سریککولم: Vavilapalle Lakhmi در راه برگشت به خانه 120 کیلومتر از Rayagada شهر در جنوب غرب Odisha تنها به مردم در محل حاضر به او اجازه دهد وارد خانه خود.

این منطقه جمع آوری J. Niwas, مطلع از گرفتاری او خواسته پلیس را به خانه او. زمانی که مردم محلی در اعتراض به ورود پلیس را تهدید به کتاب موارد در برابر آنها.

لاکشمی, 53, رفت و به Rayagada قبل از این مستند در تاریخ 22 مارس به حضور در یک تابع در بستگان او ، او گیر کردم وجود دارد و تا به حال هیچ وجه به بازگشت به خانه. زندگی همه تنهایی او ekes زندگی خود را کار به عنوان یک داخلی به کمک در محل Gujaratipeta.

ترس او را از دست او تصمیم گرفت به سفر بازگشت به خانه با پای پیاده پس از چندین تلاش بیهوده به هیئت مدیره کالا’ کامیون. پس از رسیدن به خانه او شوکه شده بود که همسایگان اجازه نمی دهد او را وارد خانه اجاره ای خود را. به عنوان او تا به حال هیچ جای دیگر به زندگی او رفت و به او و بستگان و خانه و صرف چند روز با آنها.

به عنوان آن را دشوار برای او میزبان او بیرون آمد و تازه و تلاش برای ورود به خانه او در آوریل 21. مردم محلی بلافاصله به اطلاع پلیس و مقامات بهداشتی. آنها او را به بیمارستان دولتی و انجام آزمایشات.

به عنوان گزارش های منفی بودند او مجموعه ای رایگان. این مقامات بهداشت تحویل گواهی و کاهش یافته است او را در خانه و در یک آمبولانس. اما مردم را در معرض تهدید صاحب خانه اجازه نمی دهد او را به خانه.

او در نهایت به بخش دبیرخانه اداره و حل و فصل کردن در ایوان. برخی از مردم حمایت خود را با دادن مواد غذایی خود را به طور منظم.

اما او اغلب دیده می شد گریه و درخواست مردم برای بازگشت او به خانه اجاره ای که در آن او زندگی کرده بود ،

گزارش از وضعیت اسفبار او deluged رسانه های اجتماعی, نقشه کشی Niwas توجه. جمع نیز خواسته مقامات به او ارائه جیره غذایی به اندازه کافی برای یک ماه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله