Illustration for article titled The Roots Clapback Mailbag: Black People Are Stupid

تصویر: اسکار Bustamante (ریشه/رفتن)

من می خواهم به اشتباه.

هر هفته زمانی که کارکنان در ریشه آغاز می شود دانه های مختلف ما نخوانده به صورت هفتگی clapback کیسه مراسلات پستی من در حفظ و امیدوار است که یکی از ما را کشف کنید یک ایمیل و صدای جیر جیر DM یا نظرات از کسی که می تواند articulately توضیح دهد که چرا نژاد پرستی مرده است. فقط یک بار من دوست دارم به شنیدن کسی توضیح دهد که همه از گلایه از مردم سیاه و سفید ایجاد می شود توسط سیاه و سفید مردم بارها و بارها تصمیم به انجام آن اشتباه برای 400 سال است.

تبلیغات

شاید یک روز من را به اجرا در سراسر یک ایمیل آشکار مکان های مخفی که در آن Trayvon Martin پنهان شده است و زنده و سالم. شاید نامتناسب بودجه مدارس است چرا که تمام کسانی که اکثریت سیاه مدارس در مجموع و به طور همزمان مرتکب همان خطای بزرگ. من در انتظار نگه داشتن برای DM از اداره زندانها دیوان عالی کشور و یا وزارت دادگستری رد این آمار در مورد نرخ صدور حکم نابرابری جرم حبس و جنگ با مواد مخدر.

به محض این که این اتفاق می افتد کارکنان ما خواهد شد پیش نویس بیانیه ای با خوشحالی اعتراف چگونه اشتباه ما بود.

تبلیغات

اما تا آن زمان…


پس رشاد رابینسون و کشیش ویلیام باربر هستند بیش از حد درجه یک (و احتمالا بیش از حد شلوغ) به کف زدن در خوانندگان که اعتراض خود را به ستون مهمان من حدس می زنم من خواهد شد.

از: GrowTheFuckUp
به: کشیش ویلیام باربر دوم و رشاد رابینسون

عزیز سیاه مردم

توقف سرزنش هر کس دیگری برای خود گلایه. شما می خواهید برای جلوگیری از گسترش این ویروس ؟ چگونه در مورد حضور در 1k+ در شیکاگو ؟ بله شما آن را حدس زده. تنها سیاه مردمی…

آره اقتصاد است. نمی خواهید به گرفتن ویروس? آیا رفتن به این لعنتی آرایشگاه. خیلی ساده اگر شما از من بپرسید. سفید پوست ain’t وادار کردن شما در نقطه ای از یک تفنگ به بازدید از فروشگاه. شما انتخاب می کنید برای انجام این کار است.

رشد دندان و به طور جدی جلوگیری از سرزنش دیگران برای خود درآورد مشکلات. سیاه و سفید زندگی می کند مهم نیست تا زمانی که آنها موضوع را به سیاه و سفید زندگی می کند.

هنگامی که و اگر شما درک این مفهوم شما به عنوان افراد ممکن است پیشرفت در زندگی است. خوب است که با فرض اینکه شما می توانید به کشت و زرع و توقف سرزنش مایل به سفید…

از: Ooogaboooooga
به: کشیش ویلیام باربر دوم و رشاد رابینسون

آه ابدی قربانیان blafrican complaimericans همیشه شکایت می کنند. چیزی هر کسی هر چه خواهد بود به اندازه کافی برای پر کردن سوراخ احمقانه است که وجود دارد. شما می تواند دست هر یک میلیارد دلار بیشتر خواهد بود را شکست و در عرض چند سال سرزنش YT برای آموزش آنها را چگونه به استفاده از آن وام چپاولگر عموی خود Trayvion به سرقت برده دی لعنت به پول دولت. نباید از انجام این/است که/و چیز دیگری که به آنها کمک کند.

هرگز پایان دادن به زندگی مکیدن موجودات است.

از: ریشه بیرون رفتن از کسب و کار
به: کشیش ویلیام باربر دوم و رشاد رابینسون

ریشه: “توقف سرزنش مردم سیاه و سفید برای هر چیزی که آنها را تا به حال!!!”

عزیز چاق,

اول من می خواهم به شما تبریک می گویم در دستاوردهای خود را. طول می کشد تا یک سطح نخبگان از سفیدی به شکل یک راه برای تزریق “اما آنچه در مورد شیکاگو ؟” به بحث در مورد سلامت نابرابری اما شما آن را انجام داد.

تبلیغات

با توجه به این واقعیت است که دو نفر که به قلم این پست ممکن است منجر حقوق مدنی رهبران ما و شما در غم از fucktrolls که احتمالا روز خود را صرف جستجوی راه هایی برای مخالفت با مردم که ضریب هوشی و اخلاق و تعهد به علت کوتوله مال من ایمان خود را بالا ردیف نمونه مثال از “whataboutism.”

تجلیل به شما.

ثانیا با توجه به شرکت کنندگان در شیکاگو خانه مهمانی وجود دارد چیزی است که باید اعتراف کنم از طرف تمام کارکنان از ریشه:

ما فکر می کنیم کسانی که چاق احمق هستند, بیش از حد.

ما احساس به همان شیوه در مورد افرادی که به سواحل در جهانی بیماری های همه گیر پلیس سیاه و سفید که از کشتن مردم سیاه و سفید, سیاه و افرادی که کشتن مردم سیاه و سفید و سیاه-درسیاه, تفنگ خشونت در شیکاگو. در حال حاضر که من در معرض مخالفان ما به قتل و ضرب وشتم به عنوان کارکنان و خدمه و برچسب رکورد می تواند ما حداقل موافقم که وجود دارد یک تفاوت بزرگ بین برخی از گنگ بی پروا partygoers و یک نهاد ؟

تبلیغات

بیایید صادق باشیم: برخی از مردم همیشه نژادپرست است. ما ادامه خواهد داد به گزارش کسانی که مسلما در موارد نادر از آشکار نژادی و نفرت فقط به عنوان رسانه های دیگر خواهد شد انفجار یک چهره سیاه و سفید در سراسر اخبار در هر زمان وجود دارد negro jaywalker. شما باید در صورت تمایل به مصرف این داستان که سوخت خود را باور است که COVID-19 است ravaging سیاه جوامع به دلیل niggas متوقف نخواهد شد رفتن به آرایشگاه و که هر فرد سیاه و سفید صرف پول خود را در اتومبیل لباس و رینگ. در حالی که کلیشه توهین آمیز است, من می دانم که در آن از آن می آید. شما در حال سفید و هنگامی که شما ببینید یک فرد سیاه و سفید انجام می دهند چیزی است که کاهش می یابد که شخص شما نسبت دادن اقدامات خود را به همه مردم سیاه و سفید.

مثلا من موافقت می کنم زمانی که شما گفت که اگر شما به مردم سیاه و سفید مقدار زیادی از پول “بیشتر خواهد بود شکست در یک زن و شوهر از سال سرزنش YT برای آموزش آنها را چگونه به استفاده از آن وام چپاولگر عموی خود Trayvion به سرقت برده دی لعنت به پول دولت. نباید از انجام این/است که/و چیز دیگری که به آنها کمک کند.”

تبلیغات

حق با شماست. سیاه مردم قطعا آن را منفجر.

شما می دانید چرا ؟

چرا که لعنت نزدیک همه میلیونرهای خود را از دست دادن پول است.

هفت در 10 خانواده های ثروتمند از دست دادن پول خود را توسط نسل دوم و 90 درصد آن را از دست سوم با توجه به ویلیامز گروه مشاوره ثروت. و آیا شما می دانید چرا آنها از دست دادن آن ؟

Michael Cole — رئیس جمهور از صعود خصوصی مدیریت سرمایه در بانک ایالات متحده آمریکا است که مشغول به کار با مشتریان به ارزش $75 میلیون یا بیشتر برای چندین دهه در حال حاضرمی گوید او می داند چرا. اغلب “آن را به دلیل شکست در اعتماد و ارتباط بین اعضای خانواده” کول می گوید. “ثروت [اغلب] شکسته شدن اعتماد خانواده و روابط است.”

به طور خاص کول … می گوید او معتقد است که حدود 60 درصد از ثروت فروپاشی است با توجه به عدم وجود ارتباط و اعتماد 25 درصد به عدم آماده سازی برای نحوه رسیدگی به پول و حدود 10 درصد به فقدان یک چشم انداز مشترک در مورد خانواده اهداف در اطراف پول است. بد سرمایه گذاری و تصمیم گیری های مالی کراوات به همه این بیش از حد.

تبلیغات

صبر کنید…شما معنی سفید مردم uncle Trayvion به سرقت برده دهy پول بیش از حد ؟ مردم سفید نمی دانید که چگونه مسئولیت رسیدگی به دست پایین است ؟ افرادی که از نظر مالی بی سواد به عنوان سیاه و سفید مردم ؟ زمانی که مردم سفید لیست کسانی که دلایل قانونی برای رفتن شکست چرا که آنها “سرزنش سفید پوست”? چرا شما تنها ویژگی آن کیفیت به مردم ؟

خوب شما آن را انجام دهد به همین دلیل شما هرگز بحث در مورد سفید-درسفید و جنایت. شما آن را انجام دهد به همین دلیل شما قرار ندهید سفید spring breakers در همان دسته به خانه سیاه و سفید partiers. شما آن را به همین دلیل شما در برابر سازمان یافته و منظم از نظر قانونی مندرج سفید برتری با اقدامات یک insignificantly دقیقه در صد از جمعیت که خوش جان و دزد.

تبلیغات

زیرا حتی اگر ما بارها و بارها نشان داده ما تمایل به آدرس جرم مسئولیت مالی و کاستی های که وجود دارد در جامعه سیاه و سفید و افرادی مانند شما نمی خواهید به اعتراف است که نژاد پرستی تقصیر شما است.

اما هنوز هم…

تبریک به غلط معادل.

عموی من Trayvion واقعا آن را دوست داشت.


و این پاسخ من رو از رفتن بیش از حد.

تبلیغات

عزیز باب ،

بله این چیزی است که من میگویم.

سیاه و سفید وجود دارد مردم به اندازه کافی هوشمند به شکل از چگونه برای رای دادن. ای کاش می شد راه دیگری به آن می گویند اما وجود ندارد.

تبلیغات

افراد سیاه و سفید بیش از حد گنگ به درک که یک نژادپرست مانند برایان کمپ وجود دارد که ما نام ما کودکان است. ما به اندازه کافی عاقل به رسمیت شناختن است که زن راهنمایی و رانندگی در نمی مراقبت در مورد قرار دادن علامت در بچه های ما نام. ما بیش از حد ناآگاه به می دانم که کشورهای مانند گرجستان مخفیانه به تصویب رسید مطابقت دقیق سیستم است که منطبق بر رای دهندگان ثبت نام به رانندگان مجوز و نامتناسب پرتاب بعد از رای دهندگان.

ما بیش از حد گنگ به می دانم که افرادی که زندگی در محله لازم نیست که صبر کنید تا زمانی به بازیگران در یک رای گیری. ما همیشه نیست آگاه است که می تواند یکسره تغییر رای گیری قوانین بین انتخابات است. ما زمان را به خواندن آگهی و می دانیم که حوزه های رأی گیری هستند بیشتر احتمال دارد به در اقلیت حوزه.

تبلیغات

اما بیشتر از همه ما بیش از حد با مشغول شود به فکر می کنم از تمام طرح های محافظه کاران می تواند التماس کردن به سرقت آرا. آنها هدف سیاه رای دهندگان توسط کد پستی. آنها با استفاده از تهدید و ارعاب. آنها پرهیاهو و گسترش اطلاعات نادرست. آنها را سیاه حوزه معیوب رای گیری ماشین آلات.

ببینید مردم سیاه و سفید آنقدر احمق ما معتقدیم ما خواهد بود تا برابر است با.

چقدر احمقانه است ؟

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله