سیاه, جوانان در شیکاگو شد و در حال حاضر کمی با احتیاط از شهردار لری Lightfoot, اولین شهردار برای این شهر است که یک زن سیاه و سفید و عضو جامعه تجاوز. در طول تاریخی شهرداری کمپین فعالان جوان اغلب در زمان Lightfoot به وظیفه در مورد اینکه او چگونه خواهد اطمینان بیشتر پاسخگویی در اداره پلیس شیکاگو داده شده در پس زمینه خود را به عنوان رئیس پلیس مدیره در یک شهر مملو از موارد پلیس به قتل سیاه و پوشش آن.

تبلیغات

این تاریخ ممکن است کمک به توضیح در دوربین برشته شهردار Lightfoot کردم این آخر هفته هنگامی که او قدم به یک گروه از نوجوانان در یک زمین بازی در شیکاگو شرق گارفیلد پارک محله در حالی که حمایت همراهان از پلیس و کل باند از افراد دیگر است. شهردار ممکن است تلاش برای کانال نقش حزب Pooper خاله او شده است بازی در یک زبان-در-گونه های آنلاین به یاد مردم به ماندن در داخل در ایلینویز’ پناهگاه در محل سفارش با توجه به COVID-19.

اما اگر شهردار Lightfoot در تلاش بود برای ایجاد یک الگوی رفتاری لحظه آن را کاملا کار در حمایت از کودکان و نوجوانان را بیش از حد با مهربانی به او قوی دست به روش. خودتان ببینید در این ویدیو از تعامل به اشتراک گذاشته شده در توییتر:

تبلیغات

در حال حاضر من برای اولین بار به می گویند که جوانان باید احترام بزرگان خود را و است که مردان جوان به ویژه باید به صحبت می کنند به زنان با احترام. من هم درک نگرانی بسیار واقعی است آب و هوا در شیکاگو و مکان های دیگر در سراسر کشور با تجربه در این آخر هفته وسوسه مردم را به فراموش نکنید که ما هنوز هم نیاز به اجتماعی فاصله.

اما من هم نمی توانم بگویم که من نمی خندند “baldheaded الاغ.”

در ضمن GoodKidsMadCity یک گروه از جوانان در مبارزه برای پایان دادن به خشونت در شهرستانها از طریق منابع بیشتر در جوامع خود به جای پلیس ساخته شده یک نقطه خوب در پاسخ به شهردار در دوربین برشته. روز قبل از شهردار Lightfoot سعی در ایجاد یک نمونه از در که زمین بازی یک جمعیت عمدتا سفید معترضان شده بود ارسال شده در شیکاگو مرکز شهر منطقه هجوم اقامت در خانه سفارش:

Protestors against the coronavirus shutdown in front of a James R. Thompson Center on May 1, 2020 in Chicago

معترضان در برابر coronavirus خاموش شدن در مقابل یک James R. Thompson مرکز در تاریخ 1 مه سال 2020 در شیکاگو
عکس: کمیل Krzacynski (خبرگزاری گتی ایماژ)

“او نمی گفت که آنها سنجش برای رفتن به صفحه اصلی و یا که آنها ممکن است آلوده آنها Mommas,” GoodKidsMadCity توییتی. “اما او دود برای بچه ها چند؟”

شما نمی توانید می گویند بچه ها نمی شد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de