در یک عمل مطلق غیر انسانی یک 75 ساله زن مرده کنار جاده زمانی که روستاییان از شرق Narasapuram روستا در Singanmala مندل و خاص خود و بستگان شد ترس بیش از حد به لمس او مشکوک او را به یک Covid-19 بیمار است.

روستاییان مشکوک او Covid-19 زیرا او از Kurnool است که به طور جدی آسیب دیده منطقه است. Durgamma صاحب دو دختر شده بود و زندگی با یکی از آنها در Kothakota در حومه Kurnool شهرستان برای چهار ماه گذشته.

دختر آورده مادرش به روستا در یک autorickshaw در 28 آوریل برای جمع آوری سن بازنشستگی و بازگشت و در همان autorickshaw ترک مادر او در روستا.

این روستا در بخش کارکنان دریافتند که این زن آمد از Kurnool منطقه و هشدار افسر پزشکی از Singanmala مندل.

“اگر او تا به حال سابقه فلج و فشار خون او تا به حال هیچ نشانه ای از covid ویروس اما بستگان او پا به دور از او و حتی موفق به ارائه مواد غذایی” عضو بخش تیم گفت. این بخش تیم است که به او غذا و دارو گفت.

سمت چپ با هیچ حمایت او تا به حال یکی دیگر از فلج حمله و مرگ در جاده ها در روز جمعه. رهبر محلی Srirami ردی مداخله و متقاعد بستگان و دیگر روستاییان که Durgamma مرده بود به دلیل کشش بیش از حد و فلج و تا به حال هیچ علائم کرونا ویروس.

روستاییان و سپس سوزانده Durgamma و بستگان او در زمان هولوکاست.

Singanmala MLA Jonnalagadda Padmavathi قدردانی از تلاش های بخش sachivalayam کارکنان دفتر و تیم پزشکی را به آگاهی در میان روستاییان اما آن را خیلی دیر شده برای نجات این زن از یک مرگ بی رحمانه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله