(L-R): To Catch A Beautician (2020) ; I May Destroy You (2020)

(L-R): برای گرفتن یک ارایش وزیبایی (2020) ; من ممکن است شما را از بین ببرد (2020)
تصویر: VH1 (YouTube ), HBO (YouTube )

خوش آمدید به جمعه! این تریلر دستگیری نه تنها در خدمت به عنوان یک راه برای گرفتن تمام تریلر هایی که منتشر شد در این هفته آن را نیز یک راه عالی برای به یاد داشته باشید آنچه بعد از آن است که در طول خود انزوا. شما در حال خوش آمدید.

تبلیغات

این هفته قشنگ بسته بندی شده با محتوای جدید—ما در حال حاضر برجسته میشل اوباما مستند و تایلر پری نر همراه به Sistas, اما بیشتر وجود دارد! اجازه دهید آن را دریافت کنید.

من ممکن است شما را از بین ببرد (HBO; تاریخ انتشار: ژوئن 2020 [تاریخ دقیق در حال حاضر ناشناخته])

من ممکن است شما را از بین ببرد رسمی تیزر / HBO (یوتیوب)

برداشت اول: اول من کاملا هیجان زده برای Michaela Coel حرفه ای, از آنجایی که من برای اولین بار او را دیدم در آدامس. Coel بی باک در اجرای کمدی و هدایت هوشمند مکالمات در مورد جنسی آژانس. در این سری به نظر می رسد مانند Coel خواهد شد به بررسی این موضوع رضایت جنسی را در آزادی مطبوعات حرکت تفاوت بین “آزادی و بهره برداری.”

تبلیغات

بسکتبال شهرستان: در آب (Showtime; تاریخ انتشار: 15 مه سال 2020)

بسکتبال شهرستان: در آب (2020) Official Trailer / Showtime Basketball (یوتیوب)

برداشت اول: پس از موفقیت حرفه ای بازیکنان بسکتبال کوین دورانت (که در خدمت به عنوان یک تهیه کننده اجرایی این doc) ویکتور Oladipo, Michael Beasley, Markelle Fultz, Marissa کلمن جف سبز و کوین کوک, شاهزاده جورج (PG) County, Md. آمده است به شناخته شده به عنوان “مکه بسکتبال” را به عنوان آن را بومی کرده اند “ارائه سطل برای امریکا است.” به عنوان یک فن از مستند من همیشه شیفته به کشف ریشه چه چیزی باعث می شود یک ستاره…ستاره. چه در مورد خود تربیت خود را تحت تاثیر قرار سرسختی و قدرت ؟ این توضیحات به نظر می رسد به کشف که فقط.

بازگشت به خانه (آمازون نخست تصویری; فصل 2 تاریخ انتشار: 22 مه سال 2020)

بخانه تریلر / Amazon Prime ویدئو (یوتیوب)

برداشت اول: بیایید این را از راه نه این است و نه وابسته و بیانسه بازگشت به خانه. در واقع در حالی که Netflix مستند به ارمغان می آورد شادی خالص این سری است در رمز و راز ناآرامی و فتنه است. Janelle Monáe است پیوستن به دانشجوی سال دوم فصل و بلافاصله محوری به برخی از درام—شخصیت خود را (که نام ما آگاه نیست در عین حال) از خواب بیدار در یک قایق پارویی با هیچ حافظه که او چه کسی است و چگونه او وجود دارد. Oh shit.

تبلیغات

آخر خنده: جشن کمدی سیاه (WalkGood محصولات صفحه یوتیوب; تاریخ انتشار: در حال حاضر در دسترس)

آخر خنده تریلر / WalkGood Productions (یوتیوب)

برداشت اول: در سال 2015 اتین موریس فیلم برداری یک فیلم مستند کوتاه به عنوان بخشی از پایان نامه ارشد در دانشگاه درکسل. این برنامه شامل مصاحبه با برتری مانند Jackée Harry, Blair Underwood, مارلا گیبس Sheryl Lee Ralph (که اتین مادر!) و بیشتر آخر خنده ما را در سفر کردن خط حافظه در طول عصر طلایی سیاه طنزهای رنسانس. “من ساخته شده این فیلم در زمانی که سیاه و سفید کمدی به نظر می رسید که پژمرده. اگر چه پیشرفت های ساخته شده پس از من فیلم برداری این مستند من هنوز هم این باور وجود دارد بسیاری از و متنوع به گفته” اتین ارسال شده در Instagramامید به ارائه برخی از مطالب به تماشای در حالی که ما گیر تحت اقامت در خانه سفارش دهید. من به تماشای!

تبلیغات

برای گرفتن یک ارایش وزیبایی (VH1; تاریخ انتشار: May 25, 2020)

برای گرفتن یک ارایش وزیبایی تریلر / VH1 (یوتیوب)

برداشت اول: من به یاد داشته باشید روز از زندگی-تویت قسمت برای گرفتن یک درنده و این نشان می دهد این عنوان است که به وضوح یک ریف آن. Tamar Braxton و مشهور مو گورو جانی رایت باید یک ماموریت برای کمک به مردمی با botched مدل مو مقابله با این سبک که لبه های آنها اشتباه است. شکست خورده ارایش وزیبایی خواهد شد و سپس از طریق یک مو بوت کمپ به عنوان یک روش رستگاری است. خواهد Chris Hansen را cameo? من حدس می زنم ما را ببینید.

تبلیغات

انجمنها در هفته آینده! ایمن ماندن شستن دست های خود را و اجازه دهید من می دانم آنچه شما در حال binging این آخر هفته در نظرات. در آن منظور.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de