه خود را به بازی بازی در—منتظر—دیزنی جهان. لیگ شده است با توجه به تعدادی از مکان های مختلف است که می تواند از گسترش و/یا احتمال قرار گرفتن در معرض به کروناویروس و آن را باور یا نه دیزنی جهان در واقع برای تلفن های موبایل مانند نخست املاک و مستغلات. چرا ؟ چون دیزنی جهان گسترده ای از محل برگزاری ورزش در اورلاندو متعدد در دادگاه های بسکتبال در سایت مجموعه ای از هتل نزدیکی به اورلاندو سحر و جادو را آموزش امکانات و “فوری آمادگی برای پخش.”

تبلیغات

و اگر شما اجازه دهید شمس Charania های ورزشی آن را بگویید دیزنی در حال حاضر ارائه شده تا شادترین مکان روی زمین به عنوان ادای احترام.

“من گفتم دیزنی اعتقاد بر این در حال حاضر ارائه شده تا اموال خود را به عنوان NBA مناسب می داند او گفت:” در یک کلیپ ارسال شده در توییتر.

تبلیغات

شخصا, من فکر می کنم آن را خوب الاغ ایده; با توجه به این احتمال قوی است که دنیای دیزنی بسته باقی خواهد ماند تا 2021چرا که قرار نیست این پارک تفریحی به خوبی استفاده کنید ؟ اجازه دهید میکی ref چند بازی و من مطمئن هستم که مینی را به یک دستیار مربی است. اما اردک دونالد عاشق نگه دارید, خود, خانه, چرا که خلق و خوی است که ویژگی های ناپاک در حال انتظار برای رخ می دهد.

انجام آن NBA! آن است که یک جهان کوچک است ،

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله