Illustration for article titled Trevor Noah Is Paying Daily Show Crew Furloughed by COVID-19 Out of His Own Pocket

عکس: مایک کاپولا (گتی ایماژ)

Trevor Noah مرا به یاد باراک اوباما در بسیاری از راه های. او نوشته شده است موفق خاطرات خود را در مورد تربیت و مخلوط هویت او را بسیار خوش صحبت و خوش تیپ با کمی بیرون زده گوش به نحوی است که مدیریت را به او نگاه کنید فقط بیشتر شایان ستایش و او به نظر می رسد مانند مرد نیمه شما فقط نمی تواند کمک کند اما می خواهم.

تبلیغات

اما به اندازه کافی از من Trevor Noah fangirling (هر چند اگر شما در حال خواندن این, Trevor شما باید با من تماس بگیرید). شما اصلا به حرف من برای آن است که او یک شخص سرد. به عنوان اولین گزارش با انواع آفریقای جنوبی کمدین پا کرده است تا در یک راه بزرگ برای حمایت از همکاران خود در روزانه نشان می دهد در طول زمان COVID-19 بحران است.

از انواع:

نوح است به اطلاع اعضای خدمه که او را ادامه خواهد داد به پرداخت حقوق خود را تا زمانی که تولید آغاز می شود به سطح شیب دار در صنعت تلویزیون.

“اینها کسانی هستند که در این نمایش با ترور از یک روز و کمک به او را در نمایش” یک منبع نزدیک به تولید می گوید انواع. “تروور است شخصا پوشش حقوق خود را تا زمانی که تولید کسب و کار باز می شود دوباره. او احترام خدمه اش فوق العاده و احساس آن را تنها حق است که آنها از طریق این با هم.”

تبلیغات

نوح ضبط شده است او کمدی مرکزی نشان می دهد از خانه پس از COVID-19 ضربه متحده در یک فرمت جدید به درستی با عنوان اجتماعی روزانه فاصله نشان می دهد با Trevor Noahبا برخی از کارکنان کمک از راه دور. با توجه به اجتماعی فاصله قوانین در محل در شهر نیویورک 25 خدمه که می خواهم معمولا در استودیو (دوربین اپراتورهای صوتی تکنسین مرحله مدیریت پرسنل) شده اند قادر به ادامه کار بر روی برنامه. تجلیل به نوح شخصا برای پوشش کسانی که خدمه’ حقوق.

اگر شما از طرفداران از نمایش روزانهخبر خوب: از راه دور نسخه گسترش خواهد یافت تا 45 دقیقه اولین بار در تاریخ است که حق رای دادن را اجرا خواهد کرد بیش از نیم ساعت را با توجه به تنوع است.

من در همه جای تعجب نیست که Trevor Noah بسیار پاسخگو به نیازهای مردم. صحبت از نیازهای…

Trevor? لطفا با من تماس بگیرید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

دانلود رایگان مقاله