مکزیک — شهرستان برای قاچاقچیان مواد مخدر علاقه مند در گرفتن در فنتانيل, کسب و کار, همه جاده ها هنگامی که منجر به ووهان.

آلاینده های صنعتی شهرستان ساخته شده است در امتداد رودخانه یانگ تسه در شرق و مرکزی چین شناخته شده است برای تولید آن از مواد شیمیایی از جمله مواد مورد نیاز برای طبخ فنتانيل و قدرتمند دیگر مصنوعی و مواد مخدر.

فروشندگان وجود دارد حمل مقادیر بزرگ در سراسر جهان است. بزرگترین مشتریان بودند کارتل های مواد مخدر مکزیکی که در آغوش فنتانيل در سال های اخیر به دلیل آن است که ارزان تر و آسان تر به تولید بیش از هروئین.

اما رمان coronavirus پدید آمده است که در ووهان در اواخر سال گذشته و قبل از گسترش در سراسر این سیاره دارای طرح میتوانست به فنتانيل زنجیره تامین باعث یک اثر موج دار شدن است که قطع به سود قاچاقچیان مکزیکی و محور بالا خیابان قیمت دارو در سراسر ایالات متحده است.

چند صنایع — قاچاق یا نه — شده اند صدمه ندیده با این بیماری همه گیر است که طرح میتوانست به اقتصاد جهانی و کشته شدن بیش از 190,000 مردم در سراسر جهان است.

به تجارت مواد مخدر که متکی بر جنبش ثابت کالا و مردم شده است مانع با مستندات سفر ممنوعیت و دیگر تلاش ها برای مهار ویروس به گفته مقامات دولتی محققان دانشگاهی و قاچاقچیان مواد مخدر.

مکزیکی تولید فنتانيل و متامفتامین به نظر می رسد به خصوص ضربه سخت.

هر دو داروهای ساخته شده با پیش ماده شیمیایی است که به طور معمول فرستاده شده در هواپیما و یا کشتی های باری از چین که در آن با وجود آمریکا و فشار به بان آنها همچنان به فروش می رسد از نظر قانونی.

که زنجیره تامین شد, تعطیل در ژانویه هنگامی که مقامات در ووهان تصویب یک مستند است که ساکنان مجبور به ماندن در داخل برای بیش از دو ماه است.

در ماه فوریه پس از یک تولید کننده عمده مواد شیمیایی بسته فروشندگان شروع به نوشتن عذر خواهی در سایت های آنلاین که در آن مواد شیمیایی به طور معمول به فروش می رسد گفت: لوئیس شلی استاد دانشگاه جورج میسون که آهنگ جهانی فنتانيل تولید.

“آنها گفتند:” ما در حال تولید و یا فروش و یا حمل و نقل,’, ” او گفت:.

لوگان Pauley یک محقق در C4ADS یک واشنگتن-بر اساس اتاق فکر متمرکز در جرایم امنیتی نیز متوجه کاهش در تبلیغات برای فنتانيل پیش سازهای. او گفت: فروشندگان روشن به فروش محصولات دیگر از جمله ماسک و داروهای ضد مالاریا است که برخی از پزشکان و سیاستمداران در ابتدا امیدوار بود کمک به درمان coronavirus.

کاهش صادرات را ترک کرده است برخی از مواد مخدر در مکزیک تولید کنندگان با کمتر دسترسی به مواد شیمیایی مورد نیاز.

همزمان کارتل مواجه شده اند یکی دیگر از چالش عظیم: محدودیت های جدید در ورود به ایالات متحده — بزرگترین بازار به صورت غیر قانونی مواد مخدر.

به طور معمول بیش از یک میلیون نفر عبور از مرز ایالات متحده و مکزیک از نظر قانونی هر روز. اما این تعداد کاهش یافته است به طور قابل توجهی از ماه مارس که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از مرز بسته به همه غیرضروری ترافیک, کاهش فرصت های شغلی برای کارتل قاچاق مواد مخدر در شمال.

برخی از کارتل ها در حال صدمه زدن به مالی گفت: Falko ارنست, یک تحلیلگر ارشد در گروه بین المللی بحران. او گفت که او تا به مصاحبه اعضای باند که شکایت دارند که کارتل کارفرمایان پرداخت نمی شود حقوق خود را.

“آنها در حال گفت که کسب و کار بد است که منابع مالی نیست, جریان یکنواخت,” او گفت:.

عوامل دیگر نیز صدمه زدن به جرم و جنایت سازمان یافته. کارشناسان می گویند قرنطينه آهسته حرکت کوکائین از آمریکای جنوبی تا مکزیک و آسیب حقوقی صنایع مانند آووکادو تجارت که از آن کارتل گرفتن پول. در همین حال رکود جهانی قیمت نفت شده است یک ضربه به باندهای که فروش به سرقت رفته و بنزین است.

که از دست دادن درآمد می تواند تشدید خشونت در مکزیک که دیدم 2,585 قتل در ماه مارس بیش از هر ماه در نزدیک به دو سال است.

در ایالات متحده کاهش تولید مواد مخدر و کمتر قاچاق در سراسر مرز به نظر می رسد که منجر به افزایش قیمت های خرده فروشی.

Kameron Korte سخنگوی سن دیگو میدان تقسیم ایالات متحده در آژانس مبارزه با مواد مخدر گفت: فنتانيل قرص در منطقه در حال حاضر در فروش برای $7 هر یک از $5 چند ماه پیش.

میانگین هزینه متامفتامین افزایش یافته است از 1000 $در هر پوند به 1,400 دلار در هر پوند, او گفت:.

مشابه افزایش قیمت ها شده اند در دیگر نقاط کشور است.

مصرف کنندگان مواد مخدر باید بیدارم در مورد افزایش قیمت ها در انجمن ها آنلاین. در هیئت مدیره پیام در وب سایت Reddit یک نفر شکایت کرده است که قیمت فنتانيل قرص در ققنوس تا به حال نزدیک به دو برابر شده است. “مرز بسته = کمتر قاچاق” آن را گفت.

با وجود آن, دارو و درمان, کارشناسان می گویند که آنها در حال دیدن یک افزایش استفاده از مواد مخدر.

جفری هلند اجرا می شود که یک غیر انتفاعی و مرکز توانبخشی در آلبوکرک گفت: اضطراب در مورد این بیماری همه گیر و رکود اقتصادی قوی ماشه. آن را کمک نمی کند که معتادان گمنام جلسات و دیگر برنامه های بازیابی منتقل شده اند حاضر, او گفت:.

“این فرهنگی است تروما در مقیاس جهانی” او گفت:. “و هنگامی که مردم بیشتر اضطراب آنها به نوبه خود به الکل و مواد مخدر.”

کشور مواد مخدر بحران آغاز شد بیش از یک دهه پیش با تجویز مسکن و هروئین اما در سال های اخیر از آن شده است توسط فنتانيل.

در سال 2018 بیش از 31,000 نفر در ایالات متحده درگذشت پس از مصرف فنتانيل و یا یکی از آن نزدیک شیمیایی بستگان با توجه به مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری. هیچ داروی دیگر در تاریخ مدرن است منجر به کشته شدن چند نفر در یک سال.

هلند گفت که او را دیده اند هیچ نشانه ای از رکود در نیومکزیکو در طول بیماری همه گیر.

“فروشندگان مواد مخدر هنوز در حال رانندگی در اطراف و آنها هنوز هم فروش از خانه های خود را,” او گفت:.

Jaime لوپز-ارندا مکزیکی تحلیلگر امنیتی گفت که قاچاقچیان مواد مخدر هستند و عادت کرده اند به اختلال در زنجیره تامین و آنها را به گزاف گویی از همه گیر همان راه آنها دوباره بجای اول برگشتن از کارتل اختلافات و یا اجرای قانون سرکوب.

“این بخشی از چرخه کسب و کار,” او گفت:. “این هرگز یک بازار با ثبات است. قاعده این است که نزاع و درگیری است.”

در مکزیک شده است وجود دارد برخی از شواهد که کارتل شده اند در تلاش برای وفق دهند.

میگل فرشته وگا یک روزنامه نگار و کارشناس در کارتل سینالوآ گفت: چند داروی تولید کنندگان باید به او گفت که تلاش ها — که تا کنون ناموفق — برای ساخت پیش ساز مواد مخدر نیاز به فنتانيل و متامفتامین در مکزیک است.

ووهان به پایان رسید آن 76 روز مستند در مارس 8, و بسیاری از شهرستان را 11 میلیون نفر بازگشته اند به کار. با توجه به شلی برخی از وب سایت های آنلاین در حال حاضر از سر گرفته فروش فنتانيل مواد تشکیل دهنده.

بن Westhoff که سفر به ووهان در سال 2018 در حالی که تحقیق در مورد تجارت مواد مخدر برای او کتاب “فنتانيل, Inc.” گفت: این احتمال وجود دارد که کارتل مکزیکی در حال حاضر طراحی بیشتر انعطاف پذیر در زنجیره تامین.

تنها دلیل آنها با اتکا بر تولید کنندگان چینی برای پیش ساز مواد شیمیایی در گذشته به دلیل آن آسان بود, او گفت:. “دلیل آنها به خرید این مواد از چین است و دلیل این همه خرید چیز از چین: به دلیل آن ارزان است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله