های روز, دکتر تیموتی روچ مشغول به کار در بیمارستان غربالگری بیماران برای نشانه هایی از coronavirus.

شب او را در انزوا در زیر سقف خود را گوش دادن به صدای خود را از صدای کودکان از طریق دیوار.

“آن شکست قلب خود را کمی زمانی که آنها می خواهم گریه در وسط شب” گفت: روچ داخلی متخصص پزشکی در M بهداشت فرویو سیستم که کار با کروناویروس بیماران به معنای هفته دور از همسر و دو پسر.

این است که قیمت برخی از ما پرداخت برای حفاظت از بقیه از ما.

خود نوزاد, Liam است 2 ماه, متولد به بیماری همه گیر.

برادر بزرگ توماس 2½ می دانست که پدرش در خانه بود در پشت درهای بسته یک چهره خندان بر روی صفحه نمایش خواندن داستان.

“او می دانست که من انجام این کار را به افراد دیگر زندگی بهتر” روچ گفت. “من [به او گفت] که افراد دیگر نیز همین کار را انجام.”

برخی از مینه سوتا پزشکان و پرستاران در حال زندگی کردن اتاق های هتل ها در حال حاضر. خانه سالمندان و مراقبان می دوخت خود را در ماسک. فروشگاه مواد غذایی کارمندان هستند مطابق با هر سطح در نزد تلاش برای محافظت از ما را از آشکار و سازمان ملل متحد-handwashed.

روچ خانواده حل و فصل را به یک روال در پایان هر شیفت بیمارستان. به عنوان روچ رهبری به خانه اش در بلین همسرش — همچنین یک پزشک پر شده, در یک سطل با آب گرم و صابون آب.

دکتر Alesha روچ OB-GYN خانه در مرخصی زایمان چپ سطل در گاراژ و عقب نشینی بازگشت به خانه با کودکان.

“این برای تلفن های موبایل وحشتناک” تیموتی روچ گفت: خود را پس از کار زدايي روال “اما من نوار را به من بوکسورهای. من با استفاده از آب گرم و صابون که همسرم قرار می دهد قبل از من به خانه و من در واقع شستشو را در گاراژ قبل از من پا در خانه است. و پس از آن من به طور مستقیم از گاراژ به دوش جایی که من دقیق تر از پاک شدن.”

سپس او به رهبری به جداسازی اتاق خواب آنها مواجه نگردند با یک یخچال کوچک.

این فرویو سیستم که شامل اختصاص داده شده COVID-19 مرکز مراقبت در بتسدا در بیمارستان بستری حداقل 300 بيمار مبتلا به کروناویروس — حدود یک سوم از تمام بيماران بیمار به اندازه کافی به نیاز به بستری در مینه سوتا است. روچ دیده بود از نزدیک چه این ویروس می تواند انجام دهد.

“شما واقعا باید به بیش از حد محافظ در این زمان,” او گفت:. “انجام بیشتر و نه کمتر است رفتن به دریافت کار انجام می شود … مردم باید به فکر از جایی که آنها هستند و آنچه آنها انجام می دهند و چگونه به کاهش خطر ابتلا به خود و در نهایت به دیگران است.”

روچ مشغول به کار بر روی بیمار تحت بررسی خدمات برای یک هفته تلاش برای شناسایی coronavirus موارد است. برخی از بیماران در آمد و نفس نفس زدن و سرفه برخی از آنها در معده ناراحتی برخی از در آمد با خارش است. برخی از آنان در COVID-19. بسیاری از نیست.

چهارده روز پس از آخرین شناخته شده در معرض قرار گرفتن او در سمت چپ اتاق خواب راه می رفت به آشپزخانه و یک لیوان شیر در انتظار زمانی که توماس در آمد برای صبحانه.

“من فکر نمی کنم ما در سمت چپ هر یک از دیگر طرف در تمام طول روز گفت:” روچ در حال حاضر به بازی با توماس در حیاط و یا حتی درمان او را به یک درایو را از طریق کارواش.

Minnesotans باید تحسین کارگران خط مقدم از درگاه خود را و باران بیمارستان با محصولات پخته شده است.

اگر شما به دنبال برای ملموس تر راه به می گویند با تشکر از شما برای فداکاری از هفته گذشته و برای فداکاری آمده است فرویو یکی از بسیاری از بیمارستان سیستم درخواست برای کمک های مالی از N95 ماسک و انزوا لباس. بیمارستان ها نیز به درخواست برای کمک های مالی از iPads ها برای کمک به بیماران در انزوا ماندن در تماس با عزیزان خود.

طولانی نیست پس از صخره خانواده پیوست کمی توماس شروع به درخواست پدر خود را که آیا او می خواهم برود دوباره.

“او بسیار نگران است که” روچ گفت. “من امیدوار هستم جواب این است که در نهایت بود اما آن بستگی دارد در چه مدت COVID چوب در اطراف.”

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله