واشنگتن: ما رگولاتور در روز جمعه اجازه اضطراری استفاده از مواد مخدر برای اولین بار است که به نظر می رسد برای کمک به برخی از COVID-19 بيمار بهبود سریع تر یک نقطه عطف در جستجوی جهانی برای درمان موثر در برابر coronavirus.

غذا و دارو پاک جلعاد علم را داخل وریدی دارو برای بيماران مبتلا به “بیماری شدید” مانند کسانی که دچار مشکلات تنفس نیاز به اکسیژن اضافی و یا هواکش.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام این خبر در کاخ سفید در کنار جلعاد مدیر عامل دانیل o’day و غذا و دارو کمیسر Stephen هان.

“این بود که در سرعت رعد و برق در نظر گرفتن چیزی تایید” گفت: هان, تماس با مواد مخدر “مهم بالینی در پیش است.”

FDA عمل پس از نتایج اولیه از دولت حمایت مطالعه نشان داد که داروی remdesivir کوتاه زمان برای بازیابی 31 درصد یا حدود چهار روز به طور متوسط برای بستری COVID-19 بيمار.

کسانی که با توجه به مواد مخدر قادر به ترک بیمارستان در 11 روز به طور متوسط در مقابل 15 روز برای گروه مقایسه شد. این دارو همچنین ممکن است کمک به جلوگیری از مرگ و میر, اما این اثر هنوز به اندازه کافی بزرگ برای دانشمندان برای اطمینان می دانم.

Dr Sameer Khanijo مهم مراقبت متخصص گفت که او می خواهد برای دیدن مطالعات بیشتر برای روشن شدن دارو بهره مند شوند.

“من فکر نمی کنم این درمان است اما من فکر می کنم آن شروع به نقطه ما در مسیر درست” گفت: Khanijo از ساحل شمالی بیمارستان دانشگاه در نیویورک است. “به عنوان یک جامعه آن را خوب به چیزی که کمک خواهد کرد که ساقه جزر و مد از این بیماری است.”

FDA گفت: نتایج اولیه از دولت مطالعه موجه جمعه تصمیم هر چند تنظیم کننده اذعان کرد: “وجود اطلاعات محدود شناخته شده در مورد ایمنی و اثربخشی استفاده از remdesivir.”

این دارو عوارض جانبی بالقوه شامل التهاب کبد و مشکلات مربوط به آن تزریق که می تواند منجر به تهوع و استفراغ تعریق و فشار خون پایین. اطلاعات در مورد دوز و پتانسیل مسائل ایمنی ارائه خواهد شد به پزشکان و بیماران FDA گفت.

موسسه ملی بهداشت, Dr Anthony Fauci گفت: این مواد مخدر را تبدیل به یک استاندارد جدید برای مراقبت به شدت بیمار COVID-19 بيمار. Remdesivir که بلوک آنزیم ویروس استفاده می کند به کپی آن مواد ژنتیکی است و تست شده بر روی افراد مبتلا خفیف تر بیماری است.

FDA مجاز دارو تحت اورژانس قدرت به سرعت به سرعت در دسترس بودن داروهای تجربی آزمایش و دیگر محصولات پزشکی در بهداشت عمومی بحران.

در زمان عادی FDA نیاز به “شواهد قابل توجهی” از مواد مخدر ایمنی و اثربخشی معمولا از طریق یک یا بزرگ تر دقت کنترل بیمار مطالعات. اما در طول بهداشت عمومی در شرایط اضطراری این سازمان می تواند چشم پوشیدن از آن استانداردها و نیاز به تنها یک درمان تجربی را سنگین تر بودن از مزایای بالقوه خطرات آن.

جلعاد گفت: آن را به کمک آن در حال حاضر در دسترس انبار دارو و ramping تا تولید را بیشتر. آن گفت: دولت آمریکا خواهد هماهنگی توزیع remdesivir به بخش هایی از کشور که به آن نیاز دارید.

هیچ مواد مخدر در حال حاضر مورد تایید FDA برای درمان coronavirus و remdesivir هنوز هم نیاز به تایید رسمی.

FDA می تواند تبدیل به مواد مخدر وضعیت به تایید کامل اگر جلعاد و یا محققان دیگر ارائه داده های اضافی از remdesivir ایمنی و اثربخشی.

“این است که بسیار اولیه مرحله بنابراین شما نمی خواهد انتظار می رود به هر نوع تایید کامل در این مرحله گفت:” کتی بورگس یک وکیل متخصص در FDA مسائل. “اما بدیهی است که آنها می خواهند برای دریافت این به بيماران به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است.”

FDA اجازه باریک استفاده از مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین برای بستری بیماران که قادر به شرکت در حال انجام مطالعات از دارو. مغلوب ساختن پیشی جستن بارها و بارها ترویج آن را به عنوان ممکن است COVID-19 درمان اما هیچ بزرگ, با کیفیت بالا, مطالعات نشان داده اند که مواد مخدر کار می کند که برای این مهم نگرانی های ایمنی.

FDA هشدار پزشکان در اواخر ماه گذشته در برابر تجویز دارو خارج از بیمارستان و یا تحقیقات تنظیمات با توجه به خطرات ناشی از گاهی کشنده قلب عوارض جانبی. آژانس های ساخته شده در این اطلاعیه پس از دریافت گزارش های جدید از صدمه و مرگ با دارو, است که همچنین مورد استفاده در درمان لوپوس و آرتریت روماتوئید.

دو مطالعات منتشر شده در جمعه اضافه کردن به نگرانی در مورد هیدروکسی کلروکین. بدحال COVID-19 بيمار با توجه به قرص های مبتنی بر مواد مخدر بودند در معرض ابتلا به ریتم قلب مشکلات و خطرات بسیاری نصب شده بود که آن را در ترکیب با یک آنتی بیوتیک های مطالعات یافت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله