“کردم ، بیا! می گوید:” یک علامت بزرگ در خارج لایتنر باغ مرکز در خیابان.

“این درخواست مورد نیاز است” گفت: جوآن Westby فروشگاه را به مدیر کل.

اما آن کار شده است. او تخمین می زند که 90% از مشتریان در حال حاضر با پوشیدن ماسک صورت با برخی از آنها در حال اجرا به عقب به اتومبیل های خود را به آنها را گرفتن.

به عنوان اقتصاد به آرامی شروع به بازگشایی پوشیدن ماسک صورت در حال تبدیل شدن به جدید انتظار. تا زمانی که یک واکسن یا دیگر ثابت شده برای درمان COVID-19 بسیاری عمومی هیت کارشناسان می گویند استفاده گسترده از ماسک صورت همراه با اجتماعی فاصله کمک خواهد کرد که محدود کردن گسترش ویروس در سال به آمده است.

بسیاری از فروشگاه های مواد غذایی و مغازه های خرده فروشی در حال حاضر نیاز به کارکنان به پوشیدن ماسک صورت در حالی که تشویق مشتریان به انجام همان. Costco در حال رفتن یک گام بیشتر و آنها را اجباری به خریداران شروع در روز دوشنبه.

عمده شرکت های هواپیمایی از جمله دلتا و آمریکا هفته گذشته گفت که آنها هم شروع خواهد شد نیاز به مسافر به پوشش چهره خود را در پرواز.

چند متحده از نیویورک به ایالت ایلینوی پنسیلوانیا و ماساچوست نیز قرار داده اند و مقررات در محل گفت: ساکنان باید پوشیدن پوشش صورت در فضاهای عمومی مانند در فروشگاه و یا در حالی که با استفاده از حمل و نقل عمومی.

مینه سوتا نشده است که به مراتب در عین حال اما هفته گذشته رژیم صهیونیستی. تیم Walz تشویق ساکنان به پوشیدن ماسک صورت در عمومی به عنوان او اعلام کرد یک هفته دو فرمت از دولت stay-در-خانه سفارش. تحت تجدید نظر نظم بیشتر خرده فروشان می تواند بازگشایی در روز دوشنبه برای منظقه وانت و تحویل با مقامات دولتی توصیه کرد که کارگران پوشیدن ماسک و دستکش به عنوان آنجا که ممکن است.

در حالی که ممکن است “لذت بخش” را به آنها را می پوشند Walz گفت: ماسک صورت نقش مهمی را به عنوان کسب و کار سطح شیب دار ،

“وجود دارد این است که برخی از خیلی خوب داده در پشت آن است که آن را ممکن است به شما کمک کند از آلوده کردن شخص دیگری,” او گفت:. و “من فکر می کنم وجود یک روانی قطعه پشت آن نشان می دهد که ما همه در این با هم.”

CDC که در ابتدا و گفت: نه نیاز به پوشیدن ماسک صورت معکوس البته در اوایل ماه آوریل آغاز شد و توصیه پس از آن که پارچه ای پوشش صورت در تنظیمات عمومی که در آن اجتماعی فاصله دشوار است. مقامات بهداشت عمومی در حال حاضر می گویند بدون علامت مردم هنوز هم می تواند انتقال رمان coronavirus.

هفته گذشته معاون رئیس جمهور مایک پنس عناوین ساخته شده زمانی که او نمی پوشیدن ماسک در هنگام مراجعه به کلینیک مایو در روچستر. پس از مواجهه با انتقاد, او ملبس به یک روز بعد هنگامی که تور یک جنرال موتورز کارخانه در ایندیانا است.

با پوشیدن ماسک در “بزرگ فرهنگی تغییر برای ما” اما آمریکایی ها در حال رفتن به دریافت راحت با آن گفت: Andy Slavitt سابق اقدام مدیر برای فدرال مراکز مدیکر و مدیکید خدمات.

“مردم در حال رفتن به کشف کردن که مردم در حال رفتن به عقب بر گردیم به اقتصاد شروع به صرف شروع سفر — تا زمانی که آنها احساس امن” گفت: Slavitt که زندگی در شهرهای دوقلو. “یکی از چیزهایی که کاملا کمک می کند تا مردم احساس امنیت است که اگر مردم یک N95 ماسک. وجود ندارد به اندازه کافی از آن پس مردم با ماسک های خانگی. آنها قطعا بهتر از نداشتن است.”

داگ لون رئیس جمهور از مینه سوتا اتاق بازرگانی گفت که او انتظار دارد که برخی از کارکنان شرکت که کار در اتاقهای یا دیگر فضاهای تنگ خواهد شد که کارگران پوشیدن برخی از مرتب کردن بر اساس از ماسک به هنگام بازگشت به محل کار.

در اواسط مارس نظرسنجی از حدود 200 مینه سوتا تولید کنندگان و 54 درصد از آنها گفت: آنها شروع خواهد شد نیاز به کارگران در گیاهان به پوشیدن ماسک گفت کربی Sneen رئیس جمهور از دره طلایی-بر اساس تولید کنندگان داد.

“من نمی شود جای تعجب نیست اگر که افزایش در چند ماه آینده تا زمانی که وجود دارد برخی از مرتب کردن بر اساس از درمان به آسانی در دسترس,” او گفت:.

در حالی که آن را هنوز مشخص نیست که اشخاص مانند موزه ها و رستوران ها سالن مو و ورزشگاه خواهد بود قادر به بازگشایی بسیاری از بحث در مورد اینکه آیا آنها را تشویق خواهد کرد یا نیاز کاربران به ماسک می پوشند.

Chanhassen مبتنی بر زمان زندگی قصد دارد برای کارکنان خود پوشیدن ماسک صورت هنگامی که آن را بازگشایی آن باشگاه تناسب اندام. آن را به دنبال خواهد داشت مقررات ایالتی یا محلی که آیا اعضای باشگاه خواهد بود موظف به انجام این کار گفت: یک سخنگوی شرکت.

ریچفیلد مبتنی بر بهترین خرید کارگران نیز خواهد بود در صورت ماسک زمانی که شرکت بازگشایی 200 فروشگاه در سراسر کشور در این ماه برای وقت خرید. در کشورهای که در آن عمومی است که نیاز به پوشیدن ماسک صورت بهترین خرید را ارائه ماسک برای مشتریان که آنها را نمی. در کشورهای دیگر مانند مینه سوتا آن را تشویق مشتریان برای پوشش چهره خود را در حالی که همچنین اجرای اجتماعی فاصله.

بسیاری از “ضروری” خرده فروشان که باز مانده بودند در ابتدا مردد به کارگران اجازه پوشیدن ماسک. اما به عنوان فدرال راهنمایی تغییر بسیاری از جمله خارج شده و هدف را آغاز کرده اند ارائه و کارگران و نیاز آنها را به پوشیدن ماسک.

برخی از کارگران که دچار مشکل شده است توسط خریداران ایستاده بیش از حد نزدیک به آنها را بدون ماسک صورت تحت فشار بوده اند خرده فروشان به دستور ماسک برای مشتریان به عنوان Costco در حال انجام است. اما بسیاری از فروشندگان تمایلی به انجام این کار.

برایان کرنل مدیر عامل شرکت مینیاپولیس مبتنی بر هدف اخیرا گفته است که او شده است صحبت کردن با فرمانداران سراسر ایالات متحده است و به دنبال آنها جهت ارائه و تاکید بر اهمیت پوشیدن ماسک ،

هنگامی که او می رود به فروشگاه برایان Shultz می بیند تنها در حدود نیمی از خریداران با پوشیدن ماسک. او گفت: خرده فروشان به خصوص کسانی که بسته شده اند در هفته های اخیر در حال رفتن به مردد به نیاز خریداران آنها را می پوشند در یک زمان هنگامی که بسیاری از آنها از جان گذشته برای فروش.

“این دشوار” گفت: Shultz یک خرده فروشی تحلیلگر با ادوارد جونز. “هیچ یک از این خرده فروشان تا کنون دیده اند هر چیزی شبیه به این.”

اجرای همچنین مسئله قرار دادن کارکنان در وضعیت بالقوه خطرناک از داشتن برای مقابله با مشتریان است.

“ما نمی خواهیم که اعضای ما به ماسک پلیس گفت:” جنیفر Christensen, رئيس جمهور از محلی 1189 ایالات مواد غذایی تجاری و کارگران که نشان دهنده فروشگاه خواروبار کارگران است. “که لزوما یک چیز امن. شما نمی خواهید چیزی است که شما را نزدیک تر به کسی نمی پوشیدن ماسک.”

هنوز, او گفت:, او, اتحادیه به شدت تشویق مشتریان به پوشیدن ماسک در فروشگاه ها برای کمک به کاهش تنش در مناطق از فروشگاه که در آن وجود دارد یک تنگنا و یا زمانی که مشتریان راه رفتن بیش از حد نزدیک به کارگران به سوال بپرسید.

“اعضای ما امن تر اگر همه ماسک,” او گفت:.

برخی از شهرهای دوقلو منطقه فروشگاه های مواد غذایی هنوز هم در انتظار محموله های تاخیر از ماسک برای کارگران او اضافه شده است. اما در فروشگاه که در آن کارگران هستند همه با پوشیدن ماسک خریداران بیشتر احتمال دارد به دنبال کت و شلوار.

“آن را تبدیل به یک فرهنگ خرید” کریستنسن گفت.

Matty o’reilly, اجرا می شود که چندین رستوران از جمله نوار تیپ در سنت پل و جمهوری در مینیاپولیس گفت: در حال حاضر کارکنان خود را که آنها خواهد شد با پوشیدن ماسک زمانی که او قادر به بازگشایی برای فرد ناهار خوری.

“آن پایین می آید به مصرف کننده اعتماد به نفس” او گفت:. “بنابراین حتی اگر آن را لازم نیست که من امیدوارم که از آن خواهد شد ما آن را انجام دهد به هر حال. آن را به مهمانان نشان میدهد که ما در مورد مراقبت از آنها.”

او برنامه ریزی برای قبول تنها رزرو در ابتدا برای کنترل جریان ترافیک و به درخواست کاربران به پوشیدن ماسک به ویژه هنگامی که در آمدن و رفتن به جدول خود را.

“این رفتن به یک تنظیم در قسمت همه,” او گفت:. “وجود دارد رفتن به یک منحنی یادگیری.”

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله