بنگلور: نشانه هایی وجود دارد از دم مشکل در کارناتاکا با دستياران پزشکی در دولت خواستار افزایش پرداخت فقط به عنوان coronavirus اعداد شروع به سرعت بخشیدن دوباره.

هر دو موارد مثبت و مرگ و میر شده است و توسط بزرگ reined در کارناتاکا در دو هفته گذشته اما از جمعه آنها شروع به حرکت دوباره.

این Covid-19 تلفات spurted توسط سه در 24 ساعت گذشته در حال حاضر رسیدن به 25. تعداد کل تاج موارد مثبت بیش از حد را آغاز کرده است شتاب به سمت 600 علامت با نه تازه موارد گزارش پس شب جمعه است. چوب خط حساب کردن در حال حاضر در غرفه 598.

در ضمن کارناتاکا انجمن پزشکان مقیم اتحاد شات از یک بیانیه خواستار آن است که خود را پرداخت مطرح شود مطابقت با دستورالعمل های تعیین شده توسط شورای پزشکی از هند است.

“کارشناسی ارشد و superspeciality ساکنان خانه جراحان ستون فقرات پزشکی دانشگاه های اجرا شده توسط دولت در کارناتاکا. این پزشکان مشغول به کار خستگی ناپذیر شب و روز را به نهایت ممکن است به مراقبت های پزشکی در خط مقدم از COVID 19 گیر” در این بیانیه خاطر نشان کرد وزیر B S Yediyurappa.

تهدید تشدید تقاضای خود را اگر آن را ملاقات کرد در این بیانیه گفت: “ساکنان در کارناتاکا در حال کمترین پرداخت در کشور است. چندین نمایندگی های داده شده به وزیر, وزیر آموزش پزشکی و ریاست آموزش پزشکی پس از دو سال گذشته اما بیهوده. آن است که بی عدالتی به underpay کار سخت ساکنان.

کارناتاکا شماره شده است به طور قابل توجهی پایین تر از در همسایه Telangana و ماهاراشترا. اما جهش از سه مرگ و میر, و نه جدید, موارد فقط به عنوان تسهیلات از مستند قوانین آماده به پا زدن در مارس 4 قرار می دهد یک علامت سوال در دولت کرونا استراتژی از hereon.

سه مرگ و میر گزارش شده از جمعه شامل شامل 69-سال-مرد ساکن Davanagere که در بيمارستان بستری شد در 28 آوریل با سابقه شدید تنفسی حاد بیماری (ساری) و تاریخ گذشته از دیابت و بیماری های قلبی. او روز جمعه درگذشت.

مرگ دیگری بود از 82-سال-مرد ساکن بیدر که در بیمارستان بستری شد در 27 آوریل شب ساری. او روز بعد درگذشت و آزمون در سرم یافت او را به مثبت بوده است برای Covid-19.

سوم مرگ بود از 63-سال-مرد مقیم بنگلور شهری منطقه با دیابت و فشار خون و کم کاری تیروئید و نارسایی کلیوی. او تا به حال شده است در دیالیز. مرگ او گزارش شده بود در صبح روز شنبه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله