Drummer Tony Allen performs live with Dj and producer Jeff Mills during the event called ‘AFRICA NOW @OGR’ on September 22, 2018 in Turin, Italy.

درامر تونی آلن انجام زندگی می کنند با Dj و تهیه کننده Jeff Mills در طول این رویداد به نام “آفریقا در حال حاضر @OGR’ در سپتامبر 22, 2018 در تورین, ایتالیا.
عکس: جورجو Perottino (گتی ایماژ برای OGR)

Fela کوتی درامر تونی آلن عاشقانه شناخته شده به عنوان “پدر Afrobeat” درگذشت پنجشنبه شب در سن 79 سنگ نورد را تایید می کند.

تبلیغات

آلن درگذشت شکم آئورت آنوریسم در ژرژ پمپیدو اروپایی بیمارستان در پاریس. “او در شکل بزرگ” آلن مدیر اریک Trosser گفت: فرانسه 24. “این کاملا ناگهانی.”

سنگ نورد بیشتر گزارش:

به عنوان یک عضو از کوتی گروه آفریقا 70آلن کمک کرد تا انقلابی در هنر از موسیقی کوبه ای به طور همزمان مهار و آتش آلبوم کلاسیک مانند سال 1973 را آقایان, 1975 را گران گهو Afrobeat افسانه پایدار ترین کار 1976 را زامبی. هر آزادی وابسته آلن لغزنده وحشی, polyrhythmic شیار. “بدون تونی آلن خواهد بود وجود دارد هیچ Afrobeat,” کوتی یک بار گفت. Damon Albarn, Brian Eno نیز معروف شیفته با آلن بازی; Eno او را به نام “یکی از نوازندگان بزرگ در قرن 20 و 21.”

“هیچ گروه مانند آفریقا 70,” Femi کوتی, Fela پسر گفت رولینگ استون در سال 2017. “و هیچ درامر مانند تونی آلن.”

تبلیغات

متولد 12 اوت 1940 در لاگوس نیجریه, Allen خود آموخت که چگونه به بازی (درامز) در سن 18 سالگی بود و به شدت تحت تاثیر موسیقی جاز مانند Dizzy Gillespie, چارلی پارکر هنر Blakey, الوین جونز فیلادلفیا جو جونز, Gene Krupa و همچنین معاصر موسیقی آفریقایی. آلن ملاقات کوتی در سال 1964 و در ابتدا برای خود گروه Koola Lobitos. آلن تصدی به عنوان درامر و مدیر موسیقی آفریقا 70 منجر به 40 ضبط آلبوم ماندگار در 26 سال قبل از همکاری آلن راه جدا با این گروه است. گفته شده است که پس آلن خروج کوتی مورد نیاز چهار طبل به جای او.

“برخی از طبل نمی دانم آنچه در آن به معنی بازی و نرم آن را در کتاب خود” آلن گفته نگهبان در سال 2016 ، “من می دانم که من می توانم من درام را به خانه را اگر من به. اما من می دانم که چگونه به آن را لطیف است. شما گوش دادن به این جریان مانند یک رودخانه است.”

تبلیغات

به عنوان یک پیشگام در پرورش برای تلفن های موبایل است که بسیاری از هنرمندان با الهام از امروز آلن قطعا تاثیر بر هنرمندان و طرفداران به طور یکسان. بعد از شنیدن خبر مرگ او پیروان در سراسر جهان را به رسانه های اجتماعی به پرداخت ادای احترام به نوازنده افسانه ای.

تبلیغات

“Fela کوتی اختراع نشده afrobeat, Fela و تونی birthed آن هم” Red Hot Chilli Peppers نوازنده بیس کک در نوشته های تکان دهنده ادای احترام به یاد درامر در یک Instagram post. “بدون تونی آلن هیچ afrobeat. من به اندازه کافی خوش شانس به صرف یک ساعت با او پناه در لندن استودیو متراکم روز دور. آن دختران آسمانی. او بود و هنوز هم هست قهرمان من.” آلن نوازنده دیوید Albarn و کک پیوست و با هم به صورت یک گروه به نام موشک آب و ماه انتشار یک آلبوم مشترک در سال 2012.

تبلیغات

بقیه در قدرت آقای آلن است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله