نمایش داده شد

واشنگتن — اضطراب برای بهبود اقتصادی رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آماده به میدان آمریکایی’ سوال در مورد تصمیم گیری توسط برخی از ایالت ها اجازه می دهد تا کسب و کارهای غیر ضروری به بازگشایی در حالی که کشورهای دیگر در مجازی مستند با توجه به کوروناویروس.

پس از بیش از یک ماه از بودن cooped در کاخ سفید مغلوب ساختن پیشی جستن از بازگشت از تعطیلات آخر هفته در کمپ دیوید عقب نشینی ریاست جمهوری در مریلند و برنامه ریزی برای شرکت در یک “مجازی” تاون هال میزبانی یکشنبه شب توسط Fox News Channel از داخل یادبود لینکلن.

“امیدوارم کشور ما به زودی ترمیم,” مغلوب ساختن پیشی جستن است. دستورالعمل های فدرال است که تشویق مردم به ماندن در خانه و عمل اجتماعی فاصله منقضی شده اواخر هفته گذشته است.

بحث ادامه داد: بیش از حرکت توسط فرمانداران برای شروع بازگشایی دولت در اقتصاد است که چهار بعد از مراکز خرید و سالن ها و دیگر غیر ضروری کسب و کار دستور داده شد بسته در تلاش برای آهسته کردن یک ویروس است که بیش از کشته 66,000 آمریکایی ها با توجه به شمارش مرگ و میر گزارش شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

اقتصاد آمریکا دچار کاهش در 4.8 ٪ نرخ سالانه از ژانویه تا مارس دولت تخمین زده شده هفته گذشته. این بیشترین فصلنامه رها کردن پس از بحران مالی 2008.

حدود 30.3 میلیون نفر ثبت برای کمک بیکاری در شش هفته پس از وقوع کارفرمایان مجبور به تعطیل و بریده بریده خود حقوقی واجد شرایط. این بدترین رشته از اخراج در تاریخ ثبت شده.

مغلوب ساختن پیشی جستن روشن ساخته است که او می خواهد در این کشور بازگشایی شد.

“من مانند متحده باز کردن. آنها باز خواهد شد” رئیس جمهور روز جمعه گفت که او در سمت چپ کاخ سفید برای کمپ دیوید. “آنها در حال رفتن برای باز کردن با خیال راحت و به سرعت من امیدوارم که ما به کشور ما است.”

لری Kudlow تهمت را بالا مشاور اقتصادی روز یکشنبه پیش بینی “دیدنی 2021” — با “حق مجموعه ای از سیاست” — در بالای یک جهش از ژوئیه تا دسامبر این سال است. او گفت: در سی ان ان “وضعیت اتحادیه” که دولت “مکث” به نقد و بررسی اثربخشی تریلیون اقتصادی امداد هزینه های قبل از ساخت هر گونه تصمیم گیری در مورد اینکه آیا کمک های اضافی مورد نیاز است. مجلس نانسی پلوسی D-کالیفرنیا روز پنجشنبه گفت که دولت های ایالتی و محلی به دنبال به $1 تریلیون دلار برای coronavirus هزینه

سنا برنامه ریزی برای بازگشایی دوشنبه با وجود این واشنگتن در منطقه است ادامه داد: وضعیت به عنوان یک ویروس نقطه داغ و با منطقه هنوز تحت stay-at-home سفارشات. خانه توقیف باقی می ماند. این بیماری همه گیر است مجبور به تغییرات بزرگ در سنت محدود دیوان عالی کشور: قضات خواهد شنیدن استدلال آغاز و تا روز دوشنبه از طریق تلفن برای اولین بار از الکساندر گراهام بل اختراع اختراع خود را در سال 1876.

کنگره جمهوری خواهان مقاومت در برابر تماس با دموکرات ها برای اورژانس هزینه برای دولت و دولت های محلی که جریان درآمد اما خشک شده در هفته های اخیر. ایران است که به شمارش در این کشور بازگشایی و ارتجاعی وعده داده شده توسط مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان بهترین امید برای ممانعت از دیگری دور از ویروس کمک کند.

Fox News Channel گفت: بینندگان خواسته شد برای ارسال سوال در مورد بازگشایی این کشور به شبکه را حساب Twitter, Facebook و Instagram برای یک شانس به نظر می رسد ملی پخش.

تهمت شرکت در یک رویداد مشابه حمایت شده توسط ایسنا در تاریخ 5 مارس در اسکرانتون.

Kayleigh McEnany جدید مطبوعاتی کاخ سفید, منشی, بسته, او اولین جلسه رسمی روز جمعه با وعده تاون هال خواهد بود “نمی تواند-از دست تلویزیون است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله