بمبئی: با 1,008 جدید Covid-19 موارد شناسایی شده در ماهاراشترا در جمعه دولت شاهد کمترین تک روز پرش در 24 ساعت در نظر گرفتن شمارش به 11,506. با 26 مرگ و میر, مرگ و میر افزایش به 485 دولت در بخش بهداشت و درمان گفت. با این حال 106 بيمار مرخص پس از بهبودی.
 

دولت در بخش بهداشت و درمان اظهار داشت: از مجموع مرگ و میر ده مرگ و میر ثبت شد در شهر پونا پنج در بمبئی سه جالگاون منطقه و هر پونا منطقه Sindhudurg, بیواندی قهوهای مایل به زرد, ناندید, Aurangabad و اوسا در طول روز. پانزده نفر از 26 نفر که فوت کرده بود در معرض خطر بیماریهای همراه (موجود در مسائل مربوط به سلامت) در این بیانیه گفت:
 

وقتی پرسیده شد که با توجه به افزایش ناگهانی در موارد مثبت به مقامات بهداشت گفت, فشرده, تماس, ردیابی, تست و quarantining در معرض خطر افراد کمک کرده و به طور مداوم بالا اعداد.
 

Dr Anup کومار Yadav, کمیسر, (رفاهی) و مدیر ملی بهداشت ماموریت Maharashtra گفت: “آن بسیار مسری بیماری بنابراین ما در انگشتان پا, اما با توجه به دیر تماس ردیابی چندین مورد گزارش شده است. ذکر شده است که مردم در حال پنهان کردن تماس خود را ردیابی مسیر. با این همه وضعیت را حتی سخت تر است. مردم باید به جلو آمده و خود را مورد آزمایش قرار اگر علائم اصلی هستند اشاره کرد.”
 

او افزود: “وجود دارد گروه های مختلف مردم که از untraced جمعیت اما نکته خوب این است که بسیاری از آنها در آینده به طور داوطلبانه برای آزمایش و سلامت ما افسران متوجه است که آنها اطلاعات تماس موجود مثبت بیماران”. با توجه به تجزیه و تحلیل داده ها از مثبت بیماران در ماهاراشترا آموزش پزشکی و داروهای گروه (MEDD), 81 درصد از دولت بيماران بدون علامت هستند.
 

به ویژه اگر چه این موارد در حال افزایش میزان مرگ و میر در ماهاراشترا است فرو بردن.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله