حیدرآباد: با توجه به اطلاعات به دست آمده از شورای تحقیقات پزشکی (ICMR), Telangana انجام 4,035 آزمون coronavirus عفونت بین آوریل 19 و 26.

این تعداد کاهش یافت و به 2,506 در چهار روز گذشته از ماه است که از مارس 27 آوریل 30.

در تاریخ 21 آوریل در تصمیم گیری است که مخالف منطق Telangana دولت تصمیم گرفت برای تست هر کسی بدون Covid-19 علائم و یا کسانی که نمی اولیه اطلاعات تماس Covid-19 بيمار.

هیچ جای تعجب پس از آن که آن نیز در هفته گذشته از ماه آوریل که دولت شروع گزارش جدید روزانه موارد در تک رقمی?

بر اساس این آمار و ارقام دولت شروع به ابراز این امید که گسترش ویروس بود که موجود است.

ICMR نظارت بر فرآیند آزمون در سراسر کشور است. ما به دست آمده از تست آمار و ارقام از ICMR و ارتباط آنها را با تعداد موارد مثبت تشخیص داده شده در Telangana.

در روزهای اولیه در Telangana بین مارس 10 و 22 تعداد آزمایشات انجام شده 180 . این تعداد افزایش چشمگیری افزایش یافت به 4,781 بین آوریل 5 و 11. که با توجه به اطلاعات دریافت شده از ICMR شد بالاترین تعداد آزمایشات انجام شده در یک هفته در Telangana.

در این دوره که در طی آن دولت انجام شده ترین آزمون هر ICMR داده تعداد موارد مثبت با توجه به بیمار لیست ارائه شده توسط دولت شد 241.

بعدی تست دوره که برای آن ICMR ارائه داده, مارس 12-18 بود و همچنین دوره که در طی آن Telangana کشف بیشترین تعداد موارد مثبت در مجموع 322.

پس از دولت صادر شده, دستورالعمل, مارس 21 که آن را محدود و تست هر ICMR دستورالعمل موارد مثبت به شدت کاهش یافت. بین آوریل 27 مارس 30 تعداد آزمون ها پایین آمد به 2,506 مثبت موارد شدت کاهش یافت و به 35.

دولت می گوید آن را به چوب به ICMR دستورالعمل در تست. و نگرانی بیش از این کاهش دایره تست در ادامه به افزایش است.

در مصاحبه اخیر مدیر برای مرکز سلولی و مولکولی زیست شناسی (CCMB), Dr. Rakesh K. Mishra گفت: اهمیت تست نمی توان نادیده گرفت و به نام برای پایدار تست برای تعیین میزان گسترش این بیماری است.

نگرانی های خود را منعکس کسانی که از بسیاری از پزشکان دیگر در اینجا و همچنین سازمان بهداشت جهانی است که بارها و بارها تاکید بر افزایش میزان و سرعت تست برای تعیین میزان واقعی شیوع این ویروس در جمعیت است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله