سرینگر: سرهنگ و یک سرگرد در میان پنج پرسنل امنیتی کشته در برخورد با تروریست ها در یک روستا در شمال کشمیر را Handwara منطقه, مدیر کل پلیس Dilbagh سینگ گفت: در روز یکشنبه.

“غم به اطلاع رسانی است که پنج شجاع پرسنل از جمله سرهنگ Ashutosh Sharma, عمده Anuj Sood و زیر بازرس از JKP شکیل قاضی شهید شدند در حین انجام وظیفه” سینگ گفت PTI.

او گفت که سرهنگ و تیم خود را با شجاعت نجات غیرنظامیان به گروگان گرفته شده توسط تروریست ها. دو تروریست کشته شدند در روبرو می شوند.

دادن اطلاعات ارتش گفت: بر اساس اطلاعات ورودی که تروریست ها گروگان گرفتن برخی از شهروندان در یک خانه در Changimulla در Handwara از Kupwara منطقه یک عملیات مشترک راه اندازی شد توسط ارتش و جامو و کشمیر ،

یک تیم متشکل از پنج ارتش و پرسنل پلیس وارد منطقه هدف اشغال شده توسط تروریست ها به تخلیه غیر نظامیان و موفقیت extricated آنها را گفت.

اما در طول روند این تیم آمد در زیر حجم سنگین آتش با تروریست ها و متعاقب آن درگیری دو تروریست ها حذف شدند و پنج پرسنل ارتش و یک پلیس کشته شدند در خط وظیفه ارتش گفت.

تروریست ها بر این باور هستند که آمده اند به Handwara به دریافت یک نفوذ گروه از پاکستان اشغال کشمیر, مقامات گفت.

علاوه بر سرهنگ Ashutosh Sharma و عمده Anuj Sood دیگر پرسنل ارتش کشته در برخورد شناخته شدند Naik راجش و لنس Naik دینش.

دگروال Sharma شد و افسر فرمانده از 21 Rashtriya تفنگ و شده بود مدال شجاعت دو بار در کشمیر.

یک تاج گل-تخمگذار مراسم برگزار خواهد شد در اینجا پس از آن گردنه شارما بدن خواهد بود پرواز به بلندشهر در اوتار پرادش و از عمده Sood به Chandigarh, مقامات گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله