Illustration for article titled Vice Presidents Staff Threaten Retaliation Against Reporter for Tweeting About Pence’s Mask Off Antics

عکس: جیم Mone (AP تصاویر)

معاون رئیس جمهور پنس را ندارد فن از حقیقت و یا حداقل حقیقت بودن به بیرون درز بیش از توییتر بنابراین در حال حاضر آنها را تهدید به اقدامات تلافی جویانه در برابر یک خبرنگار که توییتی که پنس را به مردم و خبرنگاران گفت: به پوشیدن ماسک در سفر اخیر خود به کلینیک مایو حتی اگر معاون رئیس جمهور که قرار بود کامل ماسک کردن.

تبلیغات

تصویری زنده از معاونت پنس تصمیم به پوشیدن ماسک خود:

بنابراین در اینجا داستان: در روز سه شنبه معاونت پنس (که ممکن است یا ممکن است یک ربات و در نتیجه روبات نیازی ماسک) در بازدید از کلینیک مایو که در آن او بود عکس به دنبال مانند بزرگترین سوراخ کون, در اتاق زیرا او تنها یک وجود بدون ماسک با وجود مینه سوتا کلینیک نیاز است که همه یک ماسک. شما حتی نمی توانید به CVS در محله من بدون ماسک لعنتی یک کلینیک است که معاملات با کوروناویروس.

تبلیغات

پنس, گیر افتاد, hella گه برای “ماسک کردن با آن ماسک کردن” شیرین کاری یک حرکت خود کارن (hahahahahahha او نام واقعی است کارن!) بگویید فاکس نیوز روز پنج شنبه بود چرا که او نمی دانست که او تا به حال به پوشیدن یک.

ببینید که در آن همه چیز روی حیله و تزویر منظورم این است که آنها دروغ گفتن چون “استیو هرمان را پوشش می دهد که کاخ سفید برای صدای امریکا پیشنهاد شده بود که بیشتر به داستان پس از کارن پنس مصاحبه.”

“همه ما که سفر با [پنس] اطلاع داده شد از @VP روز قبل از سفر که با پوشیدن ماسک مورد نیاز بود توسط @MayoClinic و برای آماده سازی بر این اساس” توییتی هرمانبود که با یک استخر از خبرنگاران در طول سفر, واشنگتن پست گزارش.

از پست:

توییت ظاهرا خشمگین پنس کارکنان که گفته هرمان که او نقض off-the-record نظر از یک برنامه ریزی یادداشت که فرستاده شده بود به او و دیگر خبرنگاران پیش از پنس سفر.

هرمان گفت که او مطلع White House Correspondents’ Association که پنس را ممنوع کرده بود او را از سفر بیشتر در نیروی هوایی دو اگر چه یک سخنگو در پنس دفتر بعد گفت فردا مدیران از هر مجازات شد و هنوز هم مورد بحث انتظار عذرخواهی از هرمان یا فردا.

فردا در ادامه به بحث با پنس کارکنان گفت: Yolanda لوپز, مدیر فردا اخبار مرکز. او گفت: آن روشن نیست چگونه معاون رئیس جمهور در نظر گرفته شده برای ادامه.

پنس مطبوعات, منشی, کتی میلرکاهش یافته است به نظر.

این موضوع با توجه به افرادی که درگیر این است که آیا هرمان را صدای جیر جیر نقض off-the-record نظر از یک برنامه ریزی سند از طریق ایمیل فرستاده دوشنبه شب توسط معاون رئیس جمهور به خبرنگاران گفت که برنامه ریزی برای سفر با پنس به درمانگاه.

یک کپی از سند به دست آمده توسط واشنگتن پست به صراحت اعلام کرد که ماسک مورد نیاز برای بازدید و دستور خبرنگاران به آنها را می پوشند. “لطفا توجه داشته باشید, کلینیک مایو است که نیاز به همه افراد سفر با معاونت پوشیدن ماسک” در این سند گفت. “لطفا یکی را می پوشند در حالی که در سفر است.”

تبلیغات

پنس می دانست که او نیاز به پوشیدن یک ماسک و او تصمیم گرفت به پوشیدن یک. آن را به عنوان ساده به عنوان آن است. چه پنس کارکنان ناراحت است در مورد این است که چگونه خود را maskless شیرین کاری نمی توان او را مانند یک maverick مایل به مبارزه نامرئی دشمن سر در آن در واقع او را شبیه یک پیرمرد بود که با پوشیدن یک ماسک (مگر اینکه البته او یک ربات!)

Illustration for article titled Vice Presidents Staff Threaten Retaliation Against Reporter for Tweeting About Pence’s Mask Off Antics

تبلیغات

خانواده نیاز به باز کردن چشم سوم خود را.

هنگامی که مورد پرسش پس از سفر خود در مورد اینکه چرا او نمی پوشیدن ماسک ، پنس به خبرنگاران گفت که او را آزمایش اغلب و است که او نمی پوشیدن یک طوری که او می تواند “صحبت می کنند به این محققان این باور نکردنی مراقبت های بهداشتی پرسنل و نگاه آنها را در چشم و می گویند با تشکر از شما” ارسال گزارش.

تبلیغات

پنس تیم نیست ناراحت ماسک شیرین کاری آنها ناراحت هستند که هرمان درز “رکورد” مواد و که خاموش و ضبط مواد این واقعیت است که هر کس گفته شد به پوشیدن لعنت ماسک که ثابت می کند من نقطه از یک قطعه زودتر از من به قلم تحت عنوان:

تبلیغات

پست اشاره می کند که وجود دارد این است که برخی از منطقه خاکستری بین چه مدت آن دستورات را به استخر خبرنگاران گذشته است.

“صدای جیر جیر من صحبت می کند برای خود” هرمان در بیانیه ای گفت: پس از گزارش. “ما همیشه و به شدت پایبند به حفظ کردن هر رکورد در کاخ سفید ارتباطات به خبرنگاران برای اهداف برنامه ریزی مربوط به تدارکات است که پیامدهای امنیتی قبل از حوادث. …. همه در کاخ سفید استخر خبرنگاران از جمله خودم و فردا همکاران این بسیار جدی است.”

تبلیغات

شما می دانید که الاغ بود و بر روی یک ماسک روز پنج شنبه است ؟ معاونت مایک پنس. او عینک یک در حالی که او در بازدید از یک “جنرال موتورز خودرو کارخانه در ایندیانا است که تبدیل به یک کارخانه ساخت هواکش برای بیمارستان ها در سراسر کشور” ارسال گزارش.

اما این ماسک می تواند بوده ام فقط برای نشان دادن اگر پنس است که در واقع یک ربات است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله