آزمایش خون کمک تشخیص سرطان قبل از علائم مطالعه می یابد

برای اولین بار یک آزمایش خون نشان داده شده است برای کمک به تشخیص بسیاری از انواع سرطان در یک مطالعه هزاران نفر از مردم با هیچ تاریخ و یا علائم بیماری است.

آزمون هنوز هم تجربی. حتی طرفداران آن می گویند آن نیاز به بهبود است و روز سه شنبه نتایج ایده آل نیست. در عین حال آنها نشان می دهد چه مزایا و اشکالاتی ممکن است از استفاده از این ژن بر اساس آزمایشات به نام مایع بیوپسی در روال مراقبت — در این مورد با اسکن PET برای تایید یا رد مشکوک به تومور.

“ما فکر می کنیم که آن را عملی” گفت: Nickolas پاپادوپاولوس یک دانشگاه جانز هاپکینز دانشمند که کمک به توسعه آزمون. استفاده از آن همراه با استاندارد روشهای غربالگری “دو برابر سرطان که تشخیص داده شد” در این مطالعه ،

اما در این آزمون نیز از دست رفته بسیاری از سرطان ها از آن یافت می شود و مطرح شده برخی از آلارم کاذب که منجر به غیر ضروری را پیگیری میکنند. آن را تنها در مورد زنان 65 تا 75 سال و نیاز به سعی در مردان در سنین دیگر و متنوع تر شدند.

“این است که در جایی که آن می تواند مورد استفاده قرار امروز,” دکتر گفت: Len Lichtenfeld معاون افسر ارشد پزشکی برای انجمن سرطان آمریکا. “آن نیاز بسیاری از مطالعات نشان می دهد ارزش” از جمله این که آیا آن را بهبود می بخشد و او گفت:.

نتایج منتشر شده در مجله علوم و بحث و گفتگو در انجمن آمریکایی تحقیقات سرطان کنفرانس که برگزار شد حاضر به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

بسیاری از شرکت ها در حال کار بر روی مایع بیوپسی که به دنبال DNA و دیگر چیزهایی که تومور ریختن به خون سعی کنید برای پیدا کردن سرطان در مرحله اولیه است. این تست ابداع شد و توسط هاپکینز پزشکان که با تشکیل یک شرکت رشد زودتر تشخیص Corp. برای توسعه آن با سوم سنگ سرمایه گذاری های بیوتکنولوژی امور مالی شرکت.

تا به حال این چند تشخیص سرطان شده است تست شده بر روی نمونه خون از افراد با و بدون سرطان به برآورد خود را از دقت و صحت. این مطالعه جدید برای اولین بار بود “جهان واقعی” آزمون در روال مراقبت های پزشکی پس بیماران از طریق عمل جراحی و یا درمان های دیگر برای دیدن چگونه آنها شانس.

نزدیک به 10 ، 000 زنان 65 تا 75 سال با هیچ سابقه ای از سرطان شدند از طریق Geisinger نظام سلامت در پنسیلوانیا و نیوجرسی. چرا که برخی از کشنده سرطان ها مانند سرطان تخمدان هیچ آزمایش غربالگری در حال حاضر و زنان در این گروه سنی بیشتر در معرض خطر سرطان هنوز جوان هستند به اندازه کافی برای بهره مندی از پیدا کردن آن را در اوایل پاپادوپاولوس گفت.

آنها را تشویق به ادامه به طور منظم نمایش مانند ماموگرافی و colonoscopies شدند و با توجه به آزمایش خون تکرار شد اگر يافتههای پژوهش حاکی از سرطان است. اگر تست دوم هم مشکوک بود به آنها داده شد کل بدن پت-سی تی اسکن و تصویربرداری آزمون که در اطراف هزینه $1 ، 000 و می تواند نشان می دهد محل از هر گونه تومورها است.

پس از یک سال 96 سرطان تشخیص داده شده بود. معمول نمایش یافت 24 و آزمایش خون کمک در پیدا کردن 26 دیگران است. باقی مانده 46 مورد یافت شد: از آنجا که علائم به نظر می رسد و یا سرطان کشف شد, در راه های دیگر مانند تصویربرداری آزمون برای دلایل مختلف.

آزمایش خون “ساخته شده واقعی تفاوت در کشف سرطان در تعداد کمی از بیماران” در زمان هفت ماه به طور متوسط و led 1% از زنان برای به دست آوردن یک حیوان خانگی اسکن آنها معلوم نیست به نیاز Lichtenfeld گفت.

آزمایش خون کمک آشکار شش سرطان تخمدان, از جمله یکی در رزماری Jemo و 71 آرایشگاه و ورزش مربی که زندگی در نزدیکی Hazleton در غرب پنسیلوانیا است.

“من هرگز شناخته شده … من چیزی احساس” قبل از فوتبال به اندازه تومور پیدا شد, او گفت:. جراحان قادر به حذف آن و او در حال نظارت است و در حال حاضر.

آلبرتو Bardelli یک متخصص سرطان در دانشگاه تورین در ایتالیا که مورد بحث و مطالعه در این کنفرانس آن را به نام “فوق العاده” و گفت: این نشان می دهد یک راه برای حرکت مایع بیوپسی به مراقبت های معمول.

آزمون هنوز هم نیاز به بهبود اما “می تواند تبدیل به بسیار ارزشمند است.”

این پژوهش از بودجه توسط بنیادها و کمک های مالی دولت. بسیاری از رهبران مطالعه باید وابستگی مالی به رشد و یا دیگر شرکت های مرتبط با کار و دانشگاه جانز هاپکینز دارای برخی از حقوق ثبت اختراع.

برخی از شرکت ها ممکن است به دنبال به بازار مایع بیوپسی تحت قوانین اجازه می دهد که آزمون های خاص به فروش می رسد بدون فدرال غذا و داروی آمریکا تایید.

رشد مدیر عامل شرکت دیو دلی گفت: این شرکت قصد دارد یک بزرگتر قطعی مطالعه و متعهد به کار با FDA, اما که “همه گزینه ها روی میز” برای توسعه آزمون.

هزینه نشده است تصمیم گرفت او گفت: اما خواهد بود “صدها دلار در نه هزار است.”

__

Marilynn Marchione می تواند به دنبال در توییتر: @MMarchioneAP

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر