دموکراتیک چالش سهامداران به Rep. Ilhan عمر

در کنگره ایالات متحده Ilhan عمر خود را راه اندازی فعالیت های سیاسی با یک underdog برنده شدن بیش از یک شناخته شده همکار دموکرات. در حال حاضر او را در مواجهه با یک رقیب در تلاش برای بیرون کشیدن همان نوع ناراحت است.

پس از آشفته ترم برای اولین بار در کنگره Omar چهره به طور غیر منتظره ای قوی اولیه از چالش های سیاسی تازه وارد Antone Melton-Meaux یک وکیل حرفه ای و واسطه که وعده داده مشترک بیشتر سبک برای مینیاپولیس مبتنی بر کنگره صندلی است که در DFL دست از سال 1963.

سیاسی handicappers انتظار Omar, 37, برای حفظ حمایت از DFL نمایندگان حزب در اواخر این ماه. اما Melton-Meaux 47 که مطرح است بیش از 400.000 دلار برای خود نوپای کمپین در نظر دارد مسابقه به مینه سوتا Aug. 11 اولیه و گسترده تر مجموعه ای از رای دهندگان.

مرحله نهایی مسابقات برجسته عمر را طوفانی اول 16 ماه در کنگره جایی که او تاسیس خودش را به عنوان یک ملی عمدهای در حزب چپ یک فویل برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و یک میله رعد و برق اختلاف پوشا از اسرائیل نفوذ در سیاست آمریکا به خوبی به اطلاع عموم طلاق و ازدواج مجدد به مشاور سیاسی.

چالش های اصلی در برابر اعضای کنگره نادر در مینه سوتا و حتی بیشتر به ندرت موفقیت آمیز است. در Omar, Melton-Meaux چهره یکی از قابل تشخیص ترین چهره های جدید از حزب دموکرات و عضو “تیم ملی” دانشجوی سال اول زنان از رنگ در خانه — است که به او کمک کرد متراکم کردن بیش از $3.4 میلیون نفر در کمپین پول نقد.

اما در خانه عمر دچار چند defections در دولت DFL سلسله مراتب است. بیشتر جذب به Melton-Meaux. اگر چه او است نه عمر تنها DFL رقیب او است که تا بحال بهترین تامین می شود.

“او قابل توجهی برخی از نام ها و منابع پشت سر او گفت:” مایک Erlandson سابق DFL رئیس. اما Erlandson یک بار رئیس ستاد سابق پنجم منطقه کنگره مارتین Sabo گفت: عمر خواهد بود برای سرنگون کردن.

“چند جذب سرمایه دلاوری او پشت سر او. امتیازهای قدرتمند هستند, او بسیار بالا نام شناسایی شده است و او نسبتا آرام در این سال نسبت به گذشته” او گفت:.

عمر پشت سر هم به ویژه در سال 2016 با شکست دیرین DFL تشکر. Phyllis کان در اصلی. او پرورشی بالاتر دو سال بعد هنگامی که پنجمین منطقه صندلی باز کرد و او برنده شش راه DFL اولیه توسط برخی 23,000 رای. سابق پناهنده از سومالی شد یکی از اولین مسلمانان و اولین شهروند از آفریقا به خدمت در کنگره است.

Melton-Meaux است اوهایو مادری که یک بار کار می کرد برای کنگره سیاه حزبی در واشنگتن; پس از حرکت به مینیاپولیس در سال 2008 به خدمت در هیئت مدیره بسیاری از جامعه و گروه های غیر انتفاعی از جمله اکلاهما تئاتر است.

او گفت که او رای دادند عمر در سال 2018 است. “من امیدوار او می خواهم با استفاده از پلت فرم خود را به کار بزرگ برای این منطقه,” او گفت:. “من بشدت نا امید از زمان”است.

Melton-Meaux گفت: عمر بوده است نه درگیر در منطقه که بیش از حد متمرکز بر “بودن مشهور است.” او در توصیف او به عنوان “تفرقه و پریشان” از دست رفته آرا و نمایش ضعیف قضاوت شخصی و مالی مبارزات انتخاباتی مسائل با شوهرش, سی, سیاسی, مشاور تیم Mynett. او همچنین متهم ساخت “حساس و مضر اظهارات در مورد ما جامعه یهودی” یک مرجع به نظرات او در مورد اسرائیل در سال گذشته که منتقدان عنوان ضد سامی. او اظهارات رهبری مجلس به تصویب یک قطعنامه در محکومیت نفرت گفتار هر چند آن را نمی نام عمر.

“او یک سیاستمدار جوان و واشنگتن تماس با ورزش” گفت: Cedrick فریزر جدید امید عضو شورای شهر و دولت قانونی نامزد شده است. “شما می توانید از اشتباهات; مهم ترین چیز این است که شما از آنها یاد بگیرند.”

یک رای Melton-Meaux خاص در سال گذشته بود خانه قطعنامه در محکومیت نسل کشی ارامنه. Omar رای “در حال حاضر” گفت: این اقدام باید به طور گسترده تر را محکوم کرد نقض حقوق بشر در سراسر جهان از جمله در آمریکا

Melton-Meaux گفت که او نیز می خواهم که حمایت Trans-Pacific Partnership مقابله با حمایت همه مینه سوتا هیئت صرفه جویی در عمر. اندازه گیری مواجه مخالفت دموکراتیک چپ.

عمر رد بسیاری از این انتقادات گفت: او متمرکز شده است در منطقه خود به خصوص آن رشد جمعیت مهاجر و دیگران در حاشیه. “مبارزه من همواره برای پنجم به مبارزه برای کسانی که به حاشیه رانده شده که واقعا هرگز تا به حال یک صندلی در جدول” عمر گفت. “پیروزی من واقعا یک پیروزی نه برای خودم بلکه برای همه کسانی که احساس می کردم که آنها لازم نیست که یک صدای که هرگز فکر می کنیم می خواهم فرصت برای راه رفتن در راهروها از قدرت است.”

حامیان مانند فریزر دیدن عمر به عنوان یک قهرمان برای کسانی که پشت سر گذاشته شده است در شهرهای دوقلو و فراگیر تر در آینده. “من می شنوم او صحبت کردن در مورد مقرون به صرفه مسکن, من گوش او صحبت کردن در مورد حقوق مهاجران, من گوش او صحبت کردن در مورد صلح در جهان” Frazier گفت. “نباید بحث به بحث در مورد کسانی که همه چیز.”

عمر بیشتر حمایت عمومی از DFL مقامات منتخب در منطقه اما Melton-Meaux دارای پوست کنده چند: سابق آمریکا وکیل اندی Luger, سابق, مینیاپولیس, عضو شورای شهر همین ساموئلز دیرین فعال حقوق مدنی جوزی جانسون و Nekima لوی آرمسترانگ یک فعال سیاسی و رئیس سابق مینیاپولیس NAACP.

“من شروع به سوال بعد از دیدن برخی از چیزهایی که او گفت: در رسانه ها و جنگ های او در گرفتن درگیر در توییتر گفت:” لوی آرمسترانگ. “من نمی بینم که آن را اولویت بندی نیازهای پنجم منطقه است.”

Melton-Meaux به طور خاص Omar نرخ از دست رفته آرا که در 5.2 درصد است “بسیار بدتر از ميانه 2.2% در میان عمر از نمایندگان در حال حاضر در خدمت” با توجه به GovTrack.ما.

“من باور دارم که کمی گمراه کننده” عمر گفت. “ما تقریبا 95% ما رای گیری متوسط است. که بالاتر از بسیاری از همکاران ما,” او گفت: با توجه مینه سوتا جمهوری خواه در کنگره تام Emmer دهکدهای از دست رفته رای بیشتر.

Melton-Meaux انتقاد عمر برای پس از گذشت تنها یک لایحه تا کنون: اندازه گیری در یک COVID امداد بسته به اطمینان حاصل شود که دانش آموزان ادامه خواهد داد برای دسترسی به رایگان و کاهش ناهار میان تعطیلی مدارس. اما Rep. انجی کریگ است که تنها پنج مینه سوتا دانشجوی سال اول اعضا به تصویب یک لایحه تا کنون.

“ما در حال انجام کار مهمی از طرف ما به موکلین” عمر گفت. او گفت: او را دو اولویت هستند مقرون به صرفه مراقبت های بهداشتی و مبارزه با تغییر آب و هوا که او گفت که او معتقد است نشان دهنده منطقه است.

عمر دیده است زندگی شخصی او تحت بررسی. آخرین اوت Mynett سپس زن گفت: دو نفر داشتن امر است. عمر نیز در زمان او برای ثبت طلاق دو ماه بعد. در ماه مارس او اعلام کرد ازدواج خود را به Mynett همچنین تازه طلاق گرفته است.

در میان اتهامات خیانت در ماه اوت عمر هنوز ازدواج به یک مصاحبه به WCCO-تلویزیون انکار او آشنایی هر کس دیگری.

“مسئله اینجا است که او با صداقت و شفافیت” گفت: Melton-Meaux.

در مصاحبه روز شنبه, Omar انکار کرد که او گمراه است.

“پاسخ من بودند راستگو,” او گفت:. “به عنوان کسی که رفته از طریق طلاق یا تا به حال یک مشکل ازدواج وجود دارد بسیاری از عوارض با کودکان و خانواده ها است.”

Mynett را سی-بر اساس شرکت همچنان به صورت یک گیرنده از عمر کمپین وجوه مصرف در حدود $800,000 تا کنون. این تنظیم باعث شده فدرال انتخابات کمیسیون تحقیق و تبدیل به کمپین علوفه برای Melton-Meaux.

گفت: عمر: “رابطه ما با این شرکت کاملا قانونی و مناسب است.”

تا پایان ماه مارس Melton-Meaux مطرح کرده بود $395,000 و تا به حال کمتر از $200,000 در بانک. اما عمر کرده است $3.4 میلیون نفر برای حضور در انتخابات مجدد با 1.3 میلیون unspent.

Melton-Meaux, کمپین گفت: جمع آوری کمک های مردمی بوده است شتاب از جمله $121,000 مطرح شده در یک روز را در هفته گذشته.

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر